Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- Kredon
0
W następnym meczu w lidze z Almerią i tak pewnie Bartra wyląduje na ławce...
-
- AzulgranA1899 5 listopada 2014, 22:47 · DyskusjaPolecają
10
Takiego Xaviego jak dzisiaj chcę oglądać już zawsze. Fenomenalny mecz, był bezbłędny w każdej sytuacji :) Generał "zjadł" dzisiaj Rakiticia. W grze Luisa widać tą długą przerwę. Ale jestem optymistą i wierzę że szybko wróci do formy. Bartra - Pique ma się od kogo uczyć. Alba - super. Busi - bardzo solidne spotkanie. Oby to był powrót do formy. Ogólnie - pierwsza połowa dramat, w drugiej było już znacznie lepiej. Czekamy na spotkanie z Almerią
-
- Sebastian11 5 listopada 2014, 22:46 · DyskusjaPolecają
4
Suarez dzisaij był tak blisko ;) nie ma jeszcze tego czucia piłki ale spokojnie jeszcze z 2 3 mecze i coś pewnie sie zacznie dziać : ) VeB
-
- Fizzy Womack 5 listopada 2014, 22:46 · DyskusjaPolecają
1
Rakitic musi zacząć grać bardziej do przodu, bez presji na ryzyku bo narazie to wygląda średnio.
-
-
Konto usunięteGdzie znajdę grafikę w jakich przestrzeniach boiska poruszał się Mascherano?
-
- bleble123 5 listopada 2014, 22:46 · Dyskusja
0
To przesunięcie Sueraza w połowie na klasyczną "9" i Messiego na prawego napastnika było genialne (ciekawe czy wymyślił to Suarez, Lucho czy Messi?).
Fakt: nie ma nic groźniejszego niż Messi schodzący z boku do środka! Ma więcej swobody i nie jest wtedy w centrum gry przez co ofensywni pomocnicy jak i Suarez są bardziej pod grą. Win-win situation! Oby tak dalej!
-
-
Konto usuniętehmmmm może i trochę dojrzalej zagraliśmy w drugiej połowie, ale czy lepiej i ładnie? Wątpię. Na pewno to nie jest to, czego oczekuje się od takiego zespołu jakim jest Barca, ale jestem dobrej myśli. Uważam, że Lucho w końcu wpoi piłkarzom swoją myśl i ujrzymy nowy styl Blaugrany na ten sezon. Co do samego meczu i postawy zawodników: Messi najlepszy w ofensywie, Bartra i Masche w defensywie. Dobry występ Ter Stegena, który genialnie grał nogami, a do tego zaliczył jakąś tam interwencję bramkarską. Jeżeli chodzi o najsłabsze ogniwa, to: w defensywie bezapelacyjnie najsłabszy Alves, w ofensywie niestety Suarez (mam nadzieję, że Urugwajczyk szybko "zaskoczy" i zacznie ładować bramki).
-
- xXItsOverXx 5 listopada 2014, 22:46 · DyskusjaPolecają
2
Luis Adriano po 4 kolejkach wyrównał wyczyn ronaldo 9 goli haha ;p
-
- -barca4ever- 5 listopada 2014, 22:45 · DyskusjaPolecają
2
Marc BARTRA częściej w wyjściowej 11 !
-
-
Konto usunięteCenne 3 pkt ;)
Gratulację Leo !!!Najlepszy strzelec w historii LM !!! :D
-
- wodamineralna 5 listopada 2014, 22:44 · DyskusjaPolecają
17
Zanim zaczniecie jeździć po Suarezie - przypomnijcie sobie jak Ney grał w zeszłym sezonie, szczególnie ma początku i jak tragicznie wyglądała jego skuteczność, a jak zaczął grać w końcówce, no a w tym to już w ogóle niebo, a ziemia. Dajcie mu czas :)
-
- kacperowski20 5 listopada 2014, 22:44 · DyskusjaPolecają
4
Genialny Messi.Solidny Suarez,aktywny Neymar.W skrócie solidny mecz w każdej formacji :)

Sortowanie