Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- luccatoni7 5 listopada 2014, 23:07 · DyskusjaPolecają
2
Suaez przed meczem: nie będę celebrował gola.
I słowa dotrzymał :)
Brawa dla Messiego! Gość, który strzelił w roku kalendarzowym 91 goli (amazing!!!) znowu nas oczarował i przywitał się z Raulem :P
-
- Michal1995 5 listopada 2014, 23:05 · DyskusjaPolecają
3
Więc tak. Dzisiejszy mecz rozwiał trochę czarne chmury i grobowy nastrój i przyniósł kilka pozytywów:
- Messi i jego 71 bramek
-Bartra w obronie
- Od drugiej połowy Suarez na środku a Messi na skrzydło
-no i co najważniejsze to 3pkt
Jednak to nie oznacza, że wszystko jest już pięknie i kolorowo. Przed Lucho jeszcze dużo pracy, ale miejmy nadzieję że wszystko powoli zacznie zmierzać w dobrym kierunku.
-
- vamosbarca13 5 listopada 2014, 23:05 · DyskusjaPolecają
3
La Liga> Premier League
-
- MMM 5 listopada 2014, 23:04 · Dyskusja
0
Jak narazie nasze transfery grają cienko. Rakitic, drugi Xavi. Wolny, tylko molestuje nas swoimi podaniami w środku pola. Luis wiadomo, dopiero co się odnajduje ale setki które miał z Celta i dzisiaj trzeba wykorzystywać. Najlepszy na boisku dzisiaj jak dla mnie był Alba, jak zwykle tyrał za dwóch. Ter Stegen świetna gra nogami, piłka po jego dalekich wykopach trafiała co do centymetra tam gdzie miała trafić.
-
- dge21 5 listopada 2014, 23:04 · DyskusjaPolecają
5
Niestety ale gra dalej jest bardzo słaba. Na te powolne i bezcelowe klepanie w środku pola nie można czasami patrzeć, dlaczego żadna akcja nie może zostać rozegrana na pełnej szybkości? Dlaczego jak tylko pojawia się okazja na kontrę akcja jest spowalniana? Mamy w ataku trzech mega szybkich napastników a w ogóle tego nie wykorzystujemy. Można się podniecać wygraną, ale do czasu, aż znowu przyjdzie lepszy przeciwnik. Niestety, ale nie widzę kolorowo tego sezonu.
-
- Leonardo_Da_Messi 5 listopada 2014, 23:03 · Dyskusja
0
Zaprawdę powiadam Wam bracia i siostry, strzeliliśmy tyle samo goli dla Barcy co Luis Suarez.
-
- Mama_Marcino 5 listopada 2014, 23:02 · DyskusjaPolecają
16
Rakitić zero zasług w ofensywie poza jednym strzałem, niepokojące.
-
- Marsmall 5 listopada 2014, 23:02 · Dyskusja
0
Mnie cieszy, że w końcu zagrał Bartra i znów fenomenalnie. W drugiej połowie LE się poprawił i wystawił Suareza na szpicy. Busi o dziwo zagrał poprawnie, ale dla mnie środek pola dalej grał słabo, albo przynajmniej nie zagrał tak dobrze, jak nas do tego przyzwyczaili. Reszta zagrała dobrze i należą im się brawa.
-
- blaugrana16 5 listopada 2014, 23:01 · DyskusjaPolecają
2
Mnie martwi kolejne słabe wejście Rafinhi. Wchodzi na slaby Ajax grający w 10 i nie pokazuje kompletnie nic.
-
- Krzysztof_Katalończyk 5 listopada 2014, 23:01 · DyskusjaPolecają
1
Busquets wreszcie przyzwoicie zagrał .
-
- ChristoS 5 listopada 2014, 23:00 · Dyskusja
0
To co, zarzad znow sie poklepie po plecach i zapomni o kilku wczesniejszych 'wpadkach'.
Gramy padake dalej.
Gratulacje dla Messiego.
Brawa dla Ter Stegen'a - bardzo dobry mecz - kilka kapitalnych, dokladnych podan na polowe.
Szkoda, ze Suarez sie nie 'wstrzelil'. Widac braki meczowo-kondycyjne.
Co jak co, ale trzeba powiedziec ,ze z Xavim nasza pomoc wyglada zdecydowanie lepiej. Ma swoje lata i dalej uwazam, ze powoli powinien ustepowac miejsca mlodszym tylko tych jakos na horyzoncie nie widac....
VeB
-
- Shadow_Man 5 listopada 2014, 23:00 · DyskusjaPolecają
3
Czy tylko ja wchodząc w artykuł "Barca - Ajax; fakty i anegdoty" jestem przekierowywany na.. stronę główną?

Sortowanie