Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- SUI 6 listopada 2014, 00:53 · Dyskusja
0
Luis Suarez wkoncu dopasuje sie do gry Barcy , tego jestem pewien. Messi znowu robil roznice , to oczywiscie standard.A jezeli chodzi o gre calej Barcy , to jezeli Rakitic ma napedzac gre barcelony , to prosze Xaviego zeby nie odchodzil !! A jak gra barca LE to kazdy widzi ...
-
- culeson 6 listopada 2014, 00:38 · DyskusjaPolecają
1
Powiem tak, Busi dzis mnie pozytwynie zaskoczyl, byl jak dla mnie jednym z lepszych na boisku wraz z Masche, Bartra i Messim. Co do naszego stylu, to go niestety nie ma, a jesli juz jest to nazywa sie Messi, gdy on gra za Suarezem, tak naprawde tylko on nam dzisiaj sytuacje wypracowywal, w sumie nie tylko dzisiaj.. Smutne, a prawdziwe.
-
- kimpanjest 6 listopada 2014, 00:29 · Dyskusja
0
Jak Rakitic? 15 znaków.
-
- Hen 6 listopada 2014, 00:29 · Dyskusja
0
Alves dziś też niestety fatalnie. Nie jestem jakimś jego bezpodstawnym hejterem (takich tu nie brakuje), ale dziś raczej najgorszy na boisku. W pierwszej połowie wiele przegranych pojedynków 1 na 1, niedokładne zagrania, i to fatalne wybicie które było wystawką dla zawodnika Ajaxu... Początek sezonu Dani miał całkiem niezły ale ostatnio równia pochyła.
-
- matioks123 6 listopada 2014, 00:28 · Dyskusja
0
4 mecz z rządu Pedro ,gdzie wchodzi i robi różnicę ... może dać mu szansę zamiast trzymać na siłę nieprzygotowanego do gry suareza "żeby się przełamał" ?
Staram się bronić Alvesa zawsze..ale to co on dzisiaj wyczyniał ...to wołało o pomstę do nieba...
-
- Criss18Barca 6 listopada 2014, 00:25 · DyskusjaPolecają
1
Przeraziła mnie statystyka z pierwszej połowy w posiadaniu piłki 51-49 na korzyść gospodarzy.. w drugiej połowie na szczęście już to lepiej wyglądało.
-
- Hen 6 listopada 2014, 00:25 · DyskusjaPolecają
2
Niepokoi oczywiście to że Ajax potrafił w pierwszej połowie momentami zwyczajnie nas zdominować. Nie byliśmy momentami w stanie wyjść z własnej połowy czy przytrzymać piłkę... jeszcze jakiś czas temu było to praktycznie nie do pomyślenia. Dobrze że druga połowię Barcelona potrafiła kontrolować od początku.
-
- Criss18Barca 6 listopada 2014, 00:22 · Dyskusja
0
Suarez potrzebuje czasu :) W ligowym meczu od początku bym chciał zobaczyć ustawienie Pedro, Messi, Suarez.
-
- Criss18Barca 6 listopada 2014, 00:19 · DyskusjaPolecają
1
A może się pomyliłem co do Bartry i ten chłopak rzeczywiście potrzebuje meczy ?
Podobał mi się pressing w wykonaniu pomocników, a reszta bez zmian. Messi i długo długo nic.
-
- wojtoterra 6 listopada 2014, 00:16 · Dyskusja
0
Messi po drugiej bramce jakby odblokował się psychicznie
-
-
Konto usunięteCoraz trudniej ogląda mi się mecze Barcelony, a przez 4 lata nie obejrzałem zaledwie kilku! Pomoc zawodzi pod każdym względem! Bez pomocy nie będzie sukcesów, to najważniejsza formacja! Gdy Barca odnosiła sukcesy to był ogień w tej formacji, a teraz ... to samo widać w reprezentacji Hiszpanii.
-
- mielniczas 6 listopada 2014, 00:15 · Dyskusja
0
ja juz pisałem mamy przecież typowy skład do kontry ale barkuje nam prawoskrzydłowego. Messi mediapunta a na prawym nie byłoby nikogo. Potrzebny nam ktos taki jak Di Maria i mozna przechodzic na 4-2-3-1. inaczej trzeba bawic sie w 4-3-3 i wprowadzić plan b a najlepiej cały alfabet
-
- pedroroddrriguues 6 listopada 2014, 00:10 · Dyskusja
0
Do Wojciech6:Może jednak Ajax wygra z Psg?:) Dobrze by było.
-
- tobiasson92 6 listopada 2014, 00:09 · DyskusjaPolecają
8
Wygrana wygraną, ale styl słabiutki. Momentami brak pomysłu na grę aż raził po oczach.
-
-
Konto usunięteNo chyba zaraz kogoś zabiję! Człowiek czeka dni na mecz, ale później zmęczenie mówi "Nie! Musisz odpocząć" no i się zdrzemnąłem D:
Tak to jest kiedy chce się oglądać mecze leżąc na łóżku.

Sortowanie