Barca - Benfica 0:0
-
- Messi552002 6 grudnia 2012, 19:49 · Dyskusja
0
Villa grał bardzo słabo widzieliście te akcje sam na sam ??? Masakra
-
- marysia1997 6 grudnia 2012, 19:36 · Dyskusja
0
Ludzie powiedzcie mi czemu w tak nie lubicie Davida Villi. W prawie każdym komentarzu czytam że życzycie mu odejścia z klubu ;((. Może mi to ktoś wytłumaczyc??
-
- Scorpion222 6 grudnia 2012, 19:27 · Dyskusja
0
Ten skrót pokazuje to o czym mówię od dawna. Gdy był Abidal to mieliśmy chociaż jednego bocznego ogarniętego w defensywie. Teraz środkowi zostają niemalże sami.
-
- Arexel 6 grudnia 2012, 19:20 · Dyskusja
0
Pinto zagrał wyśmienicie. Uratował dwa razy Barcelonę od straty bramki.
Puyol bardzo dobrze, w ścisłej czołówce najlepszych zawodników na boisku. Prawdziwy kapitan.
Villa się starał, lecz ten mecz raczej mu nie wyszedł.
Wejście Pique i Messiego odmieniło grę Barcy, im także należą się brawa, w szczegności Leo.
-
- arekdarth 6 grudnia 2012, 17:58 · Dyskusja
0
Villa niestety (patrząc na ostatnie mecze) nie pasuje do stylu Barcy, stoi, na środku nie pomaga pomocy w konstruowaniu akcji, sytuacje strzeleckie marnuje, Messi teoretycznie gra na środku, ale cofa się, pomaga pomocy w konstruowaniu akcji, Villi tego brat, czeka na podanie tylko, a nawet kiedy już je dostanie to nie zawsze umie to wykorzystac....
-
- SirBastos 6 grudnia 2012, 17:45 · Dyskusja
0
Co jak co, ale Rafinha w pierwszej połowie wyróźniał się grą, Villa grał totalny piach, bardzo go lubie, ale taka jest prawda. Rafinha mimo swojego wieku zagrał dużo lepiej niż Villa.. Pinto zawodnik meczu kilka świetnych parad.
P.S. Proszę o obiektywizm Villa zagrał tragicznie, Ja osobiście nie dziwię się, że nie jest to nasz kluczowy zawodnik. Po kontuzji ciężko jest się odbudowac, ale bardzo mu tego życze.
-
- Hen 6 grudnia 2012, 17:40 · Dyskusja
0
Słyszeliście ?! Euro 2020 będzie rozgrywane w wielu Europejskich krajach !
źródło: http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13004387,Euro_2020_na_terenie_calej_Europy.html#MT
-
- piachuFCB 6 grudnia 2012, 17:20 · Dyskusja
0
Moje oceny:
Pinto 8(ZM) - najlepszy, bronił wszystko, co mógł, a było tego niemało.
Montoya 6.5 - kilka ważnych interwencji.
Adriano 7.5 - środkowym obrońcą to on nigdy nie będzie, ale w tym meczu zaskoczył pozytywnie
Puyol 8 - zagrał jak na kapitana przystało.
Planas 3 - słabiutki mecz wychowanka Barcelony, w ogóle nie wiedział, co się dzieje. Ale jest jeszcze młody i trzeba dać mu czas.
Song 7 - do klasy Busquetsa to mu brakują lata świetlne, ale w tym meczu zanotował kilka ważnych odbiorów.
S. Roberto 6.5 - niczym szczególnym się nie wyróżnił.
Thiago 7 - kilka fajnych podań. Czekamy, aż uzyska swoją najlepszą formę.
Rafinha 7 - zagrał dobrze, ale stać go najwięcej.
Villa 4 - słabo. Nieudane podania, straty, niewykorzystane sytuacje. Ale po pierwsze, wraca po długiej przerwie, po drugie, z kim on miał grać?
Tello 6.5 - parę udanych akcji, parę nieudanych, ale występ ogólnie na plus.
Rezerwowi:
Messi 6 - dobrze, że nic mu się nie stało po starciu z bramkarzem Benfici. Grą nie zachwycił, ale też nie zawiódł.
Pique 7.5 - ustabilizował obronę,podłączał się do ataku i miał nawet chyba dwa kluczowe podania. Oficjalnie: Piquenbauer wrócił!!
Deulofeu 3 - niby się starał, ale cały czas gra zbyt samolubnie.
-
- PabloResto 6 grudnia 2012, 17:11 · Dyskusja
0
Dla mnie zdecydowanie Messi był najlepszym piłkarzem na boisku.
Odkąd wszedł na boisko gra Barcelony momentalnie się ożywiła i stwarzali więcej sytuacji.
-
- mara7villa 6 grudnia 2012, 17:02 · Dyskusja
0
Teraz wszyscy na Villę a w ostatnim meczu w jakim zagrał ZM.Czepiacie się o tą sytułację sam na sam, ale on chciał podawać a nie jak Deulofeu- kontra 2 na 2 a on myśli że jest jakimś bogiem i chce przejść 60m z piłką przy nodze.
-
- skyline94p 6 grudnia 2012, 16:52 · Dyskusja
0
Czyli kiedy Messi będzie mógł grać ? w ten weekend? następny? :P

Sortowanie