Barca - Benfica 0:0
-
- N2O 6 grudnia 2012, 03:44 · Dyskusja
0
@zinedinezidane
Idź się popłacz do CR7 że Messi nie złamał nogi frajerze. Messi jeszcze nie raz, nie dwa doprowadzi cie do szału.
Żałosni kibice Realu już się cieszyli z ludzkiego nieszczęścia... OK, będzie rewanż na boisku. Z resztą wystarczy spojrzeć na tabele La Liga i Pichichi.
Prawdziwi kibice Realu powinni się wstydzić za takich jak ty, których jest mnóstwo co potwierdzają ich wpisy na rm.pl. Oczywiście tamtejsza redakcja nic z tym nie zrobi bo są tacy sami.
Aha... posiadam filmik w którym spaliłem Flage Realu, Hiszpanii oraz zdjęcia Pepe, CRY7 i Mourinho. Wiesz co... świetna była przy tym zabawa.
Ja szanuję tylko prawdziwych kibiców Realu, a z piłkarzy tylko Kake.
-
- N2O 6 grudnia 2012, 03:38 · Dyskusja
0
@zinedinezidane
Wiem że Messi sprawił u Ciebie nieodwracalne zmiany po upokorzeniach w których grał pierwsze skrzypce. Mam złą wiadomość... ten cykl będzie kontynuowany, więc nie oglądaj Gran Derbi.
Jeśli ty życzysz groźnej kontuzji, to ja tobie współczuje bo jesteś nieudacznikiem życiowym i takich jak ty nazywa się podludźmi.
-
- barcatikitaka 6 grudnia 2012, 01:15 · Dyskusja
0
errata: jak
-
- barcatikitaka 6 grudnia 2012, 01:13 · Dyskusja
0
Real: PSG, Schalke, Juve, Bayern, ManU
Barca: Galata, Szachtar, Milan, Arsenal, Porto
not bad w ten niewesoły wieczór ;)
Ja w dowcipie o kaktusie...
-Dlaczego płaczesz?
-Bo Leo złapał kontuzję.
-A dlaczego się śmiejesz?
-Bo w Realu wszyscy zdrowi.
-
- barcatikitaka 6 grudnia 2012, 01:02 · Dyskusja
0
@matix457
Nie wyżej tylko na równi nieskończony... xD (po co się ograniczać?)
1. "100 rekordów" to zależy jeszcze jakich, nie ilość tylko jakość jest ważna.
2. "mieć bilion w gotówce", lepiej w złocie, rządowe złodzieje drukują papier
3. "mieć każdą laskę na świecie w swoim łóżku", dynamitu, golfa? wyszukane preferencje, nie ma co, zwracam przejmie uwagę, że nie wszystkie można łatwo kupić
4. "jeździć najlepszymi autami", "chodzić w najlepszych ciuchach", "jeść najlepsze jedzenie", a przecież lepiej usiąść i pofilozofować
5. "używać najdroższych perfum", nie najlepszych? a to ci niespodzianka
to chyba leciało nieco inaczej, nie można uniknąć śmierci i... podatków xD
w przeciwnym wypadku kontuzja Leo to byłby już jakiś fatalizm...
-
- Shadow_Man 6 grudnia 2012, 01:02 · Dyskusja
0
Tak trochę odbiegając od tematu kontuzji Leo, bo ta jest w ogóle niegroźna (pamiętamy wejście Ujfalusiego, bardzo groźnie, a Messi raptem w 3spotkaniach nie zagrał...) Bardzo zaimponował mi Ola John, będą z Niego ludzie ; )
-
-
Konto usunięteDobrze, że nic poważniejszego się Leo nie stało, bo bez niego byłoby strasznie ciężko.
Co do meczu i ogólnie LM - odpadnięcie Benfiki i awans Celtiku to dla mnie spore niespodzianki. W dodatku lizbończycy mają spore kłopoty finansowe, więc pewnie w lecie czeka ich wyprzedaż najlepszych graczy z Cardozo i Gaitanem na czele. W 1/8 fajnie by było zagrać z kimś słabszym, np. Galatasaray, bo w lutym zwykle łapiemy lekki dołek. Choć z drugiej strony - dwumecz z Szachtarem byłby pokazem pięknego futbolu :)
-
- Eric Clapton 6 grudnia 2012, 00:41 · Dyskusja
0
@konrados1231 "pewnie tydzień maks dwa tygodnie przerwy przy stłuczeniu, walić rekord, na szczęście to nic poważnego więc kariera Messiego nie zagrożona, a już się bałem że będzie to samo co kiedyś z Maradoną jak u nas grał, gościu mu od tylca wszedł po achillesie i wyłączył maradonę na kilka miechów."
Goikoetxea nie uszkodził mu achllesa tylko złamał nogę. A co najgorsze ten typ złamał też nogę Schusterowi kiedy grał u nas.. "Rzeźnik z Bibao" o nim mówili.
-
- matix457 6 grudnia 2012, 00:37 · Dyskusja
0
Tylko skończony idiota stawia jakiś rekord w hierarchii wyżej od zdrowia... Pamiętajcie, że żadne pieniądze i żadne pobite rekordy zdrowia wam nie dadzą (choć jeszcze trochę ten świat będzie szedł w tym kierunku i przeżyją tylko ci przy kasie...) Zdrowie jest najważniejsze i o tym trzeba pamiętać. Można mieć pobitych 100 rekordów, mieć bilion w gotówce, mieć każdą laskę na świecie w swoim łóżku, mieć chatę na każdym kontynencie, być na każdym meczu, jeździć najlepszymi autami, chodzić w najlepszych ciuchach, używać najdroższych perfum, jeść najlepsze jedzenie a nie można uniknąć śmierci albo utraty zdrowia. Pamiętajcie o tym :)
-
- Danny Gaucho 6 grudnia 2012, 00:29 · Dyskusja
0
Kontuzja Leo... cóż, kontuzję może złapać każdy, "nawet" ktoś taki jak Messi. Użyłem nawiasu, bo to przecież człowiek jak każdy inny, nie jest robotem, czy Terminatorem, że nie złapie nigdy urazu. Z tego co czytałem, to kontuzja nie jest poważna, a nie powiem, że dobrze się bawiłem czytając posty typu "bankowo nie będzie grał miesiąc. No i ch*** po rekordzie. To na pewno wiązadła." - Nie wiedziałem, że mamy tutaj tylu Dr. House'ów ;).
A, właśnie co do rekordu.... jak go nie pobije to się przecież nic nie stanie. Pobił inne, bardziej znaczące rekordy, a ten tutaj imo nie jest jakiś bardzo istotny.
To może teraz tak nieco nie na temat... Śledząc różne artykuły tutaj itd. nie ważne czego, by dotyczyły zawsze widzę kogoś kto napisze, a raczej zacytuje komentarz z RM.pl. albo cokolwiek. Ludzie, po pierwsze. Naprawdę myślicie, że kogoś tutaj interesuje co tam, kto pisze? Będzie ktoś chciał, to wejdzie sobie i zobaczy. Nie no, lepiej wstawić cytat tutaj, czy link i zacząć spam i wojnę na "pożalsięboże"riposty. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że Ronaldo ma kompleks Messiego, a tutaj co poniektórzy mają chyba kompleks strony internetowej odwiecznego rywala Barcy. Trochę dystansu i pomyślunku :) po co spinać się z tak błahego powodu?
Pozdrawiam. Proszę wybaczyć o dwa komentarze pod rząd, ale 2000 znaków może być max. w jednym komentarzu ;p
-
- Danny Gaucho 6 grudnia 2012, 00:29 · Dyskusja
0
No dobrze, to czas na podsumowanie meczu i kilku innych rzeczy, również zaistniałej kontuzji Messiego. Od razu zaznaczę, że konto mam od nie dawna, lecz na samą stronę wchodzę od kilku miesięcy.
Okej, zacznijmy od meczu. No cóż... rewelacji nie było, umówmy się. W tej pierwszej połowie mieliśmy dużo szczęścia, że nie wykorzystali sytuacji sam na sam, no i potem ten słupek. Nie zrozumcie mnie źle, ale przez te kilka miesięcy jak tu wchodzę, to czytam zawsze komentarze umieszczane w newsie z meczem i często chce mi się śmiać. 3/4 z nich to opinie "ekspertów" którzy zrobiliby tak, a nie inaczej, tego zdjęli po 5 minutach gry, tego bo ma jeden słabszy mecz itd. itd. Wtedy sobie wyobrażam taką małą gównażerię, która nie ma zielonego pojęcia o piłce, ale wymądrza się w każdym aspekcie ^^. Nie chcę nikogo obrażać, broń boże, po prostu piszę jak może widzieć to osoba trzecia, taka mała anegdota.
Skład był mocno rezerwowy, więc i nie wymagałem gry najwyższych lotów jakby na boisku byli geniusze pokroju Iniesty, czy Xaviego. Wielu tutaj najeżdżało na Planasa. Z tego co się orientuję, to był jego drugi mecz w Barce "A" i pierwszy w LM. Jak niby miał zagrać, jeżeli nie przeciętnie? czy nawet poniżej oczekiwań, mecz życia? Po to są takie mecze o "pietruchę" żeby ci młodzi, niedoświadczeni nabierali tego doświadczenia itd. Jestem zadowolony z gry Songa, jest niczym czołg wjeżdżający do Iraku. Czasem rusza się nieco "drewniacko" że tak powiem, ale z jego posturą nie powinno to dziwić, nie będzie przecież zwinny jak Messi, czy Alba. Bardzo podoba mi się styl w jakim porusza się Thiago, widać w nim taką grację, lekkość i ciut magii. Dzisiaj może nie zagrał zawodów życia, ale lubię, gdy jest na boisku.
-
- elvis1533 6 grudnia 2012, 00:20
0

Sortowanie