Barca - Benfica 0:0
-
- barca2002 6 grudnia 2012, 11:24 · Dyskusja
0
Na szczescie mecz nie okazal sie tak straszny jesli chodzi o uraz messiego bo to tylko lekkie stluczenie choc na meczu bylo widac ze moglo byc to cos o wiele powazniejszego widac jakies niebiosa czuwaja nad argentyczykiem co do samego meczu to martwila postawa naszych pupili gdzie grali w wiekszosci mlodzi zawodnicy jak planas roberto czy tello bylo duzo walki zawzietosci ale brakowalo klarownych sytuacji brawa dla benfici ktora sie nie polozyla i pokazala swoja klase tym bardziej szkoda ze nie zobaczymy ich w 1/8 mozna ogolnie byc zadowolonym z postawy naszych zawodnikow najwazniejsze w tym meczu byl jednak bardziej styl niz wynik wiec nie ma powodow do narzekan:):):)
-
- Unique 6 grudnia 2012, 10:46 · Dyskusja
0
będzie ciężko w Sevilli i to bardzo, będzie musiał błysnąć Iniesta jeśli mamy wywieźć z tego terenu 3pkt. Jeśli wygramy to z Cordobą znowu rezerwy i na Atletico z Messim na szpicy i w takim meczu z takim rywalem byłoby coś pięknego, żeby strzelił 2 bramki :))
-
- Robertinho 6 grudnia 2012, 10:28 · Dyskusja
0
@KamQiX: Miało być 61, dzięki za informację, już poprawione.
-
- hazardzista30 6 grudnia 2012, 10:03 · Dyskusja
0
N2O,
Przez nasza ostatnia rozmowe patrzylem na Ciebie przez palce ale dosc!!! .Piszesz ze ktos smieje sie z kontuzji i wyzywasz od podludzi a potem dodajesz ze spaliles plakaty Pepe Mou itd czy ty jestes normalny? Flage Hiszpanii tez spaliles tak? Niezle jak na czlowieka ktory sili sie na dyplomate.....
-
- xX FCB!!! Xx 6 grudnia 2012, 09:58 · Dyskusja
0
Wracając do meczu :D ... Ja zawsze stawialem na Pinto gral poprostu o niebo lepiej od Valdesa noi Pique mi sie podobal wczoraj
-
- Francesc Fabregas Soler 6 grudnia 2012, 09:58 · Dyskusja
0
Mnie cieszy po wczorajszym meczu forma Pique ,grał krótko ,ale pewnie w obronie ,w ataku też robił duzo zamieszania ,kapitalnie też zagrał do Messiego przy tej pechowej sytuacji.
-
- davcik12345 6 grudnia 2012, 09:49 · Dyskusja
0
Boze nasz lewy obronca wczoraj to byla jakas kaleka czy on wgl wiedzial gdzie gra? tracil pilke za pilka , podania tez nie lepsze , i wgl nie wiedzial co sie dzieje na boisku kto go tam wstawil wgl?
-
- loczek1899 6 grudnia 2012, 09:13 · Dyskusja
0
wiadomo już może co z naszym asem ?
-
- MasterKrzaku 6 grudnia 2012, 08:26 · Dyskusja
0
Messi za całą tą sytuację powinien dostać niezłą burę od Tito. Podpalił się żeby pobić ten cholerny rekord i co z tego przyszło?? W tej akcji gdyby wcześniej dograł do wychodzącego na wolne pole z drugiej strony bodaj Deulofeu nie było by teraz żadnej paniki. Ale Messi woli pobić rekord co jest dla mnie cholernie egoistyczne bo żeby to zrobić zostało mu jeszcze trochę czasu a tak nie dość że się potłukł to drużyna nie wygrała. I nad tym Leo musi pracować, bo czasem jego egoizm mnie przeraża. Wiem że to najlepszy piłkarz na świecie i sam pewnie zdolny jest minąć nawet 11 graczy przeciwnika ale na Boga czasem trzeba podać.

Sortowanie