Barca - Benfica 0:0
-
- davidJames07 6 grudnia 2012, 00:18 · Dyskusja
0
Szkoda Messiego ;( , oby jak najszybciej wrócił do zdrowia ... ale wracając do sytuacji .. Leo sam jest sobie winien .. mógł do Delofeu wystawić na "puścioszka" jednak jego instynkt na to mu nie pozwolił .. był tak blisko .. a jednak teraz jest tak daleko .. przykro to stwierdzać ,, ale niewiadomo co z nim bd .. nie da się stwierdzić po 1.5 h po meczu kiedy bd zdolny do gry ... oby jak najszybciej ..
-
- barcatikitaka 6 grudnia 2012, 00:16 · Dyskusja
0
@Iniesta91
Leon stawia a nie ja mentalny gimbusku. Ktoś kto nie robi czegoś z pasją tego nie zrozumie. Ja też nie uczęszczam, ale mnie nie wyrzucili xD
-
- mmwodzionka 6 grudnia 2012, 00:16 · Dyskusja
0
zinedinezidane
Czyli jednak kibicujesz Barcelonie.
-
- zinedinezidane 6 grudnia 2012, 00:16 · Dyskusja
0
matix457, 3 minuty temu:
Dla Twojej informacji, to " co z Messim " napisałem już przed Tobą .
-
- zinedinezidane 6 grudnia 2012, 00:14 · Dyskusja
0
MMM, 54 sekundy temu:
Kompleksy są jednak bardziej na waszej stronie gdzie pod newsem jest więcej hejtów na CR niż komentarzy dotyczących samego newsa. Nie mam kompleksów jeśli chodzi o Messiego, najlepszy piłkarz na świecie gra w mojej drużynie.
-
- matix457 6 grudnia 2012, 00:12 · Dyskusja
0
@zinedinezidane,
Dla Twojej informacji, to już jasne co z Messim i żadna poważna kontuzja to nie jest :)Ja nie życzę nikomu kontuzji, nawet Ronaldo. Szanuję go jak każdego innego zawodnika, a powiem nawet więcej, lubię Ronaldo :)
Za pewne wielu z kibiców Barcelony lubiło Cristiano jeszcze w czasach jego gry w United, nagle przeszedł do Realu i bęc, od razu nienawiści. Ja należę do ludzi, którzy fascynowali się Ronaldo jeszcze z czasów jego gry w MU i ta fascynacja została mi do dziś. Obaj z Messim są czołówką światową, obaj zapiszą się w historii footballu i obojgu powinno się darzyć szacunkiem, nawet jeśli którego się nie lubi :) Pozdrawiam :)
-
- barcatikitaka 6 grudnia 2012, 00:09 · Dyskusja
0
@zinedinezidane
"jako piłkarzowi rywala groźnej kontuzji"
bardzo sportowe i fair play podejście, życzę więcej szarych komórek
-
- zinedinezidane 6 grudnia 2012, 00:09 · Dyskusja
0
Tydzień przerwy Messiego, potwierdzone .
-
- hoeniker 6 grudnia 2012, 00:07 · Dyskusja
0
Poczekajcie za konferencją Tito; trener powiedział, że potraktowano ten występ jako trening i dodał, że coś takiego również na treningu może się zdarzyć. Jeśli rekord byłby najważniejszy, Leo grałby od pierwszej minuty. Przestraszył się po tym urazie, co jest czymś normalnym, gdy się nie wie, co to jest - lekarze jednak uspokoili Messiego.
Tak pokrótce, co powiedział Vilanova na konferencji. ;)
-
- zinedinezidane 6 grudnia 2012, 00:07
0
-
- barcatikitaka 6 grudnia 2012, 00:06 · Dyskusja
0
@Iniesta91
Do budy półmózgu. Dla Leona rekord jest ważny na równi z jego zdrowiem!
-
- patrycjafcb 6 grudnia 2012, 00:02 · Dyskusja
0
Oczywiście, że kontuzja Leo to przykra sprawa, ale bez przesady, mamy innych zawodników taki jest sport. Nie popadajmy w paranoje Barca to nie tylko Messi
-
- barcatikitaka 6 grudnia 2012, 00:02 · Dyskusja
0
Przed nami kilka trudnych meczów do końca roku no i ten nieszczęsny rekord. Na szczęście pierwsze doniesienia medyczne nie są tak "tragiczne" jak mogło się jeszcze wydawać pod koniec meczu. Pech, pechem, ale trzeba wierzyć, że uda się jeszcze rekord pobić. Sądzę, że Messiemu mimo wszystko mocno na tym zależy. I nie tylko jemu ;) Nauczka na przyszłość, że trzeba takie rzeczy robić jednak w meczach w których partnerzy nie grają w chodzonego a rywal walczy "o życie" chwytając się ostrych zagrań. To tak jak z Kubicą. Ktoś powie, że mógł nie startować w rajdach przez co kariera w F1 nie wiadomo czy nie została całkowicie zaprzepaszczona, ale równie dobrze mógł mieć inne zdarzenie losowe, które by go wyeliminowało z gry. Taki sport, takie ryzyko. Żeby ryzyko całkowicie wyeliminować trzeba by zamknąć jednego i drugiego pod kloszem. Ale czy to jest właściwe rozwiązanie? I czy w ogóle możliwe to realizacji? Piłkarze są narażenie na kontuzje, niezależnie czy grają w el Clasico, w finale LM czy w meczu o "pietruszkę" (w końcu to milion baksów dla klubu xD).
VeB
2/2
-
- barcatikitaka 6 grudnia 2012, 00:01 · Dyskusja
0
1. Leon chciał grać? Chciał. Widać było po minie na ławce.
2. Tito go wpuścił? Wpuścił na... 30 minut. Miał go przywiązać do ławki?
3. Stadion chciał Leona? Chciał.
4. Prawdziwi kibice z FCBarca.com chcieli aby wszedł i spróbował coś strzelić? Chcieli.
Dlatego proponuję olać tych wszystkich mądrych po szkodzie półmózgów, którzy zaczynają od szukania winnych. Przecież jakby przed wejściem Leo była jakaś zaliczka bramkowa to grałoby mu się łatwiej, ale nie było. Z Gerardem na razie nie pogra bo on gra sam ze sobą, a Villa po całym meczu w nogach i wielu spalonych rajdach zwyczajnie nie mógł niczego więcej wypluć z płuc. Cóż, po prostu ostatnio wszystko szło zbyt pięknie aby coś w końcu nie zazgrzytało. I zazgrzytało w miejscu, które Barcę najbardziej mogło zaboleć. Przy takiej liście kontuzji z jaką mieliśmy już w tym sezonie do czynienia to w ogóle cud, że naszego najważniejszego gracza (i z reguły najlepiej pilnowanego na boisku, przepisowo lub nie) nie spotkał żaden, nawet najdrobniejszy uraz. Trochę pechowo, że w takim momencie.
1/2

Sortowanie