Barca - Benfica 0:0
-
-
Konto usunięteAdriano zdecydownie powinien rozgrywać całe spotkania, bo obecnie pełni funkcję Alvesa i nawet wychodzi mu to lepiej.
-
- AdrianM11 6 grudnia 2012, 14:31 · Dyskusja
0
Ten mecz moglismy przegrac z 2-0 najmniej Tito mimo iz awansowalismy i mamy awans powinien dac pograc pol na pol bo Barca B niedawała rady taka prawda ! :) dopiero gry Messi wszedł z Pique to Barca wzięła sie do roboty i inaczej wygladała gra mozna powiedziec ze zawodnicy byli spoznieni o 1 sek
Dobrze ze remis bo byłoby cienko ;) Villa własnie mówi ze jest gotowy itd a co wczoraj pokazał ? musi siedziec i trenowac i wchodzic w 1 połowie przez kilka miesiecy zeby jego forma wróciła :) bardzo słaby mecz ;/
-
- grzes_grzyb1 6 grudnia 2012, 14:15 · Dyskusja
0
pawloVEB
20 Grudnia
-
- KingLeonidas 6 grudnia 2012, 14:04 · Dyskusja
0
Benfica 16 strzałów, w tym 6 celnych i 0 bramek. Pinto czarodziej ;)
Rafinha pokazał, że może już niedługo dołączyć do pierwszej drużyny.
-
- 6 grudnia 2012, 13:53 · Dyskusja
0
Bardzo fajnie zaprezentował się Rafinia :) Nie patrzyłem na jego statystyki ale gra mi się podobała ;) Zagrał bez żadnych kompleksów, do przodu nie bał się :) I dużo efektywności w zagraniach podobnie jak u brata :)
-
-
Konto usunięteCo do tych zawodników, to dobrze prezentowali się Rafinha i Sergi Roberto.. Ich dryblingi i szybkość - palce lizać. Zawsze brakowało tego ostatniego podania, ale chłopaki dopiero się uczą ^_^
-
- NorwidosNx 6 grudnia 2012, 13:22 · Dyskusja
0
szkoda że messi wypada na pare dni

Sortowanie