Barca - Benfica 0:0
-
- Chudini 6 grudnia 2012, 08:01 · Dyskusja
0
Ciąg dalszy
Thiago z dwa razy próbował zagrać prostopadle, coś tam dryblował, próbował paru sztuczek, myślę ze gdyby to byl mecz o jakas stawke moglby zagrac lepiej, Tello raz czy dwa złapany na spalonym, raz minął Artura i mógł go pokonać ale odskoczyła mu piłka, Villa po prostu moim skromnym zdaniem zagrał jakoś przeciętnie, nie dość że w ataku u niego błysku nie było to jeszcze został złapany aż na 3 spalonych, co do Rafinhi widać że chłopak ma kunszt minął z dwa-trzy razy ładnie zawodników Benfici niczym profesjonalista, po zagraniu Tello mógł nawet przy odrobinie szczęścia lobnąć Artura. No i podobały mi się jego dredy :)
-
- Chudini 6 grudnia 2012, 07:55 · Dyskusja
0
Co do meczu to przez pierwsze 10-15 min wydaje się jakbyśmy mieli lekką przewagę, później sporo szczęścia i to naprawdę sporo gdy Lima czy Rodrigo wychodził sam na sam z Pinto mając w dodatku dwóch kolegów z zespołu obok siebie i uderzył tylko obok słupka, później chyba ten sam zawodnik miał dużo czasu by umieścić piłkę w siatce gdy uderzał z lewej części pola karnego i uderzył w słupek, potem zawodnik Benfici Ola John minął Planasa i uderzył na bramkę ale dobrze zainterweniował Pinto. Choć był to już mecz o przysłowiową "pietruszkę" to czasami mi stawało serce jak choćby w sytuacji gdy właśnie Lima wychodził sam na sam z Pinto. Jeśli chodzi o naszych zawodników i przebieg meczu, to trzeba na pewno sobie powiedzieć że w tym meczu nie było jakichś fajerwerków z naszej strony. Tak krótko oceniając poszczególnych graczy to Pinto naprawdę popisał się kilkoma dobrymi interwencjami i może gdyby nie on to przegralibyśmy nawet w tym meczu ale i miał też pare nieudanych piąstkowań itp. Montoya w obronie z 2-3 dobre odbiory. Ogólnie fantastyczne wrażenie zrobiła na mnie ta klepka Barcy przez pierwsze 3-5 min. Martin miał jakieś tam zrywy i pchał się do przodu. Puyol parę razy dobrze interweniował, wchodził w pole karne i wybijał piłki po dośrodkowaniach, w drugiej połowie mógł strzelić z główki gdyby nie zderzenie z Villą. Adriano zaimponował mi wczoraj tym że pięknie przez 20-30m sam biegł z piłką i przedarł się pod pole karne mijając zawodników Benfici jak pachołki i parę razy dobrze interweniował w tyle. Hmm.. Planas moim zdaniem jeszcze musi się dużo uczyć, miał jakieś tam przebłyski ale parę razy popełniał błędy. Song parę razy dobrze asekurował w tyle i kontrolował dobrze piłkę. S.Roberto jakoś taki niezbyt widoczny był.
-
-
Konto usunięte@Villa No gdyby RM trafił na PSG to rzeczywiście mogłoby być ciekawie.
-
- Wilga Brenno 6 grudnia 2012, 07:26 · Dyskusja
0
Coś się im pomyliło z posiadaniem piłki
-
-
Konto usuniętePoGGi Jak się okazało niegroźną kontuzję, zresztą pamiętajmy że Barca to nie tylko Messi.
-
- Niegodziwa 6 grudnia 2012, 07:05 · Dyskusja
0
Lekka dygresja: Puyol doznał kontuzji, podobnie jak Messi, w meczu z Benfiką. Chyba mamy pecha do tej drużyny ;D
-
- LeoMessiVeB.! 6 grudnia 2012, 06:57 · Dyskusja
0
Ale ja się boje o Messiego ;((
-
- 6 grudnia 2012, 06:43 · Dyskusja
0
Ciekawe co tam teraz sobie myślą te cipki ze strony realu... Messi wraca za kilka dni i znowu daje show ;)
-
-
Konto usunięteCzy ja wiem czy ten remis był taki ,,gorzki". W końcu graliśmy mocno rezerwowy składem i na dobrą sprawę była to gra o nic, bo awans z 1. miejsca mieliśmy zapewniony. Na pewno mogliśmy to spotkanie rozegrać lepiej, ale ważne żeśmy nie przegrali.
-
- damian93r 6 grudnia 2012, 05:46 · Dyskusja
0
ten jako on się nazywa zinedine czy srine czytam te komentarz i przychodzi mi na myśl tylko jedno słowo kretyn powody a proszę bardzo po co wchodzisz na FCBarca.com BŁAŹNIE ten Twój Real to klub czy hiper market w jakimś mieście bo zapomniałem. A i tak poza tym najlepszy pocisk zaserwował ci elvis1533 dokładnie powtórze jego słowa biała szmaciana kurwa
-
- humphreyek 6 grudnia 2012, 05:12 · Dyskusja
0
Kompletnie nie było gry środkiem boiska z czego słynie Barca !!! Łapałem się za głowę co oni grają , jak grają i gdzie ???!!!!! Chyba na antypodach :(( Młodzież ?? Nie ten poziom co starsi koledzy-Thiago bezbarwny , Tello - niczym specjalnym się nie wyróżnił a reszta dostosowała się do ich poziomu , nawet Lwie Serce nie był dzisiaj sobą...

Sortowanie