Barca - Benfica 0:0
-
- blaugrana158 6 grudnia 2012, 16:01 · Dyskusja
0
Nie chcę od razu Ville skreślać, ale nie oszukujmy się, że to był jego słaby mecz...
-
- blaugrana158 6 grudnia 2012, 15:59 · Dyskusja
0
alianta2
tylko wiesz... "nie miał z kim grać" a sety mu leciały ... tyle ile on na spalonych był w tym meczu to chyba Barca nie zaliczyła do tej pory w ogóle... Dla mnie bardzo słaby mecz Villi. Jak już nie był na tym spalonym to walnął jak pierdoła. Szkoda Tello, bo on tak się za bardzo ... kiwa... lewa noga-zmiana... prawa noga-zmiana.. niech tak robi ale w super szybkim tempie. W obronie najlepiej spisał się bramkarz. Z kolei w polu uważam, ze Thiago,Roberto i Song spisali się dobrze.
-
- Pawelm1999 6 grudnia 2012, 15:53 · Dyskusja
0
Puziol jak sie wkurzyl jak messiego sfaulowali ten pierwszy raz co zaraz wszedł na murawe heh ;DD
-
- alianta2 6 grudnia 2012, 15:51 · Dyskusja
0
Jak można narzekać na Ville skoro nie miał z kim grać? Z całym szacunkiem dla S. Roberto i Thiago ale sami środka pola nie utrzymają. Brak Xaviego czy Iniesty był widoczny wczoraj gołym okiem.
Zresztą jest to mecz do jak najszybszego zapomnienia. Gdy Messiego znosili z boiska byłem bliski zawału. Oczywiście Barca bez Leo dalej by istniała, istniał by kolektyw ale to Messi jest z tego kolektywu najważniejszy.
Planas w ogóle nie wiedział co się dzieje na boisku, a S. Roberto to jeszcze nie ten kaliber. Zero wizji gry. Bracia Alcantara coś próbowali ale zdecydowanie lepszy był Thiago. Nieźle się wkurzałem gdy Villa wychodził na wolne pole i pilnował spalonego, a w ogóle nie dostał piłki. Sytuacja jak w polskiej reprezentacji. Pinto bohaterem tego meczu. Gdyby nie on to Barca dostała by 8:0. Bardzo podobał mi się Adriano, bezradność pomocników wymuszała na nim ryzykowne wprowadzanie piłki do 2, a nawet 3 linii ale wywiązał się z tego znakomicie. Puyol oczywiście czyścił co było.
-
- RooniR10 6 grudnia 2012, 15:37 · Dyskusja
0
Teraz najeżdżacie na Ville, a niedawno było: Niech Tito go wpuści w 1 składzie, czemu Tito nie daje mu tyle szans. Już wiecie czemu. David jeszcze nie ma rytmu meczowego. I tak jet zawsze, jak człowiek zagra dobry mecz - NAJLEPSZY, jak zagra słabo - Sprzedać go a co tam. Pozdro dla kumatych.

Sortowanie