Barca - Benfica 0:0
-
- mmwodzionka 6 grudnia 2012, 00:01 · Dyskusja
0
Rekord jest nieważny, ważny natomiast szybki powrót Messiego, bo kolejne mecze w lidze są bardzo trudne a najlepiej utrzymać ten dystans nad Realem do końca roku. Swoją drogą wystawienie w meczu Messiego troche niezrozumiałe, rozumiem że zawodnik naciskał, ale trener powinien twardą reką o tym decydować. Przecież wiadomo było, że Benfika będzie grać ostro, nie cofając nóg o awans i ryzyko wg mnie było niepotrzebne.
-
- tefflon 5 grudnia 2012, 23:54 · Dyskusja
0
jeśli chodzi o mecz, to nie rozumiem, jak można powiedzieć, że Thiago zagrał dobry mecz, mnie jego gra nie przekonuje, dzisiaj cały czas kręcił kółeczka, próbował sztuczek i nic konstruktywnego z jego gry nie wynikało. JEgo brat zagrał znacznie lepiej i widac było u niego duże zaangażowanie. Villa niestety nie ma czucia gry w linii z obrońcami przeciwnika i stąd tyle spalonych. Planas i Roberto zagrali moim zdaniem bardzo poprawnie, z małymi niedociągnięciami. Deulofeu widać, że ma chęci i umiejeności, ale gra w pierwszym zespole nie polega na zabraniu piłki i biegu niczym jeździec bez głowy, musi sie jeszcze wiele nauczyć. Ogólnie mecz nie zachwycił, ale też nie należy wyciągac z niego wniosków odnośnie dalszych gier, bo wiadomo że kolejny taki mecz, z tym składem może niegdy nie nastąpić. A Messi...nic mu nie będzie, jest dobrze przygotowany fizycznie i zapewne w niedzielę wybiegnie na boisko, a jesli nie to nie będzie dramatu, bo Barca musi umiec wygrywac i bez niego, nawet jeśli to znacznie trudniejsze. VeB!!!!!
-
- babesworlf 5 grudnia 2012, 23:50 · Dyskusja
0
CR7 a nie CR8
-
- el pelusa 5 grudnia 2012, 23:49 · Dyskusja
0
Droga Natall11, pozwolisz na polemikę? Oczywiście że pozwolisz, bo nie masz wyjścia ;]. Poza tematem kontuzji Messiego, głownie niedokładność podań była synonimem tego spotkania. Nie zgodzę się, że Tello chciał zmienić sytuację meczu,ciągle mam wrażenie, że on chce zabłysnąć. Możliwe, że ostatnie lata dość kolektywnej gry Barcy, spowodowały że takie indywidualne popisy momentami mnie irytują. Ciągle mam wrażenie, że Tello marzy się bycie najważniejszym ogniwem na boisku. No i źle chłopakowi z oczu patrzy ;]
Co do Twojej prywatnej kontuzji, jeśli można, to nie nie traktuj jej tak po macoszemu, wszak jest Twoja.
Zapewne nie wyobrażamy sobie co Lionel myślał, co czuł gdy leżał na murawie.
-
-
Konto usuniętepewnie tydzień maks dwa tygodnie przerwy przy stłuczeniu, walić rekord, na szczęście to nic poważnego więc kariera Messiego nie zagrożona, a już się bałem że będzie to samo co kiedyś z Maradoną jak u nas grał, gościu mu od tylca wszedł po achillesie i wyłączył maradonę na kilka miechów.
-
- babesworlf 5 grudnia 2012, 23:48 · Dyskusja
0
ale z drugiej strony też u was 3/4 osób piszę, że nie wchodzić na RM, że tam takie wypociny. Zacznijmy panowie od tego po co tam wchodzicie w ogóle. Zazdrość was zżera. Jestem racjonalnym człowiekiem i nikt mi nie wmówi, że w przypadku CR8 nie byłoby podobnej historii u was. To jest jak zaraz, ujawnia się akurat w takich sytuacjach ;)
-
- babesworlf 5 grudnia 2012, 23:45 · Dyskusja
0
Jestem kibicem Realu od 11 lat i powiem szczerze, że wstyd mi za niektóre wypowiedzi gimbusów niby z Aguila Blanca. Każdy wie , że w życiu najważniejsze jest zdrowie , a jak znane przysłowie mówi : nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe . Możemy się nie lubić , ale szacunek trzeba mieć. Wracaj Leo :)
-
- MsScarlettkLove 5 grudnia 2012, 23:43 · Dyskusja
0
xyzx - też wolę nie wchodzić na stronę RM, za dużo komentarzy o bawieniu się swoimi genitaliami z myślą o Messim, za mało wartościowych informacji. Ale niestety, i tutaj niekiedy brak kultury jeśli coś Realowi pójdzie źle. Szkoda tylko tego 0:0 dzisiejszego (abstrahując oczywiście od kontuzji). Dla Pinto brawa, sporo dziś się napracował.
-
- kaamil1910 5 grudnia 2012, 23:42 · Dyskusja
0
A skoro temat Messiego Czy nie uważacie że ostatnio gra zbyt indywidualnie ?
-
-
Konto usunięteNie czytajcie nawet komentarzy na stronie naszych odwiecznych rywali bo nie zasniecie... tacy bedziecie wk*rwieniu. Co trzeci wpis jest tak chamski ,ze nalezy sie za niego bezterminowy BAN... Co za syf!
-
- kaamil1910 5 grudnia 2012, 23:36 · Dyskusja
0
natal11 że Villa był 5 razy na spalonym to nie świadczy że źle grał , obejrzyj sb powtórki ile razy wychodził dogodnie na pozycje a Koledzy zagrwyali Albo za późno = Spalony albo wgle nie podawali ..
-
- xyzq 5 grudnia 2012, 23:34 · Dyskusja
0
T3qi
Nie wierzysz w to, co czytasz, to nie czytaj. Tamta strona to wylęgarnia przygłupów i wszarzy. Generalnie, teraz jest tak, że wstyd kibicować Królewskim, do klubu poprzykejały się najgorsze gnidy i tłumoki.
Real przeżywa poważny kryzys na tym polu. Prawdopodobnie zmieni się to z chwilą odejścia portugalskiej sieroty, do tego czasu strona Realu pozostanie prawdopodobnie najgłupszym miejscem w sieci, jakie w życiu widziałem.
Przeczytałem tam już takie nonsensy i głupoty, że autentycznie podpierałem dłonią czoło :)
Co zdumiewa mnie najbardziej, to fakt, że prowadzący tamten fanclub, muszą być podobnie odklejeni od rzeczywistości, aby utrzymywać tam taki śmietnik. Całkowity odpad Internetu. Przeszło mi przez myśl, aby zacząć na tych przygłupach zarabiać, ale... losy jeszcze się ważą :)

Sortowanie