Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 Halinka, ale dlaczego Pan Bóg stworzył takie coś jak Paździoch? Przecież to jest jakieś obrzydlistwo.
2
@baryn Nigdy nie będzie czegoś takiego o Messim, bo on nadal jest klasowym zawodnikiem, a nie tylko klasowego udaje tak jak Suarez.
0
@MesQueUnClub_87 A to House od Cards to nie jest czasem przegadany serial? A jak reszta pod tym aspektem?
No dziękuję ogółem za polecenie, przejrzę sobie.
0
Jakie seriale na Netflixie są jeszcze godne polecenia?
Z ciekawą i wciągającą fabułą, wartką akcją, niejednoznaczne, mile widziane jakieś paranormalne zjawiska lub rzeczy, które nie śniły się fizjologom.
Obejrzałem większość tych popularnych typu Dark. Może zna ktoś niepopularną perełkę.
6
@Hiacynk Tak się broni liczbami, że od 4 lat nie strzelił bramki na wyjeździe w LM. Przez większość czasu gry nie można na niego patrzeć. Wypalił się kompletnie, jak mało który pilkarz. Niech odchodzi jak najszybciej i "na tym zakończmy dyskusję".
0
@VamosRakieta Bardzo zawyżona ocena jak na gracza, który miał kilka dobrych zaledwie meczy.
1
@Piorun Do PSG pójdzie.
0
@Coutinho007 No wiem, ale dobrze obaj wiemy, że wspomniałbyś o tym Coutinho prędzej czy później :)
0
@Coutinho007 Masz niesamowitą zdolność do pisania nie na temat. My tutaj o Olmo, a Ty potrzebowałeś pół zdania, żeby już przerzucić wątek na Coutinho :)
0
@Kengo Rodrygo ma lepszy drybling i ogólnie atrybuty skrzydłowego, a lewoskrzydłowego właśnie nam brakuje. Wolałbym więc mieć jego w zespole.
Natomiast Fati jest bardzo dojrzałym piłkarzem i bardzo inteligentnym z silną psychiką.
Właściwie nie wiem którego wolę, ale cieszę się, że te Viniciuse i Rodrygi mają przed sobą w kolejce do gry Hazarda na LS, a na prawym grać nie potrafią. Zginą w tym Realu jak ciotka w Czechach.
Połasili się na szybki transfer z dużą gażą, co z góry było bardzo ryzykowne. Wcale mi ich nie szkoda.
0
@kamilopGdybt Dembele nie miał kontuzji, to nie byłoby nawet sensu go sprzedawać, ale niestety ma i jesteśmy z góry na straconej pozycji. Nikt na takiego zawodnika nawet nie popatrzy, chyba że za nieopłacalne dla nas pieniądze. Albo będą nas chcieli wychujać na jakieś wypożyczenie i wykup za 70 milionów jeżeli zawodnik będzie dostępny do gry w 80 procent meczów. Nie ma dobrego wyjscia z tej sytuacji.
Jeżeli chodzi o Coutinho, to myślę, że odzyskamy większość. Bayern go nie kupi, ale jakiś klub z Anglii jak United i Chelsea myślę, że spokojnie zaoferuje coś w granicach 80 milionów lub więcej. Jeżeli będzie grał tak jak ostatnio, to jestem spokojny.
1
@bartoszekkk Żaden Cancelo ani nikt inny. PO na rynku po prostu nie ma. Jedyne co można zrobić, to liczyć, że z Emersona będzie klasowy zawodnik. Semedo i Roberto są przeciętni, a Wague to materiał na solidnego rezerwowego, na pewno nie na pierwszy skład.
Trzeba przede wszystkim odświeżyć środek pola. Rakitić out. Busquets ławka choć jego też najchętniej bym wywalił. Vidala sprzedadzą zapewne jak nie teraz to w lecie. Co najmniej jeden zawodnik odejdzie. Na to miejsce ściągnąć np. van de Beeka, awans Puiga do pierwszego zespołu i cały czas monitorować sytuację obiecujących młodych pomocników.
Odpuścić Lautaro. Jest pięknym napastnikiem, ale nie rozwinie u nas kariery do czasu kiedy gruby Suarez nie odejdzie, a trzyma się tej Barcelony rękami i nogami, więc zostanie jeszcze co najmniej na rok. Stopera nie kupować. Dać szansę Todibo i Araujo.
Na pewno trzeba się rozejrzeć za lewoskrzydłowym. Neymar niech spada na drzewo, ten Olmo to niby może na tylu pozycjach grać, ale kto jest od wszystkiego ten często jest do niczego. Profilem (nie mówię, że umiejętnościami, ale profilem) przypomina Deulofeu. Ja bym go odpuścił. Można pomyśleć o Sancho. Nikt inny mi nie przychodzi do głowy. Więc tak:
pomocnik lub dwóch pomocników, lewoskrzydłowy. Nie ma co myśleć o stoperach i PO, bo albo mamy odpowiednich zawodników u siebie, albo na rynku nie ma odpowiednich zawodników.
2
@A_Gomesinho_21 Na cholerę ten Olmo w ogóle?
11
@Janiama Tak to jest z pisowską policją.
2
@masq Zły pomysł.
0
@MesQueUnClub_87 Akurat cyferki nie są złe. Gdyby wziąć współczynnik goli i asyst na liczbę rozegranych minut, to gdyby rozegrał w Barcelonie tyle minut co Neymar (około 15 tysięcy), miałby 69 goli i 65 asyst. Neymar miał 105 goli i coś koło 80 asyst o ile dobrze pamiętam.
0
@EmilZatopek Brakuje Arnolda i VVD.
2
@kkbarca Żadna bułeczka, tylko pita.
Kapsalon też jest dobry.
1
@Chwytliwy Olmo nawet profilem Deulofeu przypomina.
Ja osobiście nie chcę tego transferu.
0
@Arkon Mnie szczególnie smuci wysoka pozycja Króla lwa i Polityki.
0
@Janiama Jakbym lubił uczyć, a przedmiot leżał w ramach moich zainteresowań to dlaczego nie?
Miałem pecha, bo dobra była tylko z matematyki i historii, a reszta szkoda gadać.
Za to napisałem dobrze maturę z geografii, będąc na matfizie. Ostatni raz geografię miałem w pierwszej klasie, a nauczycielka była beznadziejna, ale jakoś mnie nie zniechęciła. Mam naturalne zdolności do tego przedmiotu, a w dodatku przyłożyłem się do nauki. I dało się. Z fizyką też by się dało, ale tu już mi się nie chciało. Najważniejsze są chęci ucznia. Jak nauczyciel mu nie pomoże, to sam się nauczy.
Ci nauczyciele nie byli słabi, bo wszyscy dobrzy odeszli z powodu zarobków. Byli słabi, bo się do tego nie nadawali, a przez kolesiostwo dyrekcji nie zostali wyrzuceni.
Problemem nie są zarobki same w sobie, tylko to, że dobry i zły dostają tyle samo.
3
@Janiama Miałem fatalną nauczycielkę fizyki w liceum. Nie czuję się przez to niewykształcony, tylko nie umiem teraz fizyki. A to różnica.
Jednak największą winę za fakt, że nie umiem fizyki ponoszę ja sam. Zła nauczycielka to naprawdę duża przeszkoda, ale gdybym bardzo chciał to nauczyłbym się sam.
Z zarobkami guzik prawda. Szacunku nie zdobywa się zasobnością portfela. Najlepszy nauczyciel jakiego spotkałem na drodze edukacji na pewno nie zarabiał dużo i miał duży posłuch i szacunek w bardzo rozwydrzonej klasie. I nawet w tej rozwydrzonej klasie nikomu na myśl nie przyszło, żeby do niego startować, bo mało zarabia.
3
@Janiama Tak jakby wykształcenie człowieka zależało od tego kto go w podstawówce przyrki uczył.
5
@BarcaInfo Jaka głupota z tym Puyolem. W połowie dekady odszedł, a pod koniec kariery ciągle był kontuzjowany. Z całym szacunkiem do niego. Powinien tu być za Puyola Mascherano.
3
@Janiama Ale po co skoro on jest lepszy w defensywie niż ofensywie.
Unikatowa umiejętność wyprowadzania piłki, ustawianie, gra na wyprzedzenie. Idealny pivot dla Barcelony.
Za Valverde to tak właśnie jest, że w trójce wychodzi co najmniej 2 defensywnych pomocników. Defensywny gra jako defensywny, jako środkowy gra inny defensywny, a tam gdzie grał kiedyś Iniesta(ofensywny) to gra Arthur, czyli środkowy, jak jest zdrowy. A jak nie to Busquets-Rakitic-Vidal.
De Jong jest podobny do Iniesty w jednym. To pomocnik kompletny, piłkarz totalny, który dobrze opanował praktycznie każdy element piłkarskiego rzemiosła, ale jestem przekonany, że bliżej mu do pomocnika defensywnego.
2
@Chwytliwy Niesamowite
0
Komentarz usunięty
0
@l0Messini Griezmanna nie sprzedadzą. Suareza też nie. Lautaro na LS i jedziemy.
1
@ViscaBarca123 Roberto i Rakitić sobie pograją w takim razie.
1
@matirix20 Oglądałeś do końca? Murzynek jest zabójcą, ale ciężko mu to udowodnić. Zebrali tyle dowodów, ile mogli, wystarczyło żeby go posadzić, ale siedzi tylko za 2 osoby, podczas gdy zabił koło 20.