3

@Grubson06 To jak najlepszy jest Parejo, to bierzmy obu :)

0

@Grubson06 Kogo, Marquesa przez Juve czy Pereirę przez nas?

4

@masq Pewien zbanowany wuefista ponoć przeczytał Prawo Webstera wzdłuż i wszerz.
A tak na poważnie @Odesseiron wie o co tam chodzi i cała ta procedura zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli szejka. Jak będzie chciał to bez problemu zablokuje transakcję i nie będzie mowy o żadnym Websterze, bo zanim FIFA wyceni klauzulę Neymara będzie już wrzesień.

2

@AmigoBlancos Nie wiem kto w Realu. W Barcelonie chyba Roberto.

0

@koksik2700 Dlatego teraz też nie w "stylu Barcy" walnąłeś foszka na niego. Logiczne.

1

@koksik2700 Pomijając to. Dlatego tego nie pominąłeś i o tym napisałeś.
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Na La Rambli są różni ludzie, ale rzadko, naprawdę rzadko spotykane tu osoby tak ograniczone umysłowo.

1

@koksik2700 DemBale, boki zrywać.
Przed chwilą wysyłałeś na dno piekieł znęcających się nad zwierzętami. Zanim zaczniesz gdzieś wysyłać kogokolwiek, nawet człowieka najgorszego sortu, radzę zacząć od siebie.

9

@koksik2700 Fajnie, że kibice zamiast wspierać swojego zawodnika cisną bekę z jego kontuzji. Przecież on tylko wpierdziela burgery, siedzi na dupie i gra na konsoli. Te kontuzje w sumie mu pasują.

0

@barcowy1899 Ponieważ nie ma co kupować cieniasa jakiegoś, trzeba do lata poczekać na Lautaro.

2

@FDJ #teamThiago

0

@cat_r37 To nie jest piłkarz na rezerwę. Albo pierwszy skład albo do widzenia.

3

@BarcaInfo Czyli będzie pomocnik za pomocnika. Brawo Setien. Valdek zawsze taką lukę wypełniał zawodnikiem, który ze względu na konkurencję i tak by nie zagrał(Wague) albo jakimś słabiakiem(Aleix Vidal). On nawet nie zakładał dania szansy komukolwiek z rezerw, więc jeśli nawet potrzebował pomocnika, to zamiast wyciągnąć piłkarza z drużyny rezerw, wolał powołać najgorszego z najgorszych z pierwszej drużyny, w dodatku nie pomocnika. Właśnie takiego Vidala.

0

@Odesseiron Fajny las tam masz, że w środku zimy kwiatuszki rosną :)

0

@Homeopata8989Jeszcze niedawno mówiło się o Realu i Juventusie, a tutaj Inter. Mocny zjazd Eriksena.

0

@NeroTFP No trochę tak. Strasznie mnie śmieszy zdanie "O ile.... o tyle". Nie wiem czemu, ale często włożone gdzieś w środku komentarza w ogóle nie pasuje do reszty.

0

@MarioVeB! Jak nie prezentuje odpowiedniego poziomu, to lepiej żeby w ogóle nie grał i wrócił do Barcy B.

0

@MarioVeB! Kto?
Proszę tylko nie mówić że Fati i Griezmann. Jedynym zawodnikiem w naszej kadrze, który w ogóle ma predyspozycje, żeby tam grać jest Dembele, a nim wiadomo jak jest.

6

@itmustbejoke Tak jest, zdrowy Dembele.
Nie ma dobrych zawodników na rynku. Może Sancho jak już.

1

@Ratamahatta Ja nic nie mam do Fatiego, ale z niego skrzydłowego nie będzie. Chłop nie ma dryblingu, odejścia i przebojowości. Zwracałem na to uwagę już dawno temu, ale jak to tak, przecież 17 lat ma dopiero. Może na pozycji napastnika by się sprawdził.

0

@Coutinho007 No to jest toporny czy nie :) ? Bo wydaje się taki być, ale nie wiem.

0

@Coutinho007 No właśnie ani jednego, dlatego się pytam.
I jak byś jego profil ocenił? Bo patrząc na urywki meczów nie jest to boczny obrońca dla Barcelony. Toporny się wydaje, ale mogę się mylić, bo to tylko urywki.

0

@Coutinho007 Powiedz tak szczerze, ile meczy Emersona widziałeś?

6

@jeyx77x Ja jak Ernesto. Nie przykładałbym wagi do przygotowania fizycznego.

1

@FafitFCB Od bodajże trzeciego.

1

@Hrzan Suarez może buty czyścić Alvesowi.

6

@Remi1899 Wczoraj zagrał całkiem dobrze, ale ogółem zgadzam się. Rozliczanie napastnika przede wszystkim z gry defensywnej, bo w ataku nic nie zrobił jest śmieszne.

0

@Lord_Vader Rakitić był dzisiaj tragiczny, ale teraz mowa o Puigu.

0

@Lord_Vader Ciasteczko było źle wymierzone, nie zniósł go wiatr. Piłkę wywalczył owszem i chwała mu za to. Przy akcji z Griezmannem również zrobił to , co musiał zrobić.

3

Nie wiem tylko skąd te pochwały dla Puiga. Według mnie nic ciekawego dzisiaj nie pokazał. Fakt faktem wszedł w takiej fazie meczu, że Granada się zamurowała i nie było za bardzo miejsca, żeby coś fajnego pograć, ale mimo to nie błysnął żadnym genialnym zagraniem. Do tego łatwo dawał się przepchnąć rywalom.

3

@IronSanHybrid Za Valverde to byśmy nie mieli w pierwszej połowie strzałów celnych na bramkę z gry, ale za to rywal uśpiony i cyk Messi z wolnego. Potem już na luzie druga bramka. A z Kike co? Messi 2 razy wolnego przestrzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?