Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Volk Raul Sannelhi czy jakoś tak
0
@COU_11 Odejść: Rakitić, Coutinho, Griezmann, Neto.
Sprzedaż Dembele jest nieopłacalna. Trzymanie go też. Nie wiem co można zrobić.
Przyjść: Sancho, Thiago, van de Beek/Aouar, plus koniecznie stoper prawonożny. Albo postawią na Todibo/Araujo albo transfer.
Lautaro za rok. Raz, że bardziej potrzebujemy LS, dwa, przy Suarezie, choć jest od niego lepszy, byłby tylko rezerwowym. Niech Luis wypełni kontrakt, a Lautaro chętnie przywitam w 2021. No i na niego nie wystarczy już pieniędzy. Chociaż na tych co wymieniłem bez niego pewnie i tak nie wystarczy. Zaznaczam, że to tylko moje widzimisie, do tego dochodzi zdanie zawodników. Zobaczymy jak to będzie, ale byłbym pozytywnie zaskoczony gdyby chociaż jedno nazwisko z każdej listy się sprawdziło.
Moje przewidywania są takie, że sprzedadzą, ale Vidala. Rakiticia być może. Przyjdzie jeden pomocnik, ale nie z tych co podałem tylko jakiś kasztan typu Fabian Ruiz. Sprzedaż słabego Neto nie przyjdzie im nawet do głowy. Griezmann nie zgodzi się na odejście, Coutinho będą wpychać połowie Europy w poszukiwaniu pieniędzy na transfery, ale nikt nie da zadowalającej kwoty, więc wyjdą na środek i stwierdzą, że Coutinho jest naszym transferem. Todibo zostanie wypchnięty z klubu, a Araujo dalej będzie się kisił w Barcy B. Tak to widzę.
2
@jacob345 Nie wiem w jaki sposób to by miało się przełożyć. Griezmann nagle zacznie umieć dryblować dzięki temu?
0
@RosjaninBut Zapewne chodzi o rozliczenia budżetu, ale mogę się mylić.
13
@FC1899Barca Jedyne co nie gra to gra Griezmanna.
6
@bartekmess Dobrze mówi, za te wałki w sezonie 16/17 nie powinien mieć żadnej.
6
@SergioTomas Mam nadzieję, że z Todibo lub Araujo wypali, ale nie że będą jako czwarty stoper siedzieć na trybunach, tylko będą się liczyć w hierarchii. Moim skromnym zdaniem dwójka najlepszych i najlepiej przygotowanych młodzieżowców, z tych wszystkich, jacy się przewinęli przez ostatnie 2 lata.
Jeżeli będą chcieli kogoś kupić, to chyba trzeba popatrzeć w stronę Lipska na Upamenco. W każdym razie młody, prawonożny stoper jest bardzo potrzebny.
7
@beznicku1000 Poli co?
3
Arthur potrzebny od zaraz.
8
@Konias4318 No to źle uważasz.
0
@Oskar00 Na szczęście zamiast Modricia mamy w składzie Rakiticia, więc się tego nie dowiemy.
2
@MrCule_X Największym błędem był przede wszystkim brak przyszłościowego myślenia, co w konsekwencji poprowadziło do ściągania przeciętniaków z nadzieją, że ci wzbiją się na poziom wyższy niż Villareal. Tam nie było w ogóle pomysłu. Transfer Ardy do pomocy(choć ten nie jest pomocnikiem), transfer przeciętnego Gomesa z nadzieją, że ten zastąpi Xaviego, choć chłop nawet profilem go nie przypomina, transfer słabego Denisa i tak dalej i tak dalej. Błąd jest tym większy, im lepszy zawodnik nam uciekł. Zarząd nie ma pomysłu tak czy tak, ale z dobrymi zawodnikami jakoś by to było, więc według mnie 2 największe błędy to oddanie Thiago i ściągnięcie Rakiticia zamiast Kroosa.
5
@eckov Busquetsa, który nie posiada tych cech, więc nie wiem skąd ten pomysł.
2
@Nano22 To naprawdę nie jest zabawne.
Teraz zamiast stwierdzić, że Ernest jednak nie ma takiej złej opinii, to będziesz się żalił, że La Rambla jechała po Valverde tak bardzo, że aż ktoś uwierzył w ten wpis.
0
@rafalnac87 Co z tego, że mają tyłu wypożyczonych jak i tak ci nie będą grać, za duża konkurencja. Mogą ich opylić za dobre pieniądze i mają z czego wybierać, ale wszyscy grać nie będą.
1
@amanter Nie nada się.
0
@T_TG Czyli nie kupujmy nikogo, bo przy Messim i tak się nie pokaże.
3
@Ratamahatta Ja uważam, że Dembele ma większy potencjał, natomiast Sancho jest bardziej okrzesanym piłkarzem. Najlepsze występy Dembele są lepsze od najlepszych Sancho, natomiast najgorsze analogicznie gorsze :)
No i Borussia teraz, a 3 lata temu to 2 inne zespoły, więc też ciężko porównywać. Do tego Sancho jest tam drugi sezon, a ten porównywany Dembele był pierwszym i jedynym.
Ciężkie porównanie, natomiast bez wątpienia 2 największe talenty w Europie na pozycji skrzydłowego od czasu Neymara. Mam nadzieję, że Jadona nie będą tak kontuzje łapać.
1
@takisobiektos Czyli po valverdowsku. Raz młody coś zepsujesz i ława do końca sezonu.
5
@Mesi12 Chciałbym, żeby ten Font wygrał.
1
@Mizander Śmieszne jest to pieprzenie o kontuzjach Thiago, jak chłop już od wielu lat zdrowy jest.
0
@Bagsik88 Skoro wiesz, że gadasz głupoty, to po co w ogóle się produkujesz?
Pogrążasz się z każdym komentarzem coraz bardziej.
1
@Bagsik88 Mówiąc, że moje są "jeszcze gorsze", sam przyznajesz, że Twoje są złe. Samozaoranie pierwsza klasa.
3
@cules100pro Ja niestety przeczytałem całe te wypociny. Przestałeś i tak za późno.
0
Sędzia jest beznadziejny.
4
Semedo chyba pokłócony ze wszystkimi, nikt mu nie podaje.
4
@DaPi
Się gra się ma, twoje 600, moje 600.
Chwytliwa ta reklama.
0
@Colon Postarać się o powrót Thiago około 2016/17 roku, a najlepiej nigdy się go nie pozbywać. Kroos zamiast Rakiticia w 2014.
Dembele był wtedy najlepszą opcją, więc nie wiem co bym zrobił. Teraz człowiek jest o tyle mądrzejszy, że wie, że chłop ma mięśnie ze szkła. Mógłby ten Mbappe przyjść w takim razie. To nie jest profil zawodnika na zastąpienie Neymara, ale lepszy taki zawodnik, a wybitny, niż przeciętny skrzydłowy.
2
@FC1899Barca Nie mam rankingu.
Tylko ten Mesjasz okropny jak dla mnie. Największy paździerz jaki widziałem do tej pory.
8
@Janiama Jak ma podać nazwiska, skoro chłopaki odeszli na wypożyczenia w przeciągu ostatnich 2 tygodni :) ?
Ernesto wystawiał ten sam skład non stop, a to nigdy nie jest dobre, chociażby dlatego, że pierwsza jedenastka wie, że bez względu na wszystko będzie grała w pierwszym składzie i nie musi się starać na treningach. Musi być rywalizacja, jak nie prawdziwa, to chociaż pozorna. Mógł od czasu do czasu wystawić tego Todibo, żeby Gerard "śpię 4 godziny dziennie" Pique sobie przypomniał, że jest piłkarzem, a nie celebrytą.
Kiedyś chyba łysy szaman z Realu powiedział, żę bez względu na wszystko trio BBC będzie grało w pierwszym składzie, bardzo wtedy oberwał. Ernest tak nie powiedział, ale na pewno tak myślał. Mogą sobie chłopaki trenować, ale jak już coś zmienię to Roberto z Semedo albo Vidala z Rakiticiem i tyle.
Z tych co odeszli w lecie, a nie dostawali szans to jest Malcom kontuzjowany non stop i Miranda niegrający w Schalke. Chyba o nikim nie zapomniałem.