0

@bartoszekkk Co piłkarze? Mają podpisane kontrakty, więc jak City ich nie puści, to nigdzie się nie ruszą. Chyba że tacy, którym kontrakt się kończy i to będzie ich karta przetargowa, że albo ich puszczą teraz, albo za rok lub dwa odejdą za darmo.
Poza takimi przypadkami to City rozdaje karty.

0

@bleble123 Griezmanna najlepiej byłoby sprzedać i oby do tego doszło.

0

@amanter Ściekowy dziennikarz. Często pisze głupoty.

2

@tomono Nie, po prostu nie potrafisz czytać.

4

@tomono Nie wiem o co Ci chodzi, bo to co napisałeś w ogóle nie jest odniesieniem do mojego komentarza.
To, że kogoś to jara mnie nie obchodzi. Ani trochę. Wcześniej ani razu się do tego nie odnosiłem. Jak taka "sztuka" się komuś podoba, to proszę bardzo.

I tak samo w przeciwną stronę, to że innym się ta seria podoba nie znaczy, że muszą się z tym afiszować. Tak jak ja nie afiszuję się z tym, że dla mnie to żenada.
To jakie poruszenie to wywołuje, pokazuje mi jakie tu panuje mentalne przedszkole. Nie ciemnogród, ale przedszkole. Banda stulejarzy. I tyle.

39

@tomono Wiesz, że w ogóle nie o to chodzi?
Chodzi o to, że jaranie się zdjęciami tych kaszalotów jest po prostu dziecinne.
I jeszcze to "O, nareszcie seria dla mnie". Albo moje ulubione "Proszę o oznaczenie".
Robienie z porno jakiejś sztuki. Po prostu przedszkole.

1

@burixgm Głupota. To właśnie Sancho powinien być priorytetem, ponieważ potrzebujemy LS bardziej niż napastnika.

1

@bartoszekkk 800 milionów(jak nie więcej) minus 150 to wciąż jest astronomiczna suma.
Ten skład to kompletna abstrakcja.

2

@bartoszekkk No to rzeczywiście wiele zmienia.

6

@bartoszekkk Mbappe, Neymar, Lautaro i jeszcze Sancho. Chyba sobie założyłeś, że sprzedamy Messiego za 500 baniek do Chin, ale muszę Cię rozczarować, to tak nie działa.

2

@Nano22 Wszystko prawda, nie zgodzę się z tym Iniestą. Valverde lepiej zarządzał jego siłami, ale w sezonie 16/17 grał równie dobrze, jeśli nie lepiej.
Rakitić z Albą odżyli dzięki nowej taktyce, z tym, że Alba od razu zaczął grać lepiej, a Rakitić rozkręcał się powoli, dopiero drugą część sezonu miał naprawdę dobrą. Pierwsza była nierówna.

2

@beznicku1000 Nie wiem. Gdyby był jakiś pewniak ma PO do kupienia to pewnie tak, ale takiego niestety nie ma.
Roberto gaśnie w oczach. Każdy jego kolejny sezon jest gorszy niż poprzedni. W dodatku przez grę na PO całkiem zatracił już czucie gry w pomocy i jest tam bezużyteczny. Na skrzydle jeszcze gorszy. Gdzie się go nie wystawi to gra źle, więc nic nie mamy z jego wszechstronności. Na chwilę obecną jest solidnym PO. Nic więcej.

2

@aleksandrowielki Nie zagłębiałem się zbytnio w to co Hołownia mówi, ale pierwsze wrażenie zrobił na mnie negatywne. Po prostu nie lubię gościa.

2

@bartoszekkk W obronie potrzebny jest młody, prawonożny stoper. Albo postawią na Todibo lub Araujo, albo trzeba kogoś kupić. Nie wiem jaki jest sens sprzedawania Jordiego Alby. Wiem, ze tutaj Alba jest beee, bo pajac, ale prawda jest taka, że to jedyny zawodnik ze starej gwardii poza Messim, który jeszcze jako tako trzyma poziom. Gra Firpo mi się bardzo nie podoba i z miłą chęcią bym go na Grimaldo wymienił, ale jak będzie zobaczymy. Emerson to moim zdaniem nie profil Barcy, zresztą sprowadzenie go teraz będzie się wiązało z dużymi kosztami. Niech przychodzi w 2021 i zdecydują co z nim dalej.
Do pomocy są potrzebne dwa transfery. Dla mnie priorytet to powinien być Thiago, a do tego jakiś młodzian, porządny zawodnik a nie kasztan typu Fabian Ruiz. Nie widzę w najbliższej przyszłości Puiga w składzie Barcy, a na wypożyczeniu zginie. Wygląda mi na zawodnika, który będzie potrzebował dużo czasu i dużo więcej masy niż teraz, żeby coś zwojować w futbolu. Pedri też niech się jeszcze ogra.
Coutinho i Griezmannowi powinniśmy po sezonie podziękować, transfer napastnika nie ma sensu i tak będzie grzał ławkę przy Suarezie, nawet jak będzie lepszy od niego, a do tego 2 dużych transferów nie zrobimy. Wolę transfer LS(Sancho).
A i Neto też bym opchnął najchętniej, gość jest słaby z piłką przy nodze i zbyt elektryczny.

Takie planowanie kadry to pobożne życzenie, a sytuacja się jeszcze pozmienia wiele razy. Rozważamy to na płaszczyźnie czysto teoretycznej, do tego musi dojść zgoda zawodników na te transfery i ruchy zarządu, który jak znam życie zrobi wszystko na odwrót niż napisałem.

0

@ViscaBarca123 No ale to jest prawda. Ma większe szanse na wybicie się w większości klubów, niż w Barcelonie.

2

@TheMefju Jakiś upadły gigant. Milan lub Manchester United. Drużyna, która potrzebuje wyników i "ciułania punktów".

0

@Jakchcesz Ale gdzie ja się śmieję z Suareza? Po prostu stwierdziłem fakt. Ja go nie hejtuję, tylko mówię jak jest. Piłka od Suareza się tak odbija co drugi mecz. Do tego głupie podania i bezsensowne straty na porządku dziennym po kilka w każdym meczu. Messiemu się takie coś zdarza raz na ruski rok.

3

@Jakchcesz Suarez ma w jednym meczu więcej takich faili niż Messi przez cały sezon.

2

@FC1899Barca Rafinha to przecięty piłkarz, nie zjada ani Rakiticia ani Roberto.
Z tym dyrygowaniem to już calkowita abstrakcja.

2

@bartoszekkk Ja mam nadzieję, że odejdzie razem z Griezmannem.

5

@kerouac Były dużo lepsze.
Teraz bajki są robione techniką komputerową, postacie wyglądają nienaturalnie, w ogóle te bajki są o dupie marynie i są robione jak dla debili. Żadnej "fabuły" tam nie ma.

2

@KamQiX W słusznej sprawie warto.

5

@FC1899Barca Odpierdolta się od KamQiXa.

0

@takisobiektos Brednie.
Wtedy sobie rozwalił lewą nogę, a teraz prawą. No chyba, że pomiędzy nogami jest jakaś telepatia.

12

@takisobiektos Tak, sam sobie nogę połamał.

0

@BOSSS85 Ale nie da się. Kto takiego gościa weźmie. Chciałbyś, żeby Barcelona sprowadzała zawodnika, który cały czas jest poza grą? No właśnie. Więc nie oczekuj, że ktoś go kupi.

0

@BOSSS85 Nie dostaniemy za niego nic, bo jak się wyleczy będzie połowa sierpnia. Radzę sobie w ogóle wybić z głowy, że go sprzedamy w to lato.

2

@amanter Prawdziwe słowa. Nie widzę szansy, że urazy przestaną go omijać. Będzie drugi Verma, Reus czy tam Coman. Może kiedyś wróci na dłuższy okres, ale jak dla mnie urazy mu nigdy nie odpuszczą. Szkoda chłopa.

0

@SeeleyBooth Przypadek Dembele nie jest śmieszny, tylko bardzo smutny.
A Bale to w ogóle pocieszny chłopak, ja mu dobrze życzę, niech go urazy omijają.

No przykre to jest. Z Bale'a się śmiali. Dembele łamie się jeszcze bardziej, w dodatku jest naszym zawodnikiem. Co robią? Śmieją się jeszcze bardziej niż z Bale'a.

2

No i widzicie. Te przewidywania odnośnie sprzedaży zawodników i wpychanie na tą listę Dembele nie ma racji bytu, jak chłop wyleczy kontuzję, to będzie środek sierpnia. Nikt, ale to nikt go nie kupi, już nawet nie chodzi, że za przyzwoite pieniądze, ale za jakiekolwiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?