1

@cules100pro A potrafi? Nie wydaje mi się.

3

@Kondziubarca Dembele już by zdążył kilka setek kolegom stworzyć, Fati kopię się po czole.

1

@cules100pro Jak teraz nie potrafi dryblować, to już się nie nauczy.

0

@Coutinho007 Perez też może grać na LS i obaj będą tam wyglądać tak samo źle. Pewnie Collado jeszcze gorzej, bo Perez chociaż szybkość ma.
Nie ma znaczenia wszechstronność, lepiej żeby zawodnik był na jednej pozycji dobry, niż na wielu przeciętny. My w tej chwili pomocnika nie potrzebujemy, a Collado na prawym skrzydle na pewno nie będzie lepszy niż Perez, dla którego jest to nominalna pozycja.

2

@fortunate_son Jak daje więcej możliwości na bokach, jak Collado to pomocnik, a Perez skrzydłowy.

5

@bartoszekkk Jakiego prawego obrońcę?

0

@Janiama Tutaj się szkaluje zawsze ze względu na cenę przede wszystkim. Gdyby pojawiły się doniesienia, że Barca chce dać za Boatenga 60 milionów, to zapewniam, że hejt byłby większy niż w przypadku Rodrigo. Druga sprawa, Boateng przychodził na ławkę, a Rodrigo docelowo ma wzmocnić pierwszy skład.
To są te detale. Ja np. miałem gdzieś ten transfer, bo wiedziałam, że EV nie rotuje i Boateng i tak nie będzie grał.
Te komentarze są wybiórcze, zresztą ja nie czytuję artykułów, więc nie do tego się odnosiłem. To o czym piszę miało miejsce na LR.

4

@Janiama Transfer nie był chwalony. Narracja była taka, że Boateng wejdzie raz na 5 meczy z ławki. Nic nie zepsuje, być może da coś od siebie, a jeśli nie to nic nie szkodzi, bo za pół roku i tak go już nie będzie.

21

@Janiama Kto się cieszył transferem Boatenga? Nie przypominam sobie.

0

@Kengo Np. City wzięło za Douglasa Luiza 20 baniek.

1

@msmsms A co ma jedno do drugiego?

0

@matirix20 Dałem 9, jeżeli piłkarzowi czegoś jednak brakuje. Busquetsowi brakuje motoryki, Arthurowi zdecydowania, Griezmannowi umiejętności gry 1 na 1, Dembele i Suarezowi okiełznania.
Ter Stegen i Umtiti mają wszystko. Kompletni piłkarze.

0

@matirix20
Stegen 10
Roberto 7
Pique 9
Umtiti 10
Alba 9
Busquets 9
de Jong 9
Arthur 9
Griezmann 9
Suarez 9
Dembele 9

Messi 11

Umtiti w top formie jest dużo lepszy od Pique. Alba jest swietny, tak samo jak Arthur. Z całej tej gromady tylko Roberto nigdy nie aspirował do takiego bardzo ścisłego topu. Problem w tym, że np. taki Arthur swojej top formy nie potrafi utrzymać.

0

@xofcbxo Choroszcz

3

@FC1899Barca Tak, da coś. Dobry obrońca, dobry pomocnik, dobry napastnik i oblicze tej drużyny naprawdę się zmieni.

0

@A_Gomesinho_21 Owszem, nie ma schematu.

2

@A_Gomesinho_21 Najlepiej przywalić się do całej trójki, bo każdy gra źle. Griezmann na przestrzeni całego sezonu gra najgorzej, więc krytyka największa. Za chwilę tamtych też na taczkach wywiozą. Cierpliwości.

0

@KacperVEB No i wzięli Dembele, bo Mbappe to nie jest skrzydłowy.
Ciekawe ile by te cracki teraz kosztowały, o ile ich kluby w ogóle podjęłyby negocjacje. Zresztą co oni mają do naszej sytuacji z 2017 roku.

2

@KacperVEB Transfer Griezmanna był bezsensowny, ale jakich super zawodników moglibyśmy mieć za te 400 milionów co? Kto w 2017 roku mógłby np. zamiast Dembele przyjść do nas za Neymara? Skrzydłowy za skrzydłowego. Nikt. Był wtedy najlepszym zawodnikiem o tym profilu na rynku.

4

@Janiama 4-3-3 też nie możemy grać,
4-4-2 i jedziemy :)

3

@vegeta10 Fati jest obecnie za słaby na pierwszy skład Barcelony.

1

@xofcbxo Jechaliby równo po każdym. I słusznie. Gość w trakcie meczu siedzi na telefonie. Super postawa.

0

@ksobi End this is this is this is. Aaaaaaajjjjjjjjjjjj yyyyyyy mmmmmmm

0

@Janiama Nie będę zarzucał chłopu, że ma swoją filozofię, której się trzyma. Zarząd wiedział o jego upodobaniach i mimo to go zatrudnił. Nie będę go też usprawiedliwiał jak w iście valverdowskim stylu będzie się trzymał kurczowo jednego schematu, który widać gołym okiem, że nie działa. Natomiast zwyczajnie zagraliśmy za mało meczy pod jego wodzą, żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski na tym etapie. Zagrajmy kilka meczów, niech minie miesiąc, dwa i będzie można coś powiedzieć.

0

@A_Gomesinho_21
Tak, jest wielu fanów Valverde manipulujących faktami. Jest też wielu fanów Setiena, na którego ocenę jest na razie za wcześnie i na dzień dzisiejszy wolę się wstrzymać z wydawaniem dalekosiężnych opinii. Mogę powiedzieć tyle, że Setien ma piękną filozofię futbolu, która ciężko będzie mu wprowadzić z tą grupą piłkarzy. Mogę też powiedzieć, że nie wszystko co złe wydarzy się w najbliższym czasie w Barcelonie to wina tego, że Valdek po sobie postawił burdel.
Moja sympatia zawsze będzie przy Setienie, ale nie sprawi to, że będę go usprawiedliwiał na siłę, cokolwiek by nie zrobił, tak jak teraz niektórzy usprawiedliwiają Valverde. Hipokryci.

0

@Vxb93 Te osoby trzymają się kurczowo swojego zdania. Nie ma tak, że użytkownik X pisał o Griezmannie dobrze, a potem źle. Problem leży gdzie indziej, mianowicie w tym, że w zależności od meczu ludzie w obawie przed linczem boją się swoją opinię przedstawić. Jak nic nie zrobi, to zwolennicy siedzą cicho i krytycy przejmują La Ramblę. Jak zagra dobrze to sytuacja się odwraca. I tak to się kręci na tej La Rambli.

14

Jeszcze jedna sprawa. Naprawdę niesmaczne to jest, że po porażce (bo zwykle wtedy La Rambla robi się nostalgiczna) zamiast sobie omówić co było źle i dlaczego, to wraca jak zwykle temat Valverde.
Fani Ernesto nie odpuszczają. Uciekają się do różnych manipulacji, żeby swoją rację udowodnić. Przecież Barca wyszła z pierwszego miejsca w grupie w LM i prowadziła w La Liga, a teraz drugi mecz Setiena i już porażka. Bardziej się dla nich liczy to, żeby wyszło na ich rację z Ernesto niż wynik Barcelony. Chyba tak jest skoro to o Valverde zamiast o meczu wspominają w pierwszej kolejności.
Zatem drodzy valverdziści, przeszłości nie oszukacie, a jeden przegrany mecz niczego nie udowadnia ani w jedną, ani w drugą stronę. No ale przecież za Valverde nie przegraliśmy 2-0 z Valencią :)
Skoro popieracie myśl futbolową Valverde, to bądźcie pragmatyczni jak on i zostawcie przeszłość za sobą. Wyciągnijcie wnioski po porażce. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej!

8

Śmieszne jest to zmienianie opinii o Griezmannie mecz po meczu. Raz słyszymy, że "Może nie jest Neymarem, ale zapierdziela w defensywie i wykręca dobre liczby". Po następnym meczu narracja się zmienia i "Nie wiadomo po co ten Griezmann w ogóle tu przychodził, ani skrzydłowy, ani napastnik, przechodzi obok meczu i się męczy".

Niesamowite jak ocena się zmienia z meczu na mecz. A przecież taki Griezmann praktycznie co mecz przechodzi obok meczu i co mecz wraca do obrony.
Nie ma nic pomiędzy. Jest tylko dobry mecz jeśli coś strzelił i zły jeśli nie strzelił. A wszystkie pozostałe aspekty gdzieś się ulatniają. Tyle po meczu większość zapamiętuje. Smutne, ale prawdziwe.

2

@amanter Sprzedać po sezonie. Nie na dla niego miejsca w Barcelonie dopóki gra Messi.
Choćby nie wiem jak był broniony za bramki i grę w defensywie, to nie będzie u nas grał na miarę potencjału.

10

Co sądzicie o Neto? Jak dla mnie raczej słabo się prezentuje, niby solidny, niby przy wielu straconych bramkach nie miał nic do powiedzenia, ale mam wrażenie, że np. strzał Atletico na 3-2 w Superpucharze MATS by wyjął, chociażby poprzez lepsze ustawienie się.
Na pewno nie dorasta do pięt Cillessenowi. Nie wprowadza spokoju w szeregi defensywy. Z piłką przy nodze jest niepewny. Dobrze gra na linii, ma świetny refleks, ale ma za duże braki techniczne na bramkarza Barcelony.
Jak dla mnie sprzedać po sezonie i Pena do pierwszego zespołu, nie warto kupować kogokolwiek, bo i tak rezerwowy bramkarz ma marginalną rolę. Dobrze wiemy, że Neto przyszedł tylko dlatego, żeby rozliczenia się zgodziły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?