0

@Nano22 Zdanie tych tłustych, leniwych kocurów nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Są niewiarygodni.
Puig był najlepszym piłkarzem linii pomocy kiedy tylko w niej występował, a obok biegali Rakiticie i Busquetsy.
Nawet nie chodzi o umiejętności, ale profil. Nie możemy wychodzić na mecz 3 defensywnymi pomocnikami, gra wygląda wtedy koszmarnie. W czasie nieobecności Arthura Puig powinien wychodzić w pierwszej jedenastce, bo potrzebujemy pomocnika, który potrafi utrzymać się przy piłce i ja rozegrać.
Valverde myśli o tym co tu i teraz j w efekcie nie jest dobrze ani teraz ani nie ma nadziei, że będzie lepiej kiedyś.

0

@MontelQ I co z tego?
W takim Krakowie metro jest kompletnie bezsensowne i nieopłacalne. Trzeba rozwalić całą infrastrukturę miasta, które jest gęsto zabudowane, a w dodatku między krańcowymi punktami w linii prostej jest zaledwie kilkanaście kilometrów.

2

@Colon Lazanię z Biedronki swego czasu lubiłem bardzo, teraz już mi się przejadła. Beszamel robią świetny. Ciężki do powtórzenia w domu.
Niektóre mrożone frytki potrafią być bardzo dobre. Mają taki barowy smak, który mi osobiście odpowiada, a jest ciężki do powtórzenia w domu.
@IronSanHybrid Felicjana to jest mistrzostwo świata. Nie było, nie ma i pewnie już nie będzie lepszej mrożonej pizzy. Ciasto jest unikatowe, lepsze niż w większości pizzerii. Najbardziej lubią taką z pesto bazyliowym, szynką i pomidorkami koktajlowymi.

3

@Janiama Thiago, van de Beek in
Rakitić, Busquets out
Dynamiczny pomocnik z DNA Barcy oraz nowoczesny box to box, który potrafi pracować na boisku i nabijać cyferki.
A panom dziękujemy, już tylko do ligi emerytów się nadają.
Z najgorszym trenerem będzie lepiej niż teraz

12

@kamilos1214 Kraj nie jest wartością, za którą warto oddawać życie. Lepiej żyć pod batutą innego państwa niż w ogóle nie żyć.

0

@MesQueUnClub_87 Krzysiek robi teraz lajta?
Właśnie nie miałem co zrobić z pieniędzmi i czekałem na łajta, żeby mu donejta wysłać.

0

@domin682 Ale my wczoraj nie tworzyliśmy sytuacji, więc nie miał do czego wychodzić. Raz do kontry ładnie wyszedł, dostał piłkę od Messiego i koncertowo spieprzył akcję podając do tyłu do Messiego.
W drugiej połowie z kolei Messi koncertowo zmarnował sytuację ładując się w gąszcz rywali, chociaż kolega wychodził sam na sam. Nie pamiętam tylko czy tym kolegą był Griezmann czy Alba.
Nie miałby żadnych sytuacji sam na sam, bo my ich w ogóle nie tworzyliśmy.

3

@Mizander Jeżeli napastnik jest tak niewidoczny, że w pierwszej kolejności wspomina się o jego grze defensywnej to znaczy, nie nadaje się do gry z przodu. Jak Griezmann na LS.

5

@Janiama Można spróbować jak w pierwszym sezonie 4-4-2 z diamentem w środku. Griezmann w roli, którą wtedy pełnił Paulinho. Nie ma już Iniesty, Arthur kontuzjowany, więc Puiga wystawić w pomocy.
Tylko trzeba chcieć. Tymczasem Valverde kurczowo trzyma się tych samych rozwiązań.

12

@Janiama Gramy bez skrzydła już 3 sezon, a jakoś w dwóch wcześniejszych nie przeszkadzało to w wywożeniu dobrych rezultatów z meczów wyjazdowych. Prymitywna taktyka Valverde jest prymitywna, ale skuteczna. Problem w tym, że to już 3 sezon i przychodzi zmęczenie materiału, widoczne już pod koniec drugiego sezonu. Widząc to zmęczenie zarząd zamiast idiotycznego transferu Griezmanna, który wyjdzie nam dupą jeszcze wiele razy powinien sprowadzić skrzydłowego. Ale lewoskrzydłowego, to jest bardzo ważne. Oni sobie myślą, że skrzydłowy to skrzydłowy i tyle. Bez rozróżnienia strony. Niestety tak nie jest, dlatego Carles Perez nam nie pomoże. Drugim problemem jest transfer piłki do przodu przez środkową linię. Tutaj tak samo jak u Griezmanna nie chodzi o jakość zawodników tylko raczej o ich profil. Rakitić i Busquets nie mogą grać razem. Oni do siebie tak nie pasują, że pierwszy lepszy zawodnik z końcówki tabeli La Liga wstawiony zamiast jednego lub drugiego sprawiłby, że nasza druga linia zaczęłaby lepiej funkcjonować. Pod warunkiem, że miałby właśnie odpowiedni profil, dlatego Puig w następnym meczu powinien zagrać od początku. Założę się, że gralibyśmy wtedy lepiej niż Busquets-Rakitić-Vidal, bo będzie zawodnik, który potrafi przytrzymać piłkę i właśnie dobrze ją przenieść do przodu, a nie 2 kłody grające na alibi.
Trzecim problemem jest fatalna postawa obrony, tutaj zawodnicy są bardzo dobrzy, tylko nie w formie. Wracający po kontuzji Alba, Pique szukający formy pół sezonu. Lenglet też w dołku. Plus fatalny Busquets przegrywający wszystkie przebitki przed stoperami.

Winni temu są wszyscy po trochu. Zarząd, który nie widzi problemu, tchórzliwy Valverde, który boi się cokolwiek zmienić i potakujący zawodnicy, którzy mówią, że wszystko jest w porządku. Ewentualnie wyciągają wnioski.
Lewoskrzydłowy, reorganizacja pomocy, Umtiti do pierwszego składu i powinno być lepiej.

0

@BarcaInfo XD
Ciekawe po co, praktycznie sami rezerwowi Barcy B.

2

Messi świetną sytuację zepsuł.

0

Calleri co za żenada XD

1

Spokojnie, wygramy na Camp Nou z zespołem pokroju Alaves i ludzie znowu uwierzą, że z z Rakiticiem, Busquetsem, Albą, Suarezem, Griezmannem na skrzydle i Valverde na ławce można cokolwiek zdziałać.

2

@kkbarca Statystyki prostych błędów? Na pewno Luis nie ma sobie równych.

0

@bartoszekkk W przypadku Niemca i Emersona się nie wypowiem.
Wiem natomiast, że brak liczb może być objawem braku umiejętności gry z przodu, ale nie musi. W przypadku Semedo jest. W przypadku Niemca nie wiem. Nie można natomiast powiedzieć, że skoro nie ma asyst, to nie potrafi grać w ofensywie.

0

@bartoszekkk A to w kontekście kogo? Semedo czy tego Niemca z Lipska.
Nie możemy sprowadzić Cancelo, przecież na prawej stronie gra też Messi. To byłaby tykająca bomba. Boczny obrońca musi być wielofunkcyjny, potrafić grać i w defensywie i w ofensywie.

0

@Bartinho Najlepszy był w sezonie 16/17. Każdy kolejny sezon ma gorszy.

0

@baryn Pewnie, grał dobrze 3 lata temu, więc nie ma prawa o nim nic złego powiedzieć.

0

@Mesi12 Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego. Mało znany, a świetny serial.

0

@VamosRakieta Jedni go za to kochają, ja nienawidzę. Niestety w LM te niesamowite bramki mu nie wpadają, a prościutkich błędów i pieprzenia każdej akcji jeszcze więcej niż w lidze, a tam tego też ma od groma.

0

@Kcprlxx Warci ponad 100 milionów XDD
Nie wiem z jakiego wzoru to wyłączyłeś, ale chyba za daleko przecinek przesunąłęś.
To nie ma tak, że przyjdzie 20 młodych i każdy szansę gry dostanie. Gra jednego oznacza brak gry drugiego. Vinicius w tym sezonie nie gra prawie wcale, a wartość leci w dół. Teraz na transfermarkcie jest wart 40. Nie wiem skąd te głupoty o setkach Ci w ogóle przyszły do głowy.
Brahim Diaz też nie gra. Wrócą po kontuzjach Hazard i Asensio i gwarantuję Ci, że ci którzy w ogóle grają będą grali jeszcze mniej, a ci grzejący ławę nadal będą ją grzać. Pieniądze pewnie odzyskają, ale zawodnicy u nich kariery nie zrobią przy takim natłoku.

0

@cat_r37 Opuszczenie Brazylii było złą decyzją, zdecydowanie za szybko ten transfer. Powinien tam jeszcze dojrzeć, a nie po jednym dobrym sezonie do Realu już. Za duży przeskok.
Jak na oczekiwania to dużo minut, ale piłkarz pierwszego składu, którym patrząc na konkurencję jaką ma, raczej w najbliższym czasie nie zostanie powinien na tym etapie sezonu mieć grubo ponad tysiąc minut. Do tego korzysta na pladze kontuzji w ataku, ale co zawodnicy kiedyś wrócą i minut będzie jeszcze mniej.
Oczywiście, że lepiej wprowadzają. Problem w tym, że było prosto gdy mieli jednego młodego na jedną pozycję. Teraz już ich tylu zakupili, że na niektóre pozycje mają co najmniej dwóch, bez żadnej możliwości gry. Vinicius czy Brahim Diaz. Przykłady pierwsze z brzegu.
Nie rozumiem ani Realu, który wydaje pieniądze na zawodników, którzy nie grają, ani tym bardziej zawodników, którzy łudzą się, że przy takiej konkurencji dostaną szansę. Co im daje miejsce w pierwszym zespole, skoro przesiedzą na trybunach wszystkie mecze, jak Alena u nas?
Taki Kubo przyszedł do nich mając w kolejce do gry przed sobą Bale'a, Vazqueza, Asensio oraz Rodrygo, który trochę kosztował, więc zostaje na siłę wciskany na PS.

0

@Coutinho007 Nie chodzi mi tu o to kto większe wrażenie robi, choć też uważam, że jest lepszym zawodnikiem. Ściągnęli młodych chłopaków dobrze wiedząc, że nie będą grać, w przypadku Rodrygo to było więcej niż pewne. Nikt na tym nie zyskuje, ich przejmowanie każdego jednego "talentu" dochodzi już do poziomu absurdu.
Mają Valverde, Odeegarda i Ceballosa na wypożyczeniach, ale pal licho, wezmą jeszcze tego Reiniera, choć z góry wiadomo, że szanse na przebicie się ma prawie zerowe, omamią go pieniędzmi i zmarnują kolejnego młodego chłopaka.

2

@szkutnik91 Real każdego młodego, który coś pierdnie w tej brazylijskiej już bierze do siebie.
Kompletnie bez sensu, ani oni nie mają z tego korzyści, ani zawodnik. Właśnie sobie marnują Rodrygo rzadką grą i wystawianianiem na nienominalnej pozycji, a mógłby jeszcze pograć 2 lata w tej brazylijskiej i okrzepnąć. No ale cóż. Nie nasz cyrk, nie nasze małpy.

1

@FafitFCB Ten jak mu tam. Reinier. Jestem przekonany, że go kupią.

0

@nioton No pewnie, że jest, ale na ten moment poszukuję czegoś innego :)

2

@ViscaBarca123 Ja jestem na nie. Ma idealny profil, żeby go zmarnować. Jestem przekonany na 100 procent, że Valverde by go zepsuł swoim rzucaniem po pozycjach, nie wiadomo jak z potencjalnym nowym trenerem. Ani pomocnik, ani skrzydłowy, nie wiadomo gdzie go ustawić. Tacy zawodnicy nie sprawdzają się w Barcelonie.

0

@FanBarcy22 Obejrzałem już dawno temu, bardzo dobry, właśnie podobnego poszukuję.

0

@nioton No obejrzałem i to nie jest serial, którego mocnymi stronami byłaby wartka akcja czy wciągająca fabuła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?