Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnConstantine1899 To przereklamowany piłkarz. Gdyby był tak dobry, wziąłby go ktoś lepszy niż Inter.
2
@Nano22 On powinien pierwszy przed Ernesto wylecieć.
5
@IronSanHybrid Zawiało Ernesto w tej wypowiedzi i jego "skupiam się na zawodnikach, których mam".
3
@Jacu327 Redmi Note 7 mam i mogę polecić.
2
@JBgomeS https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7276275
No, przynajmniej nie zmyślasz :)
0
@Tasde Jest to piłkarz na ten klub, ale ma kilka mankamentów głównie taktycznych oraz specyfikę profilu, przez które ciężko go wkomponować do Barcelony.
3
@Eto'o9 R10 Trzeba go sprzedać do PL, jak nie wypali drugi raz to już nie odzyskamy pieniędzy.
0
@ViscaBarca123 Valverde to by ławkę obstawił 4 stoperem i 3 PO, choć z góry wiadomo, że i tak nie zagrają :)
Zobaczymy jakie podejście Setien będzie miał.
1
@ViscaBarca123 Puig chyba musi trenować a najbliższym czasie, bo na Granadę tylko 3 zdrowych pomocników jest.
0
Kto weźmie Erneścika?
Myślę, że żaden klub z topu. Stawiam na MU w niedalekiej przyszłości albo Milan.
1
@Janiama Mój ulubiony moment to 3-0 z Liverpoolem.
A najlepsze mecze to te oba z Sevillą, 5-0 w finale PK i 6-1 w zeszłm sezonie.
1
@Vxb93 Ten człowiek to wrzód na organizmie twittera.
1
@Janiama No a jak napisze, że Setien to fantastyczny wybór i wygra na 100 procent tryplet z Barcą, a potem przedupimy sezon, to ludzie mu to wytkną i jeszcze będą pisać, że Valverde by coś wygrał.
Dobry dziennikarz, to inteligntny i mądry dziennikarz. Nie musi wyrokować i osądzać, żeby takim być.
Dziennikarzom, którzy postępują w sposób jaki byś chciał brakuje pokory i są przekonani o swojej racji.
6
@Janiama Może chłop zdaje sobie sprawę, że nie jest Panem Bogiem i może się mylić. Dlatego dodaje "chyba".
2
@Vxb93 Nieprawda, nie spełnił wszystkich warunków zapisanych w zmiennych.
14
@Nano22 Który zespół ma teraz u siebie takiego naprawdę topowego PO? Albo LS?
Pewnie z 4 czy 5 i jakoś sobie radzą. My za to mamy Messiego, Suareza, był Coutinho, jest Griezmann, świetni stoperzy, Alba, Ter Stegen. Każdy zawodnik w momencie objęcia przez niego zespołu był TOP3 na swojej pozycji. Można tak wymieniać. Valverde widząc, że źle się dzieje na boisku kompletnie nie reaguje. Robi to samo oczekując innych rezultatów Skoro te transfery takie złe, to czemu się na nie zgodził?
Nie można przychodzić do Barcelony z zamiarem, że jakoś to będzie i grać na 1-0. Jest sam sobie winien.
5
@Suzu W lecie rozlało się tyle samo, o ile nie więcej. Potem temat stopniowo gasł i zaczęli nas grzać plotkami o Neymarze.
0
@pauletaa Jestem, ale jeszcze nie inżynier.
0
@BarcaInfo Myślałem, że on już w Argentynie pasie barany :)
Bartek już nie ma pojęcia co robi. Przed nami ciekawy okres.
3
@Janiama
W żadnym miejscu Cię nie oczerniłem, więc nie wiem o co chodzi. Griezmann to porażka. Jeżeli twierdzisz, że de Jong nie prezentuje się lepiej niż Griezmann to po prostu nie mamy o czym dyskutować.
W czym ten Griezmann tak bije na głowę Coutinho "piłkarsko" i "taktycznie"? Proszę o konkrety.
Bardzo lubisz podkreślać, że mamy de Jonga i Arthura a gra wcale nie wygląda lepiej niż z Rakiticiem. Ja odbiję piłeczkę, gra wcale nie wygląda lepiej z Griezmannem niż z Coutinho, a wręcz jeszcze gorzej.
O kontuzjach i tym co dalej nie będę się odnosił, bo właściwie się zgadzam, ale nie tego dotyczy dyskusja.
0
@MesQueUnClub_87 No tylko wtedy nie było Messiego, z nim to już zupełnie inaczej będzie wyglądało. Messi potrzebuje napastnika który umie się przepchnąć ,potrafiącego grać tyłem do bramki, wygrać pozycję. Griezmann tego nie potrafi i nie może grać jak Suarez, trzeba będzie przemodelować atak, wstawienie Griezmanna czy Ansu po prostu 1 do 1 za Suareza nie ma racji bytu.
1
@MesQueUnClub_87 Perez na lewym skrzydle nie istnieje, Griezmann na napastniku tak samo. Trzeba będzie zmienić formację i taktykę, ale znając Valverde po prostu wystawi Fatiego i będzie cudów oczekiwał, albo co bardziej prawdopodobne ściągnie dziada z MLS albo Chin i na tym się skończy.
8
@Janiama No tak się tłumacz teraz :)
Przecież wiadomo było od początku, jak to z Griezmannem będzie, problemem nie była jakość Coutinho tylko jego profil, tak samo jak teraz Griezmanna. Ty uważałeś, że Coutinho jest za słaby i z Griezmannem to będzie inaczej wyglądało. Jak widać myliłeś się.
Idąc dalej, de Jong. To jest piłkarz za Busquetsa, a nie ofensywny pomocnik. Nie ma takich walorów, żeby stworzyć przewagę w środku pola dryblingiem czy podaniem. Zresztą z tego co pamiętam również nie był dla Ciebie pewnym transferem, bo przychodzi młody chłopak z Ajaxu i nie wiadomo jak sobie poradzi.
Arthur nie pauzował dużo w poprzednim sezonie, tak samo Dembele. Nie pisałeś przed sezonem, że ta dwójka musi być zdrowa, żeby gra dobrze wyglądała, więc nie wiem czemu teraz o tym wspominasz.
Pamiętam dobrze, że pisałeś, że teraz będzie można ocenić Valverde, bo wreszcie ma odpowiednich zawodników i że mamy bardzo dobrą kadrę. Tak właśnie pisałeś, pamiętam dokładnie. Proszę więc się teraz kontuzjami Dembele czy Suareza nie zasłaniać, bo Dembele nie był dla Ciebie nigdy kluczowym piłkarzem, a Suarez był zdrowy przez 4 miesiące i jakoś nasza gra wygląda jeszcze gorzej niż rok temu. Jeżeli ten sezon zakończy się klęską, a wiele na to wskazuje, to nie przez kontuzję Suareza.
Oczywiście, że Ansu teraz nic nam nie da. Valverde to jest beton i do jego betonowej taktyki Suarez pasuje idealnie. Fati niestety nie, ale zamiast zmienić taktykę Valverde wstawi 1 do 1 Fatiego za Suareza i będzie oczekiwał cudów.
Ogółem trochę próbujesz pozmieniać swoje wcześniejsze zdanie, albo inaczej je interpretować, ale faktów nie zmienisz.
5
@Janiama Przecież sam często piszesz, że stara gwardia, zwłaszcza Rakitić i Suarez są niezastąpieni, a teraz że to jednak przez starą kadrę mamy takie problemy. To jak w końcu jest?
Przez ostatnie 2 lata brak LS i dynamicznych pomocników jakoś Ci nie przeszkadzał.
0
@Chwytliwy Podlasie to dobro narodowe, siedziba największego obecnie Polaka, a ten robi bekę.
0
@Janiama Nic nie wskazuje na to, żeby było inaczej. Z każdym kolejnym sezonem gramy coraz gorzej. Valverde nie ma najmniejszego zamiaru zmieniać czegokolwiek, więc albo przy ogromnym szczęściu i równie ogromnej poprawie gry defensywnej uda się wyszarpać jakieś fajne wyniki, albo co dużo bardziej prawdopodobne z hukiem odpadniemy ze wszystkich rozgrywek. Nie mam pojęcia skąd rto przekonanie o dwóch trofeach i poprawie gry. Jeżeli miałaby nastąpić to już by chyba nastąpiła, jesteśmy w połowie sezonu, tymczasem żadnej poprawy nie widać.
42
Niektórzy już tak sie zagubili w swojej miłości do Valverde, że nie widzą żadnego problemu, bo przecież zakończyliśmy grupę w LM na pierwszym miejscu(takie mecze jak z Pragą, których było w tym sezonie mnóstwo to wypadek przy pracy, zresztą teraz nie ma już słabych drużyn i piekielnie trudno pyknąć taki Espanyol na wyjeżdzie), a do tego prowadzimy w lidze. Co prawda z bardzo słabym wynikiem 40 punktów, a pierwszą pozycję zawdzięczamy jeszcze gorszemu Realowi i Atletico, no ale przecież prowadzimy. Na koniec jak nic nie wygramy, to stwierdzą, że to przez kontuzję Suareza i plotki z Xavim, które namąciły biednemu Ernesto w głowie i nie pozwoliły się skupić na robocie.
0
@pax Czy to jest fragment z książki Tomasza Ćwiąkały?
2
@Nano22 Tak to normalne, bo Valverde zabił ten zespół.
2
@Janiama Z Valverde nic nie wygramy tak samo jak z Xavim, bo brakuje nam piłkarzy w środku pola i ataku do wielkich celów.
A z Valverde nic nie wygramy dlatego, że robi cały czas to samo i oczekuje innych rezultatów. A to już jest gwóźdź do trumny.
W lidze gramy do dupy, utrzymując średnią punktów jaką mamy obecnie zakończymy sezon z 80 punktami na koncie. Najmniej od chyba 12 lat. W LM pierwszy lepszy zespół nas wyjaśni.
Ja tam nie chcę, żeby Xavi przychodził, ale gorzej nie może być, ponieważ ten zespół w tej chwili jest martwy. Być może z Xavim spadniemy z rowerka w lidze i LM jeszcze szybciej niż stałoby się to z Valverde, natomiast nasz upadek z Valverde jest pewny. Z Xavim tylko i aż prawdopodobny, jednakże na pewno chłop wprowadziłby nowy impuls do drużyny, a to w tej chwili najważniejsze.