5

@kerouac W lecie pakowałem właśnie szklanki w magazynie, to i z Dembele dam sobie radę. Załatwione.

8

@KamQiX Patrząc na to jak plotki z Barcelony szybko się rozchodzą, to jeżeli kłótnia była tydzień temu, to w następny dzień powinniśmy już wszystko wiedzieć.

33

2

@kodi77 Samedo


0

@moronw Busquets, Rafinha i drybling?
Chyba innych zawodników oglądaliśmy.

2

@KamQiX Mam nadzieję, że ta opcja kurczakiem tylko z grzeczności jest tutaj wstawiona.

2

@Tomek54321 No pewnie, nie można na niego złego słowa powiedzieć, bo ma 17 lat.

5

@blazeq Fati naprawdę grał słabo w ostatnich meczach. Nawet wczoraj wiele bardzo prostych błędów popełnił. Nie ma umiejętności gry 1 na 1, nie czuje gry, popełnia złe decyzje, przegrywa ogromną większość pojedynków. Przydałby się jeszcze rok w Barcy B, ale musi grać, bo nie ma kto inny.
Collado ma ten sam problem co Alena, zły profil go pogrąży, zgadzam się w 100 procentach.
Araujo bardzo ciekawy zawodnik.
Z Puigiem mam ten sam problem, wydaje się z różnych względów niegotowy na grę na najwyższym poziomie.
2 transfery do środka pola potrzebne w lato.

1

@Rewolucja123 Ja się nie zgodzę, bo w drugiej połowie Semedo świetnie kasował akcje Levante.
Po prostu w pierwszej połowie zagrał bardziej ofensywie, a w drugiej defensywnie, ze względu na przebieg meczu. Kompletne spotkanie zagrał.
Chociaż entuzjazm po pierwszej połowie chyba przesądzony. Popełnił raz duży błąd w obronie, chyba jeszcze były 2 takie proste błędy w ataku pozycyjnym. Typowy Semedo nieczujący gry. No ale te 2 akcje ze strzałem w poprzeczkę i podaniem do Griezmannem kapitalne. Nie spodziewałem się, że stać go na ten zwód, myślałem, że klasycznie wycofa piłkę. Przy drugiej akcji świetne przyjęcie piłki na klatkę. Z odwagą, często u niego tego brakuje.

1

@jedrek7000 Ja się nie zgodzę, dziś dobrze zagrał.

1

@IronSanHybrid Ale prawda o zmarnowanych setkach jest prawdziwsza.

6

@Barthez_94 Problem tkwi w jednym i w drugim.
Powinniśmy po pierwszej połowie prowadzić 5-0 i nie powinniśmy dopuścić Levante do tyłu sytuacji.

1

@marcin000019 1.Messi zagrał dziś źle.
2. Nie ma żadnego problemu między Messim i Griezmannem, rzeczywiście na siłę wymyślają.

0

@cat_r37 Dzisiejszy mecz miał taką charakterystykę, że to nie był dobry moment na wpuszczanie młodych zawodników. Naszym piłkarzom kompletnie siadła koncentracja, Levante naciskało raz za razem, kompletny chaos. Gdyby gra wyglądała jak w pierwszej połowie, to jak najbardziej, ale w tym przypadku to nie było dobre środowisko do wypuszczania i testowania tych piłkarzy. Dobrze, że wszedł Roberto, zamiast Collado, Sergi uszczelnił prawą stronę.
Gdy Puig wchodził byliśmy w fazie oblężenia nas przez Levante. Mógł właściwie w ogóle nie wychodzić, mógł wejść na 10 minut. Bez różnicy. Nie miał okazji zrobić w tych warunkach czegokolwiek.
Gdy Setien zrobi coś źle, nie zawaham się mi tego wytknąć, ale tutaj w mojej opinii wszystko dobrze poustawiał. Gdyby piłkarze wykorzystali swoje stuprocentowe sytuację w pierwszej połowie, to można by było na spokojnie wypuszczać Puiga, ale stało się inaczej. Szkoda.

1

@ernielee Todibo to prawdziwy diament.

2

@BarcaInfo Semedo mu wystawił patelnię i Gryzek nie trafił z 3 metrów.
Wcześniej Alba mu posłał genialną piłkę, to oddał jakiś pierdzący strzał. Już nie przesadzajmy. Griezmann jest w tym momencie bez sensu broniony, zagrał bardzo słaby mecz.

0

@cat_r37 Tak, komentarz na poczekaniu napisany, nie do końca związany z tematem, sytuacyjny i prowokacyjny :)
Ale jeśli tak zależy, to odpowiem.

0

@Witekk10 Były komentarze, że do Griezmanna nic nie podaje, w hodzi Roberto i od razu dostaje piłkę, sugestia o tej antypatii pojawiła się w trakcie meczu i zyskała sporą rzeszę zwolenników.
Właśnie spekuluję, żeby zastanowić się czy wybór Messiego był słuszny.

1

@SuperPatsonFCB
To nie jest tak, że idę w zaparte, ale naprawdę uważam, że większa szansa była na to, że Messi minie dwóch zawodników u, poda do Alby/Fatiego, dostanie piłkę zwrotną i strzeli gola, niż na to, że Griezmann to strzeli. Gorsza noga, ostry kąt i kilku rywali wokół. To nie była klarowna sytuacja.
A to jest akurat prawda w stu procentach. Messi bywa często egoistą na boisku.

15

Co do tego Messiego i Griezmanna, to naprawdę popukajcie się w głowę. To jest porównywalnie głupie z tym jak ludzie pisali, że Valverde specjalnie nie wystawia niektórych piłkarzy przez antypatie.
Messiemu trudno podać do Griezmanna przede wszystkim dlatego, że ten jest lewonożny, trochę nienaturalnie wychodzi do piłek patrząc z punktu odniesienia, jaki widzi Messi. Gdyby Messi mu podał w tamtej sytuacji, to Griezmann dostałby piłkę do strzału na prawą nogę, do tego pewnie by go dogonili, bo szybki to on nie jest.
Messi dziś zawalił kompletnie mecz. Zamiast podawać strzelał, zamiast strzelać podawał, ciągnął akcję za długo i tracił piłkę. Nie czuł dobrze gry.
Griezmann zawalił mecz jeszcze bardziej, nie trafiając do bramki z 3 metrów. Chociaż w sumie to nie, gdyby Messi mu podawał to na pewno by strzelił, a tak Antoine stracił pewność siebie.

Jednakże powtórzę jeszcze raz, jakieś teorie o celowym pomijaniu Griezmanna można między bajki włożyć. Messi z jego punktu widzenia robił to, co dobre dla drużyny, pomijając sytuację w których ewidentnie na siłę chciał sam kończyć akcje. Temu nie zaprzeczę, często ma zbyt duże parcie na gola.
Nie wiem skąd takie pomysły do głowy przychodzą.

1

@SuperPatsonFCB Pewnie, specjalnie nie wystawił mu patelni, bo go nie lubi.
Griezmann nic by z tej piłki nie zrobił. Było ja ciężko zagrać, bo było wokół niego kilku rywali, zaraz by go dogonili, tym bardziej z jego szybkością, a raczej jej brakiem. Poza tym dostałby ją na prawą nogę do strzału, a on jest lewonożny.

0

2

@Skaramuczi To wina Setiena, że Messi grał źle, a Griezmann zmarnował 2 setki. Powinniśmy po pierwszej połowie prowadzić kilkoma bramkami. Potem im dramatycznie siadła koncentracja, ale generalnie przebieg meczu był dobry. Do czasu. Jedyną winę ponosi tutaj skuteczność zespołu, a konkretnie duetu Messi-Griezmann.

17

I z fajnego meczu zrobiła się nerwówka.
Porażająca nieskuteczność. Spadki koncentracji. Strasznie dziś nie szły akcje Messiemu.
A mówienie, że Messi celowo nie podawał do Griezmanna jest tak idiotyczne, że szkoda słów na to.

0

@norbi77 Tak, przeczytałem tutaj, że to przez Messiego Griezmann pewność siebie stracił i nie ma się co dziwić, że nie potrafi trafić do bramki z 3 metrów.

0

@PopekMonster Biedny Griezmann przez Messiego pewność siebie stracił.

15

Aha, czyli Griezmann te 2 setki zmarnował przez Messiego. Logiczne.

0

Sędzia jest chyba posmarowany

0

@kazbychu Jego też wtedy krytykowałem :)

3

Gra się trochę nie klei, a mimo to tworzymy mnóstwo sytuacji. Powinna manita już być. Ansu świetnie się ustawia do piłek Messiego, ale do czasu strzelenia bramek grał mizernie. Niemrawy środek pola, ale swoje zrobili. Messi chyba 3 razy przekombinował zamiast wybrać optymalne rozwiązanie. Występ Semedo nie jest jakiś genialny, ale 2 akcje(z poprzeczka i ostatnia) klasa. Griezmann dramat, fajnie że taki zawodnik nie potrafi trafić z 2 metrów do bramki.
Generalnie spoko, ale dużo zawdzięczamy ofensywnie nastawionemu Levante.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?