Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Pilka_jest_okragla Nie zgadzam się, za słaby piłkarz na Barcę.
5
@cat_r37 2 spieprzone setki. Pierwsza dwusetka. Mało?
To nie był zły mecz Griezmanna, ale dobry też nie. A ta rzekoma "praca" w tym meczu to mit.
7
Coutinho za taki występ otrzymałby 4.
Taryfa ulgowa dla Griezmanna wiecznie żywa.
2
@amanter To niedobrze, w Barcelonie też go ciągle łapały. Mam nadzieję, że to efekt tego, że gra mało i niedługo zacznie grać pełne mecze.
0
@amanter Czemu zszedł?
7
@LuisSalvano Dobra cicho tam.
1
@Barwindg Czegoś takiego na pewni nie było, to jest fiksja.
Filmy Majora głupie? Śmiechu warte.
15
@Arkon Lautaro
1
@robsesh Myślę, że dużo pogra przy tej ubogiej obsadzie ataku.
0
@FCMichalo Czemu dziwnie?
Klub jest instytucją charytatywną? Dopóki jest naszym zawodnikiem, to trzeba go wspierać i dobrze zrobili, ale można takiego zawodnika potem sprzedać. Nie widzę w tym nic dziwnego.
Inna sprawa, że on i tak nie odejdzie, więc nie ma co tego zbytnio roztrząsać.
0
@Nicko Ale FDJ ogółem nie jest kreatywnym piłkarzem, nie chodzi tu o formę, tylko o profil.
0
@messi564 Co oni takiego zrobili, żeby mówić o najlepszej generacji od kilkunastu lat?
W czym grupa piłkarzy kilka lat starszych (Puig, Collado, Perez, Miranda, Ruiz, Morey) jest od nich gorsza?
Zawsze się kilku takich trafiało, ale skąd to przekonanie, że akurat ci są tacy genialni?
2
@Mocher91 Z tego co wiem Chiesa to prawoskrzydłowy, więc bez sensu. Zresztą kupili Trincao już. LS jest potrzebny.
1
@messi564 To kto jest w tym Juvenilu, że taka świetlana przyszłość przed nimi?
0
@arasz1819 O przepraszam bardzo, Michał Milowicz wymiata w tej reklamie.
Co do reszty prawda, Tomka Karolaka to tylko do łagru wysłać.
0
@FCBCZESIO27 No właśnie, plotki, więc po co o tym pisać.
0
@PanPatrykk Młody stoper prawonożny, dwóch pomocników i LS. Wzmocnienie każdej formacji do jest mus. Napastnik nie jest niezbędny.
2
@kaziks Serio? Nie wiedziałem.
0
@Ghotti I 80 razy zalajkowany komentarz BarcyInfo, że nie należy robić tej wymiany.
Griezmann ma dużo więcej obrońców niż przeciwników, w odróżnieniu od takiego Roberto.
5
Niezła pierwsza połowa.
Umtiti bardzo udany mecz. Pewny w obronie, dobrze wyprowadza piłkę. Absolutnie kluczowa interwencja przy akcji Moliny.
Nieźle też Busquets, chociaż miał jeden fatalny błąd, właśnie przy akcji Moliny. W ogóle spadki koncentracji duetu Pique-Busquets wołają o pomstę do nieba.
Pomoc głęboko ustawiona, piłkarze próbują wyciągnąć Getafe ze strefy obronnej, żeby zrobić miejsce zawodnikowi wybiegającemu za linię, najczęściej Roberto. Najczęściej na tym się kończy i nie ryzykują podania, tylko klepią bezmyślnie w środku. Szkoda.
Mam wrażenie, że Firpo zawsze jak gra jest bardzo przestraszony i niepewny. Dzisiaj znowu, jego gra nie wygląda dobrze.
0
@Ghotti Griezmann hejtowany na La Rambli? Dobre.
1
@MichalZZZ Umtiti jak już, Griezmann też dobrze.
5
Griezmann koncertowo zmarnował kontrę, no ale przecież biegł do piłki, nikt tak pięknie nie biega, więc nie ma co mieć pretensji.
0
@NaFazieHitman Na razie podało to jedno źródło, nie ma się czym podniecać.
Inter z palcem w dupie się zakwalifikuje do LM, więc nie wiem o co chodzi.
Taka wymiana to dobry pomysł, ale jest tak odległa, że jak na razie nie ma sensu tego w ogóle omawiać.
1
@MrShakira Nie ma wyboru, bo nie ma szans na odejście Dembele, chyba że wypożyczenie z opcja kupna za 40 milionów, jeżeli będzie zdolny do gry przez 80 % gier.
Wybieram Coutinho, bo dostaniemy za niego jakiekolwiek pieniądze.
1
@Jakchcesz Nigdy nie będzie u nas dobrze grał, dopóki gra na boisku z Messim. Nie chodzi tu o wimaginowane konflikty, ale o profil piłkarza. Mamy wybór, albo go sprzedać po sezonie, jeszcze za dobre pieniądze, albo kontynuować dalej coś, co nie może się udać.
Wielu piłkarzy, których sobie nie radziło, zostało odstrzelonych po jednym złym sezonie. Nie rozumiem czemu z Griezmannem ma być inaczej.
0
@Wojcio Solidny to sobie może być jakiś przeciętniak z Getafe, a nie Griezmann. Jeżeli określa się go jako "solidny", to jest najlepszy wyznacznik tego, że się nie sprawdza.
1
@Encore To byłby strzał w dziesiątkę.
Sprzedać piłkarza, który się tu kompletnie nie sprawdza, jak jego wartość jeszcze nie poleciała w dół.
1
@bartoszekkk No i co wymuszą? Jak klub, który jest w pozycji decyzyjnej ich nie wypuści to nic nie wymuszą.
20
Mourinho powiedział bzdurę, nie pierwszy raz zresztą.