2


No to wszystkiego dobrego dla wszystkich kobietom i dziewczynom.

5

Ale jedną akcję dzisiaj zrobili genialną. Pyk pyk, szybciutko, Messi do boku do Alby i Alba to niemiłosiernie spartolił za mocnym podaniem. Trochę słabiej i Rakitić by to wcisnął do siatki.

1

@Chwytliwy Zazdroszczę. Idziesz na zakupy, ale czekasz pół godziny w kolejce, bo Knur musi fakturę wziąć. Piękna sprawa.

3

@FDJ Wynalazek jest dużo lepszym piłkarzem niż Fati. Zresztą co tu o Fatim, jak on dzisiaj więcej niż Griezmann dał.

1

@Barwindg Jutro w gotowości czekamy na gnioty od Meksykana. Powrót Suchego powinien dać pozytywnego kopa w nudne jak flaki z olejem ostatnio uniwersum. Miejsce Majora jest na Szkolnej 17.

21

@FC1899Barca Nigdy w życiu nie zatęsknię za tym cemenciarzem.

0

@socha Proszę się odczepić od Antułana, ważne, że biega i "pracuje w defensywie".

4

@Kengo W sensie, że sędziowie sędziują na korzyść Realu? Chyba tak, ale żeby od razu korupcja?

3

@BarcaInfo Gerard kark boli Pique

8

No to jak to się mówiło, psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Ważne 3 punkty.

0

@FranzMaurer Griezmann jest niewidoczny zawsze, już się tak przyzwyczaiłem, że uznałem, że nie warto o tym wspominać.
A Messi jest dziś jakiś wczorajszy, poza grą, piłki nie przechodzą przez niego.

4

Zespół nie wygląda jakoś źle, ale Messi kompletnie niewidoczny i dlatego nic się nie dzieje pod bramką Sociedad.

23

@Kengo Todibo jest najpiękniejszy. Nie pamiętam u nas tak utalentowanego stopera.

2

Czas odpalić mecz Schalke i zobaczyć jak Todibo gra.

1

@BarcaInfo Tylko zarząd Barcelony mógł wymyślić coś takiego, że sprzedajemy im gościa przy 2 razy większej opcji odkupu. W praktyce wygląda to tak, że oddajemy im piłkarza, on u nich gra i jeszcze im za to płacimy. Paranoja.
Todibo to bardzo dobry piłkarz, więc pewnie go wezmą, a my stracimy zdolnego chłopaka.

2

@matirix20 Oczywiście, że miałby wystarczająco talentu. Mógłby stanowić o sile Barcelony z przodu.

Nie wierzę już ani trochę, że zdrowie będzie mu dopisywało.

2

@Stoiczkow Zakaz handlu w niedzielę powinien zostać zniszczony.

1

@Katalonbar Stało się to co stało się miać.

0

@AmigoBlancos Ronaldo
Sneijder
Raul?

3

@klemens100 Tak jest, zauważyłem, co sam podkreśliłem w pierwszej odpowiedzi.
Podkreśliłem też, że piszesz "chyba", a potem interpretujesz to jakby zamiast "chyba", było "na pewno" i budujesz na tym swoją tezę.

1

@klemens100 No nie mogę. I co z tego? Nie wiem czemu odbijasz piłeczkę, skoro ja takiego moralizatorskiego postu nie wstawiałem, ani nie twierdziłem na odwrót, że wszyscy w to uwierzyli.
Chciałem Ci tylko pokazać, na moim przykładzie, że po prostu generalizujesz i wyciągasz na tej podstawie błędne wnioski.

16

@klemens100 "Co mnie najbardziej zaskoczyło, to fakt, że w kilkanaście minut prawie 30 osób polubilo ten komentarz, a tym samym chyba uwierzyli w te brednie."

No właśnie, chyba. Budujesz argument na fakcie, którego prawdziwości nie umiesz sprawdzić.
Ja np. zalajkowalem, bo fajnie to wymyślił/ściągnął z jakiejś stronki, ale potrafiłem rozpoznać, że czegoś takiego nie było.
Nieraz też lajkuję plotki transferowe, chociaż są podane przez niewiarygodnego dziennikarza i od razu wiem, że to nieprawda.
Zresztą dopiąłeś swego, nie mam pojęcia na jakiej podstawie, ale post @Nano22 spadł z rowerka.

0

@tristan87 Padre Mateo najlepszy serial.
Czasem film poleci fajny i bez reklam to też można obbejrzeć.

0

@bartoszekkk No 300 od razu. To nie jest zawodnik takiego kalibru.
Lepiej wziąć piłkarza typu Sancho niż rozdrabniać się na wypożyczonych.

1

@T_TGMogłeś to pokazać w tamtej dyskusji. Nie trzeba zaczynać nowej dyskusji. To się nazywa atencja.

0

@bartoszekkk Nie pomyślałem. Na cholerę go kupować, żeby wypożyczać od razu.
Mamy wystarczająco dużo wydatków, nie musimy a wręcz nie możemy kupować kolejnego piłkarza na wypożyczenie.

1

@Danny Gaucho O, coś mnie ominęło. Jaka dyskusja?

0

@kamilop Normalnie to u nas prawoskrzydłowy i tak nie gra, tylko w teorii jest tam ustawiony Messi.
Sam Trincao wystarczy.
Jeżeli mamy kupować prawoskrzydłowego Torresa, bo może grać też na lewej, to dziękuję bardzo.

0

@Transu96 Pewnie, że średnio.
Ciekawe jaka tym razem fikcję wymyślą.

1

@bartoszekkk Fajnie, ciekawe gdzie oni wszyscy będą grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?