Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to wszystkiego dobrego dla wszystkich kobietom i dziewczynom.
5
Ale jedną akcję dzisiaj zrobili genialną. Pyk pyk, szybciutko, Messi do boku do Alby i Alba to niemiłosiernie spartolił za mocnym podaniem. Trochę słabiej i Rakitić by to wcisnął do siatki.
1
@Chwytliwy Zazdroszczę. Idziesz na zakupy, ale czekasz pół godziny w kolejce, bo Knur musi fakturę wziąć. Piękna sprawa.
3
@FDJ Wynalazek jest dużo lepszym piłkarzem niż Fati. Zresztą co tu o Fatim, jak on dzisiaj więcej niż Griezmann dał.
1
@Barwindg Jutro w gotowości czekamy na gnioty od Meksykana. Powrót Suchego powinien dać pozytywnego kopa w nudne jak flaki z olejem ostatnio uniwersum. Miejsce Majora jest na Szkolnej 17.
21
@FC1899Barca Nigdy w życiu nie zatęsknię za tym cemenciarzem.
0
@socha Proszę się odczepić od Antułana, ważne, że biega i "pracuje w defensywie".
4
@Kengo W sensie, że sędziowie sędziują na korzyść Realu? Chyba tak, ale żeby od razu korupcja?
3
@BarcaInfo Gerard kark boli Pique
8
No to jak to się mówiło, psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Ważne 3 punkty.
0
@FranzMaurer Griezmann jest niewidoczny zawsze, już się tak przyzwyczaiłem, że uznałem, że nie warto o tym wspominać.
A Messi jest dziś jakiś wczorajszy, poza grą, piłki nie przechodzą przez niego.
4
Zespół nie wygląda jakoś źle, ale Messi kompletnie niewidoczny i dlatego nic się nie dzieje pod bramką Sociedad.
23
@Kengo Todibo jest najpiękniejszy. Nie pamiętam u nas tak utalentowanego stopera.
2
Czas odpalić mecz Schalke i zobaczyć jak Todibo gra.
1
@BarcaInfo Tylko zarząd Barcelony mógł wymyślić coś takiego, że sprzedajemy im gościa przy 2 razy większej opcji odkupu. W praktyce wygląda to tak, że oddajemy im piłkarza, on u nich gra i jeszcze im za to płacimy. Paranoja.
Todibo to bardzo dobry piłkarz, więc pewnie go wezmą, a my stracimy zdolnego chłopaka.
2
@matirix20 Oczywiście, że miałby wystarczająco talentu. Mógłby stanowić o sile Barcelony z przodu.
Nie wierzę już ani trochę, że zdrowie będzie mu dopisywało.
2
@Stoiczkow Zakaz handlu w niedzielę powinien zostać zniszczony.
1
@Katalonbar Stało się to co stało się miać.
0
@AmigoBlancos Ronaldo
Sneijder
Raul?
3
@klemens100 Tak jest, zauważyłem, co sam podkreśliłem w pierwszej odpowiedzi.
Podkreśliłem też, że piszesz "chyba", a potem interpretujesz to jakby zamiast "chyba", było "na pewno" i budujesz na tym swoją tezę.
1
@klemens100 No nie mogę. I co z tego? Nie wiem czemu odbijasz piłeczkę, skoro ja takiego moralizatorskiego postu nie wstawiałem, ani nie twierdziłem na odwrót, że wszyscy w to uwierzyli.
Chciałem Ci tylko pokazać, na moim przykładzie, że po prostu generalizujesz i wyciągasz na tej podstawie błędne wnioski.
16
@klemens100 "Co mnie najbardziej zaskoczyło, to fakt, że w kilkanaście minut prawie 30 osób polubilo ten komentarz, a tym samym chyba uwierzyli w te brednie."
No właśnie, chyba. Budujesz argument na fakcie, którego prawdziwości nie umiesz sprawdzić.
Ja np. zalajkowalem, bo fajnie to wymyślił/ściągnął z jakiejś stronki, ale potrafiłem rozpoznać, że czegoś takiego nie było.
Nieraz też lajkuję plotki transferowe, chociaż są podane przez niewiarygodnego dziennikarza i od razu wiem, że to nieprawda.
Zresztą dopiąłeś swego, nie mam pojęcia na jakiej podstawie, ale post @Nano22 spadł z rowerka.
0
@tristan87 Padre Mateo najlepszy serial.
Czasem film poleci fajny i bez reklam to też można obbejrzeć.
0
@bartoszekkk No 300 od razu. To nie jest zawodnik takiego kalibru.
Lepiej wziąć piłkarza typu Sancho niż rozdrabniać się na wypożyczonych.
1
@T_TGMogłeś to pokazać w tamtej dyskusji. Nie trzeba zaczynać nowej dyskusji. To się nazywa atencja.
0
@bartoszekkk Nie pomyślałem. Na cholerę go kupować, żeby wypożyczać od razu.
Mamy wystarczająco dużo wydatków, nie musimy a wręcz nie możemy kupować kolejnego piłkarza na wypożyczenie.
1
@Danny Gaucho O, coś mnie ominęło. Jaka dyskusja?
0
@kamilop Normalnie to u nas prawoskrzydłowy i tak nie gra, tylko w teorii jest tam ustawiony Messi.
Sam Trincao wystarczy.
Jeżeli mamy kupować prawoskrzydłowego Torresa, bo może grać też na lewej, to dziękuję bardzo.
0
@Transu96 Pewnie, że średnio.
Ciekawe jaka tym razem fikcję wymyślą.
1
@bartoszekkk Fajnie, ciekawe gdzie oni wszyscy będą grać.