Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krzychu1010 Przeciąganie zamkniętej historii (Dom z papieru), brak pomysłu na nowe odcinki, albo jak zmienia się producent i Netflix zabiera się za dokończenie serialu(Uwięzione) to przyczyny takiego stanu rzeczy.
0
@VenoM Też irytuje mnie Suarez, jednakże Griezmann wcale nie jest lepszy. Marnuje naprawdę za dużo sytuacji(nie aż tak jak Suarez, ale wciąż za dużo). Suarez chociaż potrafi naciskać na obrońców i robić miejsce Messiemu, Griezmann nie, więc nadal Suarez jest lepsza dziewiątką niż Griezmann.
0
@G9 Pierwsza sprawa jest taka, że w meczach blamażowych cała drużyna grała beznadziejnie. Pretensje, które wyżej wysnułeś bardziej pasowałyby np. do Pique, który wali babol za babolem.
Jeżeli chodzi o bramki, które podałeś to:
1.Alba wcale nie odpuścił walki o piłkę, tylko ją po prostu przegrał. Nic dziwnego, skoro jest o głowę niższy od Dzeko. To Umtiti odpuścił Bośniaka, do tego piłka trochę niefortunnie odbiła się od murawy, co dodatkowo zmyliło Francuza.
2.Alba zachował się bardzo dziwniei jest to ewidentny błąd, a jeszcze dziwniej Pique i Lengleta, którzy z dziecinną łatwością dali się ograć Hendersonowi. To oni ponoszą największą odpowiedzialność za te bramkę.
3.Tam było przekazanie krycia. Nie wiem o co chodzi z tym 10 metrów, Busquets był centralnie przed Arnoldem w czasie tego dośrodkowania, przekazanie krycia zostało dobrze zdobione, tylko Busquets nie zablokował dośrodkowania. Jeszcze rykoszet od niego poszedł. Alba dobrze ustawił się na linii podania do wbiegającego gracza Liverpoolu, ale dośrodkowanie poszło gdzie indziej, więc nie miał okazji do interwencji.
Przykłady naciągane mocno, zwłaszcza ten trzeci. Coś mi się wydaje, że z tym dostawaniem bramek po jego błędach rzuciłeś tak od czapy :), a teraz próbujesz dobrać do tej tezy bramki.
24
@lukasbarca86 Tępa dzida, ale za to szacunek do niej.
https://x.com/UnitedLuce/status/1233836781071716352/photo/1
1
@DanielOOL Gradient Photo Editor
Aplikacja taka
0
@BarcaInfo No to jak problemy się powtórzą, to należy kupić nową dziewiątkę i tyle. Griezmann naprawdę nie ma takich umiejętności, żeby robić z niego rezerwową opcję na każdą pozycję w ataku, na której akurat są problemy lub kontuzje. Ani na dziewiątkę nie ma warunków, ani tym bardziej na skrzydło.
1
@Adamski69 No i co z tego? Może sobie był płaczkiem, ale prawda jest taka, że nie znajdziemy zawodnika o takiej jakości. Wywalać dobrego piłkarza z klubu, bo ma trochę nie po kolei w głowie to niezbyt dobry pomysł. Najważniejsze, że jest świetnym LO, na te prowokacje trzeba w tym przypadku przymknąć oko.
0
@kuz Cała drużyna gra piach, a on swoim piachem i tak wyróżnia się negatywnie spośród innych. To niezbyt dobrze wróży. Do tego brak pozycji dla niego oraz brak perspektywy, że w krótkim okresie taka pozycja się zwolni, Messi na emeryturę jeszcze nie idzie. Możemy się czarować liczbami, (które i tak nie są jakieś wybitne, w przeliczeniu na mecz, to podobne zaliczał Fati czy Malcom), ale nie ma szans na sukces Griezmanna w Barcelonie. Jest za dużo problemów w jego grze, żeby cyferki go obroniły.
4
@G9 Proszę o przykład takich bramek w takim razie, powiedzmy 3-4.
1
@VenoM Gdyby nie pierdzielił co drugiej sytuacji, to też miałby lepszy wynik. On potrafi nie trafić w pustą bramkę z 5 metrów.
0
@BarcaInfo Ale nie będzie grał na 9, więc żadne gdybanie nie ma tutaj sensu.
3
@DanielOOL Czyli od kiedy? Ma słabszy sezon, jak praktycznie każdy zawodnik Barcy względem poprzedniego, jednakże jest to jedyny piłkarz starej gwardii poza Messim, który potrafi utrzymać formę i nie zatracił umiejętności, tak jak Busquets, Suarez, Pique i Rakitić.
0
@kuz Tak jest, trzymajmy Griezmanna bez sensu w klubie, bo może za 4 lata się przyda.
0
@kubusnitecki Inter tfu, Bayernu też nie za bardzo.
0
@Arkon Plebania i Ojciec Mateusz
1
@Avada Kedavra Serio ? :)
Mnie się to kompletnie nie podobało, ale z tych chińskich bajek to W krainie bogów kozak.
2
@Kwiatek67 Nie, kolejny kartofel o profilu zbliżonym do Rakiticia. Powinniśmy unikać jak ognia takich piłkarzy.
4
@FCBeSeM Kolejny z amnezją.
Miałbyś rację, gdyby dobrych meczy Malcoma w Barcelonie było więcej niż 3.
Carles Perez w miesiąc wniósł do naszej gry znacznie więcej niż Malcom przez cały sezon, jakoś nikt po nim nie płacze.
Prawdziwy talent to jest Todibo, wychodzi na Inter po całym sezonie bez gry i daje sobie radę, tak samo Carles Perez, który nie grał dłuższy czas, potrafił wejść i zrobić różnicę.
6
Tymczasem w sekcji komentarzy pod artykułem ludzie żałują odejścia Malcoma, bo "miał potencjał" i "bardziej by się przydał od Dembele". Ten sam Malcom, który w Barcelonie kopał się po czole i ten sam Malcom, który przez cały obecny sezon leczył kontuzję. Pamięc kibiców naprawdę jest króciutka.
1
@DaPi Scenariusz 1 oznacza ekipę Bartomeu na kolejne 6 lat. Nie możemy zaliczyć spektakularnego sezonu.
4
@Arkon Zapewne po to, żeby zrobić wybory zanim w większym stopniu uwidocznią się negatywne skutki wirusa w gospodarce.
0
@jeyx77x Powiem tak. Gdyby taki Deyna, di Stefano czy Pele zostali przeniesieni 1:1 w obecne czasy i grali dzisiaj w piłkę z pewnością nie należeliby do światowej czołówki. Nie jest to wina ich talentu, który na pewno był ogromny, ale rozwoju piłki, taktyki, treningu, który stoi teraz na nieporównywalnie wyższym poziomie. Taki Dybala byłby zapewne najlepszym piłkarzem na świecie w latach 60-70, choć talent mniejszy od sław tamtych czasów.
8
Mateusz się przeliczył.
https://zapodaj.net/fb97b59ef73c2.jpg.html
52
La Ramblowy ekspert ds. koronawirusa starter pack:
-twitter jakiegoś Łukasza i dziewczyny mieszkającej we Włoszech
-mała ilość testów odpowiedzią na każde pytanie
-"według ekspertów"(bliżej nieokreślonych, ale ekspertów)
-znajomość na pamięć statystyk liczby zakażeń oraz miejsca zamieszkania zakażonych
-Chińczycy kłamią, wszyscy inni też
-dokładne przewidywania daty zakończenia epidemii i wynalezienia szczepionki
Jak dobrze, że nie trzeba słuchać i czytać wypowiedzi ludzi z jakimś marnym "doktor" czy "profesor" przed nazwiskiem, skoro prawdziwi eksperci są tutaj.
0
@rademenes Ter Stegen
Alves-Godin-Chiellini-Alaba
Xavi-de Jong-de Bruyne
Messi-Eto-Ronaldo
Brałem pod uwagę tylko piłkarzy, którzy nadal grają lub dopiero skończyli karierę.
0
@Katalonbar Nie. Zimny Kustosz to nadal Kustosz.
0
@Katalończyk 99 Proszę nie obrażać Harnasia. Najlepsze ojcowe piwo, od kiedy w lecie zmienili recepturę.
55
https://zapodaj.net/bd1fa75bcb560.jpg.html
1
@LuisSalvano No napluł, nie powiem, że nie, tak jak każdemu kibicowi, traktując Barcelonę jak szmatę.
1
@4drian0 Szmitek to idiota, a ten gówno kontent jest tragiczny. Dziękuję za wypowiedź. Auuuu