Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasek99
33:00 do 37:00, ważny fragment na 34:35
Sławomir Mentzen: „Zgadzam się, że głosowanie Krzysztofa Bosaka za 13. emeryturą nie jest najsilniejszym argumentem za jego kandydaturą. Pomimo to uważam, że Krzysztof Bosak jest najbardziej wolnościowym kandydatem spośród reszty osób ubiegających się o fotel prezydenta. Pierwszą deklaracją wyborczą Bosaka było to, że nigdy nie zagłosuje za podwyżką podatków - żaden inny kandydat nie złożył takiej obietnicy”
3
@sebasek99 Krzysztof Bosak z pewnością nie jest socjalistą.
Na 47:09 odpowiada na pytanie dotyczące 500+. W dużym skrócie uważa, że rodzinom z dziećmi należy się wsparcie, dlatego kiedyś (chyba) popierał ten program, ale po czasie widzi, że ten program nie działa, tak jak miał działać w założeniu, a on sam o wiele bardziej woli ulgi podatkowe niż świadczenia socjalne.
Na wywiadzie w RMF u Mazurka złożył deklarację, że w przypadku wyboru na prezydenta nie podpisze żadnej ustawy podwyższającej podatki.
Oczywiście jest jakaś możliwość, że kłamie, ale przy tym jest też pewność, że socjalista takiej deklaracji by nie złożył.
Popiera postulat Konfederacji podniesienia kwoty wolnej do 12-krotności minimalnego wynagrodzenia oraz zniesienie podatku dochodowego.
Przy Korwinie każdy wydaje się socjalistą, ale Bosak nim nie jest.
13
@LuisSalvano Naprawdę odwracanie kota ogonem Ci nie wychodzi :)
To że to była prowokacja jest tak oczywiste, że nie trzeba tego dowodzić, to jest po prostu fakt. Obaj wiemy, że tak było. Za dużo czasu spędziłem na tej stronie, żeby tego nie wiedzieć.
Znowu Luis to robisz. Taka jest twoja taktyka. Ty nie prowokujesz bezpośrednio, tylko piszesz post ze znamionami prowokacji, które wyłapie każdy, który potrafi czytać, a potem strugasz pawiana i udajesz, że żadnej prowokacji nie było i nie wiesz o co chodzi :)
Może takie przepychanki z piaskownicy zostaw twoim uczniom. Dorosłemu facetowi już chyba nie wypada.
18
@LuisSalvano Luisie, nie mógłbym nazywać Cię kłamcą przez to, że opisujesz barwne wydarzenia ze swojego życia, bo nie mam jak zweryfikować ich prawdziwości. Nazywam Cię kłamcą, ponieważ prowokujesz jakimiś krasnalami z Wrocławia, a potem udajesz, że nie wiesz o co chodzi.
Ja ignoruję twoje posty, albo je omijam, albo czytam jednym okiem. Nie wyniosę z nich nic mądrego ani nic ciekawego, więc szkoda mojego czasu. Chciałem tylko, żebyś poznał moje zdanie, bo próbujesz robić z ludzi idiotów, a to mi się średnio podoba.
Ja Cię nie obrażam, tylko mówię jaki jesteś naprawdę, a prawda boli najbardziej.
18
Komentarz usunięty
0
@Veb1233 Sezon 17/18 był najgorszym sezonem Suareza w trakcie jego kariery w Barcelonie, Pique rok wcześniej był dużo lepszy, początek 17/18 miał fatalny.
0
@Koneser1899 No to nie będzie jej miał, bo Messiego nie wygryzie.
6
@Chwytliwy Jak po tej jednej akcji mamy nie wyciągać jakichś wniosków? To nie jest byle jaka akcja, gość sztucznie płacze nad konstytucją, no szanujmy się, ja nawet nie wiem jak to nazwać.
Rozumiem, że jak Komorowski wchodził na krzesło, a Duda podpisywał ustawę o 2 mld dla TVP to też się nic nie stało, bo to tylko jedna akcja? Oczywiście skala tych zdarzeń jest kompletnie nieporównywalna i Hołownia jeszcze nie zdążył niczego poważnego przeskrobać, ale nie należy lekceważyć tego, co zrobił.
4
@Chwytliwy A gdzie on pisze, że Duda jest poważnym prezydentem?
13
@Chwytliwy A co to ma wspólnego z tym "wystąpieniem" Hołowni?
0
@Encore Czemu mielibyśmy go tam ustawiać? Jeżeli nie ma dla niego miejsca w ataku, a w pomocy mamy braki, to należy sprzedać Griezmanna i za te pieniądze sprowadzić odpowiedniego pomocnika. Nie idźmy w półśrodki, to jest takie płytkie myślenie, że dobrze gra w defensywie, to na pewno sobie poradzi.
Gra w pomocy to nie tylko defensywa. Gra z rywalem na plecach, antycypacja, wyczucie czasu i przestrzeni, prowadzenie piłki, regulowanie tempa, ogarnianie wzrokiem dużo większej ilości aspektów, przestrzeni i rywali niż u napastnika. Pomocnik musi umieć przytrzymać piłkę, rozejrzeć się, myśleć bardzo szybko. Griezmann to piłkarz pragmatyczny, on zamiast trzymać piłkę szybko się jej pozbywa, nie zmieni tego nawyku w 2 tygodnie.
Nie będzie z Griezmanna dobrego pomocnika(ale takiego naprawdę dobrego), skoro nigdy nie występował na tej pozycji.
9
@Kajtek77 Jeżeli chodzi o Pawła, to już w 2015 roku była to dla mnie utopia, ale chłop przez wiele lat nie brał subwencji, kilka razy odrzucił propozycję PiSu odnośnie koalicji. Ja wierzę, że chciał coś zmienić na lepsze, tylko nie wiedział za bardzo jak. Wybuchowy charakter artysty przeważył, on najpierw robi, a potem myśli. Nie nadaje się zupełnie na polityka, typowy krzykacz, ale osobiście uważam, że intencje miał dobre.
Natomiast jeżeli chodzi o Szymka, to facet jest bardzo cwany. Aż za bardzo i dlatego zapala mi się czerwona lampka. Jedzie na dwa fronty, mówi to, co ludzie chcą usłyszeć. Widzę momentami w jego wypowiedziach demagogię obliczoną na wyborców centrolewicowych, chce zabrać elektorat PO.
Nie ma w jego życiorysie się do czego przyczepić, nie wierzę, że po zwycięstwie zachowałby się jak przeciętny polityk, zapewne zrobiłby wiele dobrego, natomiast nie wierzę, że decyzja o starcie była jego własną inicjatywą. Wizerunek, który obecnie kreuje jest w jakimś stopniu kreowany na potrzeby kampanii. Nie potrafię mu zaufać w 100 procentach.
2
@macio_944 Dzień bez beki z foliarzy to dzień stracony.
3
@macio_944 Ależ Ty już nudny jesteś, bez obrazy.
0
@Valverde_In Niestety nie skończy, przed kwarantanną też się udzielał :)
3
@Chwytliwy Przecież to troll, przychodzi raz na miesiąc i pisze takie rzeczy, a ludzie dają się wkręcać. No chyba, że jest po prostu głupi.
W jednym i drugim przypadku nie należy ekscytować się tym co pisze i w ogóle mu odpowiadać.
1
@TheNekro94 Jeśli chcesz zapraszam, ta dłoń czyni cuda.
I fajne wykłady były czy sranie do ryja tylko?
18
@TheNekro94 Nie widywałem sławnych ludzi, w dupie byłem i gówno widziałem, ale Berkowicz uścisnął moją dłoń i 4 dni później został posłem.
0
@PeteR10 Ale Mietka pod koniec mi się szkoda zrobiło.
5
@IronSanHybrid
"Co to za dupochron?"
Krzysztof się wkurzył :)
1
@TheGoldenEleven Moriba i Pedri
0
@Chwytliwy W sezonie 18/19 grał bardzo dobrze aż do lutego bodajże, do meczu z Realem, potem doznał urazu i reszta sezonu była przeciętna. No i w tym sezonie miał świetny wrzesień, a reszta sezonu podobnie jak końcówka 18/19 przeciętna. Nie słaba, ale przeciętna.
Meczy udanych w Barcelonie miał co najmniej 20, trochę za dużo na niewypał. Taki Gomes miał tutaj może 5 udanych spotkań, ale udanych w skali Gomesa. Tam gdzie u Gomesa kończył się sufit, u Arthura zaczynała się podłoga. Mówisz, że Arthur to niewypał, to porównaj go sobie z Gomesem (tutaj się każdy zgodzi, że to był niewypał). Przepaść.
8
@Chwytliwy Piłkarz, który miał tyle udanych meczy i w wielu z nich był liderem środka pola nie może być nieudanym transferem. Chyba już zapomnieli niektórzy, jak robił co chciał z piłkarzami Realu rok temu.
Problemem są kontuzje i kondycja.
On zawodzi względem samego siebie, bo powinien zrobić krok w przód, a nie zrobił, jego drugi sezon jest gorszy niz pierwszy i to jest problem. Tak bym to sformułował, ale bądźmy poważni. Nie można nazywać niewypałem piłkarza, który przychodzi jako noname z ligi brazylijskiej i z miejsca przebija się do podstawowego składu mistrza Hiszpanii. Kto by się spodziewał, że taki piłkarz potrafi tak grać. Przecież w stosunku do oczekiwań Arthur wyrobił ponad 100 procent, jeśli chodzi o pierwszy sezon. Potem widząc go w obecnym sezonie byłem rzeczywiście zawiedziony, bo widziałem, że nie gra tak jakby mógł i wciąż nie zniknęły problemy z kondycją. Arthur zawiódł oczekiwania, na które sam zapracował.
25
@Chwytliwy Jest dużo większym zawodem niż Arthur, który w ogóle nie jest zawodem.
1
@jeyx77x Nie wiem, mi się średnio podobał. Symbole, metafory i odniesienia robione bardzo na siłę. Widać było po tym filmie jaki chce być ambitny, a jak się za bardzo chce to wychodzi jak wychodzi. Przekombinował reżyser.
1
@Colon To było o młodym Dembele, że pojechali młodzieżówką na jakiś turniej dla dzieci i grali z Rennes, gra była wyrównana, na drugą połowę wszedł Dembele i im walnął 4 gole :)
Fajna historia.
0
@Przemek2323 Elektorat PiSu nie przesiaduje na La Rambli. Samym gadaniem jeszcze chyba nikt świata nie zmienił. Zamiast pucować się tutaj chyba lepiej przekonać babcię.
0
@Mathew86
Ciekawe czy teraz też by wyszedł :)
0
@Barca_Big_Moment Legitne info. Messi i Suarez to najlepsze źródło.
0
@Chakalaka Ale jeden punkt wspólny, korwinistów tak teraz, jak i kiedyś nie zapraszają i nie zapraszali :)