Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@deyna2018 Ja go widuję dość często, tylko za każdym razem pod innym nickiem.
0
@A_Gomesinho_21 Jest dużo prawdy w tym co piszesz. Rzeczywiście wydaje się, że to podatność na kontuzje sprawiła, że np. Inter nie chciał go wykupić.
0
@cat_r37 Miał bardzo dobry sezon, a kontuzje go nie męczyły ostatnio, 16 wydaje się uczciwą kwotą, ale generalnie się zgadzam. Najważniejsze to sprzedać i mieć już z nim święty spokój.
Rafinha co roku przebiera w ofertach, a koniec końców okazuje się, że jednak zostaje w Barcelonie, bo jednak nie jest taki dobry jak ludzie sobie tu wyobrażają i chętny na zakup się nie znalazł. Pora wreszcie zakończyć ten toksyczny związek.
2
@Jaca27 Myślę, że Samper jako wieloletni piłkarz Barcelony (bardzo utalentowany w dodatku) wie dużo więcej niż my.
0
@COU_11 Powinien być sprzedany Emerson. Dobra decyzja klubu, zależy tylko za jaką kwotę.
0
@Coutinho007 No tak, tak to wygląda.
Według mnie nic nie da się zrobić, także chcę, żeby chociaż ten Pimienta miał czystą kartę.
Jeżeli gramy tak samo z pragmatycznym Valverde i z Setienem, który na punkcie filozofii gry Barcelony ma bzika to znaczy, że ten zespół inaczej nie potrafi. W takim razie co ten Pimienta tu zmieni.
1
@Coutinho007 Gdyby tu nawet Guardiola przyszedł to i tak będziemy się męczyć, bo problem nie leży w osobie trenera, przynajmniej nie ten główny.
0
@BarcaInfo No trudno, to niech jej nie dostanie. Sprawienie, żeby obecna Barca grała dobrze jest wręcz niewykonalne, więc jedyne co go czeka to mniej lub bardziej zszargana opinia na rynku trenerów jako ten, któremu nie wyszło w Barcy. Po co mu psuć CV.
0
@BarcaInfo Nie jest dobrym pomysłem wrzucanie obiecującego trenera na minę.
0
@A_Gomesinho_21 Griezmann grał kilka meczy na pozycji napastnika i nie sprawdził się. Był poza grą, grał tak jakby go nie było.
Szukanie Griezmannowi kolejnej nowej pozycji nie ma dla mnie sensu. I tak się nie sprawdzi, a do tego Messi nie będzie mógł grać tak jak lubi.
0
@A_Gomesinho_21 "Messi jest tak świetnym piłkarzem ze odnajdze się wszędzie."
Nie jest to prawdą. Dajmy go na LS, a gwarantuję, że będzie grał źle lub co najwyżej poprawnie.
Nie sądzę, żeby to było do pogodzenia. Griezmann nie ma inteligencji, szybkości i błyskotliwości Messiego. Nic na tym nie zyskamy, a możemy stracić sporo. To Messi jest centralną postacią w zespole i tak powinno pozostać. Komfort Griezmanna nie jest wart tyle, żeby dla niego poświęcać komfort Messiego.
0
@messi564 Alena rozegrał w Barcy wiele dobrych meczy, a nie tylko jeden z Interem, ale ogólnie zgadzam się z komentarzem.
Ja zawsze staram się wyróżnić, co konkretnie z zawodnikiem jest nie tak, co sprawia największy problem. W przypadku Alenii nie chodzi o brak umiejętności. Te są całkiem wysokie. Największym problemem jest profil, który jest po prostu tragiczny.
Również wolę, żeby to Mochu otrzymał szansę.
1
@MesQueUnClub_87 Odpowiadanie w liczbie mnogiej do pojedynczego usera, zawsze śmieszy.
0
@ViscaBarca123 Gdzie ma wielu przeciwników? W kręgach socios?
Ostatnio była na stronie ankieta robiona chyba wśród socios. Laporta ją wygrał i to z dużą przewagą.
Obyś miał rację, a najlepiej by było jakby Laporta w ogóle nie startował. Jeśli tylko zespół nie zrobi czegoś wielkiego w przyszłym sezonie(oby nie zrobił), a nie zanosi się na to, to wygrana Fonta na ten moment wydaje się prawdopodobna.
1
@Ratamahatta Jak ktoś może grać na kilku pozycjach, to już powinna zapalić się lampka.
Wszechstronność Coutinho i Griezmanna też miała być ogromną zaletą, a tymczasem okazała się bardzo dużą wadą. Być może gdyby nie ta wszechstronność, to by ich nie zakupiono.
Wracając do Havertza. 190 cm wzrostu. Wiem, że to wcale nie musi być wada, ale na pewno nie jest to zaleta. Profilem najbliżej mu do kolejnej dziesiątki. Jak najdalej od takich piłkarzy do Barcelony.
0
@A_Gomesinho_21 Griezmann grał już w Barcy na 3 pozycjach (LS, PS, napastnik) i nie sprawdził się na żadnej z nich.
To nie jest tak, że trenerzy na siłę go upychają na nie jego pozycji i przez to słabo gra. Grał na kilku i za każdym razem klops, on naprawdę nie pasuje do Barcy.
Jedyną pozycją dla niego jest wolny elektron jak Messi, więc pozycji dla niego w Barcelonie nie ma, choć podejrzewam, że i tutaj miałby trudności.
0
@TheMugShot Konfederacja nie głosuje ramię ramię z PiSem w żadnej sprawie.
Przykładowo ostatnio PiS uwalił kandydaturę księdza Isakowicza-Zaleskiego do komisji w sprawie pedofilii.
Nie wiem dlaczego Lewica uważa PiS za konserwatystów.
0
@Tasde Skąd wiesz, że ci zawodnicy z własnej winy doznali kontuzji? Obserwowałeś z bliska jak się prowadzą? Jesteś lekarzem?
Chyba tak, skoro w tak bezproblemowy sposób przychodzi Ci orzekanie z jakiego powodu piłkarz doznał kontuzji.
"Może za dużo ważył i miał cały czas na kość spore obciążenie?"
Nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować.
"Przecież kontuzje są z tego, że nie chciał poddać się operacji."
Rzeczywiście wydaje się, że operacja jest najlepszym rozwiązaniem, ale nie wiadomo czy załatwiłaby sprawę. Może też doznałby kontuzji. Chciałbym też zwrócić uwagę, że Umtiti to nie jest taka chodząca szklanka za jaką się go uważa. Po tym leczeniu zachowawczym, które zakończył bodajże w lutym 2019 roku, przez większość czasu był zdrowy i dostępny do gry. Po drodze miał coś ze stopą na początku tego sezonu, potem ten uraz przed wznowieniem rozgrywek i teraz to. Sezon 18/19 po zakończonym leczeniu spędził będąc zdrowym.
A co do Arthura i Dembele. Doniesienia Marci to chyba za mało, żeby wydawać wyroki. To, że Arthur wyskoczył na snowboard nie znaczy od razu, że się źle prowadzi. Owszem, nie powinien tego robić, ale na pewno nie jest to dowodem na to, że źle się prowadzi.
Być może rzeczywiście nie jest w pełni profesjonalistą. Być może jest po prostu podatny na urazy. Tak samo w przypadku Dembele, chociaż akurat tutaj nawet szmatławce pisały, że wziął się za siebie.
0
@AlexDark00 Jeżeli chłopak z głębokich rezerw wchodzi do zespołu (Ansu Fati) i notuje dużo lepsze statystyki od Griezmanna (w przeliczeniu na minuty), to statystyki Grieza nie są dobre.
3
@Pilka_jest_okragla I Griezmann i Hazard powinni się znaleźć w tej jedenastce.
Griezmann po prostu gra słabo, a Hazard nie gra w ogóle i trzeba to rozróżnić. Pamiętam jak dla wielu kontuzjowany Dembele równało się Dembele gra słabo. Nie wiem jakim cudem, ale naprawdę wielu ludzi miało takie rozumowanie. Ja się z tym nigdy nie zgadzałem, ale fakt faktem piłkarz kontuzjowany zamiast pomagać zespołowi na boisku, siedzi na L4, więc chcąc nie chcąc jest rozczarowaniem, tyle, że nie z własnej winy.
0
@messi564 Temat Collado na skrzydle można sobie od razu odpuścić z racji obecności Messiego, Trincao i Dembele.
Obaj grali najwięcej w środku pola, ale moim zdaniem obu najbliżej do dziesiątki, tylko Alena to taka dziesiątka w stylu Ozila, a Collado taka bardziej schodząca ze skrzydła, on przypomina mi Odeegarda i Jamesa.
I o to mi chodziło, teraz nie gra się dziesiątkami, którymi oni są, więc będą musieli grać w 4-3-3, a to nie jest dla nich optymalne.
W każdym razie obaj w mojej opinii mają braki, które będą przeszkadzać im grać w środku pola Barcelony. Brak umiejętności kontroli środka pola, zapęd do indywidualnych akcji, pozycjonowanie. Mówię tu na przykładzie Alenii, bo jego mieliśmy okazję oglądać w pierwszym zespole, ale podejrzewam, że z Collado byłoby podobnie. Do tego Alena jest mało mobilny z piłką przy nodze, a to duży problem dla pomocnika.
Nie widzę chłopaków zupełnie w Barcelonie. Dlatego wolę Monchu. Może nie ma takiego naturalnego talentu, ale za to ma wszystkie cechy, których oni nie mają, a które są cenione w obecnym futbolu, gdzie stawia się przede wszystkim na defensywę.
0
@messi564 Monchu bardzo ciekawy piłkarz, który może zrobić karierę. Wolałbym go w pierwszej drużynie, niż Alenę czy Collado, którzy mają bardzo zły profil. Teraz nie gra się dziesiątkami.
3
@BarcaInfo Valverde był znany z nowych rozwiązań? Jakich np.? I jakie rozwiązania mógł wprowadzić zamiast Ansu?
2
@BarcaInfo Bo musiał. Cała trójka ofensywna była kontuzjowana (Messi-Suarez-Dembele), gdy Fati grał swoje pierwsze mecze.
No a Setien nie musiał wcale wystawiać Puiga. Mógł grać za niego np. Arthur.
2
@Chwytliwy No ale to Ty nazywasz ich megalomanami, więc chyba masz ku temu jakieś podstawy. Nie czytam Ci w myślach, więc nie wiem o co Ci konkretnie chodzi, dlatego pytam.
Cały czas zasłaniasz się postawą antagonistyczną "Jak nie wiesz o co chodzi to nie mój problem". Nie jest wstydem nie wiedzieć, tylko jak się nie wie, nie pytać. Ja właśnie pytam i to o bardzo prostą rzecz. Korona Ci z głowy nie spadnie, jeśli udzielisz normalnej, konkretnej odpowiedzi.
3
@Chwytliwy Czyli nie wiesz co mówisz. Jak zwykle.
Jeżeli z taką łatwością przychodzi Ci mówienie takich rzeczy, to przytoczenie 2-3 przykładów również nie powinno stanowić najmniejszego problemu.
0
@Chwytliwy Jakie megalomańskie rzeczy robią?
5
@Chwytliwy Chwytaku, wiesz co to w ogóle jest megalomania? Bo z tego co napisałeś wynikałoby, że nie wiesz.
0
@koziar Sugerowanie czegoś to niekoniecznie musi być coś złego, nic złego Ci nie zarzucam, więc nie wiem skąd te dąsy.
Po prostu uważam, że z twojej wypowiedzi jasno wynika, że uważasz, że z Valverde lepiej zakończylibyśmy sezon i każdy ma prawo do takiej opinii.
Jeżeli jednak tak nie uważasz i przytoczyłeś te rzeczy tak po prostu (rzadko zdarza się coś takiego, ale spoko), to też dobrze.
0
@koziar Nic nie dopowiedziałem, argumenty przytacza się w konkretnym celu, a nie dla samego przytoczenia.