1

5

@Danny Gaucho Co gość ulany, prawie jak Suarez.

1

@Janiama Ludzie z nienawiści do niego wypisują głupoty. Alba to wspaniały piłkarz.

4

@BarcaInfo Koeman wiesz co robić.

1

@Edoss No właśnie akurat jemu się chciało. Jeśli tego nie widziałeś, to trudno.

2

@PatrychoO To są utarte zwroty, które wszyscy powtarzają bez zastanowienia.

1

@Edoss Akurat Albie wciąż się chce.
Suarez,, Busquets, Rakitić. Ta trójka przede wszystkim. Nie Alba.

0

@PatrychoO Czyli chcesz go wywalić, bo pajacuje?

1

@Edoss Dlaczego? Tylko mi nie mów, że pajacuje i symuluje.

64

Proszę się odczepić od Alby. Ostatni do wywalenia ze świętych krów, to jest wciąż topowy piłkarz. Gra z dużym zaangażowaniem, zależy mu. Czasem posymuluje i popajacuje trudno, ale lepszego piłkarza na tę pozycję nie znajdziemy. Trzeba ściągnąć dla niego następcę, ale Alba wciąż może nam dać bardzo wiele.
Nie chodzi o to, żeby wypieprzyć każdego, kto ma powyżej 30 lat. Club de amigos powinien zostać rozbity, ale ten kto się jeszcze nadaje, powinien zostać.
Messi, Alba, Pique - si
Suarez, Busquets, Rakitić - no

0

@itmustbejoke Suarez bezdyskusyjnie
Nie wiem, chyba Rakitić. Swego czasu na pewno Neymar.

1

@szymon6847 Alba wciąż może grać w pierwszej jedenastce, przydałby mu się tylko dobry zmiennik, bo już swoje lata ma.
Gaya i Grimaldo to najlepsze opcje.

1

@Kajtek77 Dobry piłkarz. Dobry profil. Rok kontraktu. Po prostu dobra opcja.

1

@monsterrize Nikt. Zmiana ustawienia, może jeszcze jakiś gracz, który potrafi zagrać z przodu, może Depay.

1

@Kajtek77 Ja bym Albę na pewno i Pique też zostawił. Reszta do wywalenia. Transfery piękne, więc wiadomo, że nikt nie przyjdzie z tej piątki.

2

Niech zrobią wymianę taką samą jak rok temu. Tym razem Cillessen do nas a Neto do Valencii.

4

@BarcaInfo Nie powinna. Ter Stegen wróci i Onana będzie przyspawany do ławki.
Nie warto na 2 miesiące sprowadzać bramkarza za grube miliony i marnować mu karierę sadzając go na ławce.

3

@Ratamahatta Alba i Pique jeszcze się do czegoś nadają, zwłaszcza Alba.

1

@itmustbejoke Moim zdaniem Suarez, Busquets na drugim miejscu.

1

Gdyby Ajax pomógł nam pozbyć się Suareza to byłaby chyba jeszcze większa przysługa, niż Everton zrobił nam, biorąc Minę i Gomesa.
Jestem przyzwyczajony, że gdy czegoś chcę, to się nie dzieje, więc nie liczę mocno na ten transfer, ale jakaś nadzieja jest.
Luis to filar club de amigos oraz najgorszy ze wszystkich weteranów. Nie nadaje się już do piłki na najwyższym poziomie.

1

@masq Kiedyś też chciałem, żebyśmy tak grali, teraz wolę 4-3-3 z fałszywą dziewiątką.
Na pewno trzeba odejść od tego klasycznego 4-3-3. Z dwóch powodów. Po pierwsze, nie mamy napastnika, po drugie jedyni skrzydłowi w kadrze (Trincao i Dembele) preferują prawą stronę boiska. W klasycznym 4-3-3 muszą grać na lewej.

0

@masq Gdybym miał odpowiedzieć Tobie, to treść byłaby taka sama, jak koledze wyżej. Przepraszam za to karygodne niedopatrzenie. Mogę Cię oznaczyć teraz w ramach zadośćuczynienia.
@masq
Proszę bardzo :)

1

@Pressinho Griezmann to fatalny piłkarz dla Barcelony na każdej pozycji, na której zagra.

1

@Danny Gaucho Właśnie dlatego potrzebny jest transfer do ataku.

1

@Rust_Cohle Mi nie trzeba tego tłumaczyć, to jest w założeniu, że gramy 4-3-3, ale przecież nie musimy tak grać.
Jeśli nie zmienimy ustawienia, to przez papierową pozycję Messiego, Trincao zostanie ustawiony na LS, a tam umrze naturalną śmiercią jako piłkarz.

8

@masq Messi to nie skrzydłowy, Dembele wiecznie połamany, Fati to w sumie też nie skrzydłowy( bardziej zawodnik a'la Henry pomiędzy skrzydłowym i napastnikiem), Pedri to pomocnik. Tylko Trincao z tego grona jest skrzydłowym, którego można jako tako być pewnym.
Po pierwsze, trzeba tych zawodników odpowiednio ustawić. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby Trincao był kiszony na lewym skrzydle, Messi powinien grać na fałszywej dziewiątce, Trincao prawe skrzydło, a zawodnik z drugiej strony, to przydałby się ktoś właśnie a'la Henry. Nie wiem, czy Fati ma odpowiedni poziom, ale profil pasuje. Poza tym chodzą mi po głowie takie nazwiska jak Depay i Aubameyang.

0

@Coutinho007 Busquets nigdzie nie odejdzie, zadowolę się jego pobytem na ławce, natomiast pojawił się cień szansy, że Ajax nam pomoże i to oni będą się użerali z Suarezem. I na ten cień szansy bardzo liczę.

2

Jeżeli Suarez już nigdy nie założy koszulki Barcy, to otwieram ruskiego szampana już w sierpniu.

18

Niedobrze, że przychodzi Koeman, ale może przyjść nawet Święty Mikołaj, najważniejsze, żeby club de amigos został rozbity, Suarez i Busquets w pierwszej kolejności.

5

@FC1899Barca Neymar przyjdzie i wszystkie problemy się skończą. Nagle pomoc zacznie grać dobrze, a Suarez schudnie 15 kg. Magik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?