Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 I zupełnie przypadkowo napisał o tym zaraz po ogłoszeniu listy powołanych. Przypadek? Nie. Strzelił ślepaka jak zobaczył listę i tyle.
"Polecił mu znalezienie nowego zespołu? Prawda.
Poinformował, że w tym sezonie nie będzie mógł liczyć na zbyt wiele minut? Prawda."
Napisał tak? Nie.
Romero napisał "Koeman przekazał Puigowi, że na niego nie liczy i żeby poszukał sobie nowego klubu".
Zabrzmiało to tak, jakby Koeman po prostu odrzucił Puiga i chciał gdzieś jak najdalej od Barcelony, tak jak Suareza i Vidala, a jak wiemy nie tak wygląda sytuacja.
Mój post nie odnosi się w ogóle do Koemana ani Puiga. Jedyne co chciałem zrobić, to pokazać, że Romero nie dostał żadnych informacji z klubu. Dopasował narrację do tej listy powołanych. Każdy inny dziennikarz mógłby napisać coś takiego.
2
@patrykzmc2000 Piękna informacja od pięknego Romano.
Nie cieszy mnie aż tak sama sprzedaż Semedo, jak to, że za pieniądze ze sprzedaży powinno wystarczyć na Desta i Depaya.
0
Ale Romero wczoraj puścił fejczura.
Gdyby był dobrze poinformowany, to powinien o całej sytuacji z Puigiem napisać już w piątek. Oczywiście tego nie zrobił, bo gówno wiedział. Zobaczył listę powołanych i strzelił, że "Koeman nie liczy na Puiga". Jak wiemy, prawda jest inna, ale co tam. Wyświetlenia, lajki i ognie się zgadzają.
1
@icon3520 Czyli strzał w trybuny jest dobry, bo "przynajmniej próbował"?
Tak jak mówiłem. Ślepa ignorancja zwolenników Francuza jest po prostu porażająca.
1
@icon3520 Ja wiem, że można lubić Griziego, ale jak można mówić, że wczoraj dobrze grał? Albo oglądałem inny mecz albo masz po prostu wodogłowie. Antek wczoraj zmarnował 2 dobre okazje, był bardzo pasywny, a próby strzałów zza pola karnego kończyły się na nogach obrońców albo na trybunach.
Tak na poważnie, słaby mecz Griezmanna. Bramka oraz podanie do Roberto, jedyne co mu wyszło. Nie wiem jak słabo on musi grać, żeby ludzie w końcu to dostrzegli. Coutinho za takie 3 słabe mecze zostałby zlinczowany. Ja już się poddaję.
0
@Chaoss Jak przyjdzie taka drużyna, to będziemy narzekać. W ostatnich mecz grał bardzo dobrze i to jest fakt.
Ja też nie chcę go w podstawowym składzie, bo wiem, czym to się skończy, ale nie będę go krytykował dla zasady.
0
@GIGAKOKS Busquets grał bardzo dobrze w ostatnich meczach, a poza tym Rudy nie za bardzo ma wybór.
Koeman wie, że nie może odrzucić gracza, który kosztował takie pieniądze, więc go wystawia. Do tego konkurencja na pozycji napastnika jest mizerna, więc Griezmann gra. Niestety.
0
@A_Gomesinho_21 Gdzie napisałem, że wymagam od niego widowiskowej gry?
Wymagam po prostu dobrej gry i czekam już rok, a jej jak nie było, tak nie ma.
1
@4drian0 I co w związku z tym?
Strzeli raz na 5 meczy i już usprawiedliwiony?
4
Przerażające jest to, że Griezmann z kim by nie zagrał, czy z trzecioligowcem, czy z Elche, to jest najsłabszym zawodnikiem na boisku i dużo gorszym nawet od juniorów z juvenilu.
A jeszcze bardziej przerażające jest to, że za dużo kosztował, żeby Koeman go usadził, więc musi grać, choć nie ma po swojej stronie żadnych sportowych argumentów.
2
@DaPi Panie Dobromirze nieeeeeeee
0
@Sznejk Uważam dokładnie tak samo, tylko nie rozumiem, dlaczego Pedri jest w hierarchii przed Puigiem. Rzeczywiście Pedri lepiej pasuje do tego ustawienia, ale Puig też dobrze by się w nim odnalazł, czy to na pozycji Coutinho, czy Messiego.
Poza tym uważam, że Puig jest po prostu lepszym piłkarzem od Pedriego, no i ma dobrą psychikę, już się ograł w pierwszym zespole, nie denerwuje się, tylko gra tu i teraz, tak jak potrafi. To Pedri powinien iść na wypożyczenie, a nie Puig.
Pomocnik do dwójki z tył€ jest bardzo potrzebny. Pewnie jakiś by przyszedł, gdyby nie to, że nie mamy hajsu. Pozostaje liczyć, że Moriba dostanie szansę.
8
@Ghotti No fajnie, tylko, że Puig>Pedri>Alena, nie rozumiem, dlaczego akurat on ma odchodzić.
0
@neeed Nie można "przeboleć" z Griezmannem, bo gramy w dziesiątkę. Też mam wątpliwości co do Depaya na 10. Może uda się tak to ułożyć, że napastnik nie będzie potrzebny, jeśli jednak będzie, to Brejtłejt>Griezmann.
2
Bardzo widoczny jest brak napastnika. Griezmann jest tragiczny, Suarez powinien definitywnie pójść w odstawkę. Uważam, że w tej chwili Brejtłejt jest piłkarzem, który najbardziej nadaje się do gry na tej pozycji.
3
Widzicie? Pierwszy mecz bez Puiga i od razu trofeum. Jak remisowaliśmy z Celtą i Atletico to jakoś nie pomógł zespołowi. Oczywiście to nie tylko jego wina, ale jakby był taki dobry, to by tego Thomasa na księżyc wysłał.
10
Jak się uda z tym Semedo, to będę przeszczęśliwy. Starczy na Desta i Depaya.
1
@Firestone Jest miejsce w systemie 4-2-3-1 jako zmiennik Coutinho lub Messiego, na pivota się rzeczywiście nie nadaje.
3
Koeman teraz nie liczy na Puiga? Akurat teraz, 2 tygodnie przed zamknięciem okna się spostrzegł, że coś z nim jest nie tak?
To by było logiczne, gdyby mu to zakomunikował 2-3 tygodnie temu, a nie teraz.
2
@Grubson06 Oferty? Kto oprócz Wolves. Może Tottenham.
10
@NeroTFP Bezbek
0
@BigDaglas Widziałem obu w kilku spotkaniach, Dest jest dużo lepszy technicznie, w grze kombinacyjnej, szybszy, mobilniejszy. Dużo bardziej barceloński. Emerson jest chyba lepszy w defensywie.
Kluby zainteresowane Destem: Bayern, Barca, Juve.
Kluby zainteresowane Emersonem: Milan, Bayer Leverkusen.
To mówi samo za siebie.
0
@jeyx77x Dest jest bardziej utalentowanym piłkarzem. Dużo bardziej.
1
@Huberc1kk Thiago to najbardziej wszechstronny pomocnik ostatnich lat, Puig nie ma tego profilu.
2
@culesjasiules Roberto w pomocy jest tragiczny, a Puig to ósemka i nie powinien grać jako pivot.
0
@Arn3th Akurat pieniądz na pensję to przeznaczamy ogromny :)
0
Pedri to ofensywny pomocnik, Puig również, tak samo Alena. Bardzo by się przydał pomocnik ze zdolnością gry w ustawieniu 4-2-3-1 w dwójce pivotów.
Mamy takich tylko trzech: de Jong, Pjanjć, Busquets.
To jest za mało i z konieczności będą musieli tam grać właśnie ofensywni pomocnicy.
Żaden nowy piłkarz na tę pozycję nie przyjdzie, więc pozostaje liczyć, że ten Moriba odpali.
0
@Arn3thWydaje mi się, że Dest wybrałby Barcelonę, ze względu na Koemana, chyba jest naszym kibicem oraz tutaj miałby więcej szans na grę.
0
@AnnaMarianna Mięso, ser, boczek( taki chudy, parzony, wysmażony na chrupiąco), trochę cebulki, jakieś warzywo( pomidor, pikle, ale nie za dużo), dużo sosu.
32
Ale by siadł taki Harry Potter w stylu Wiedźmina, z podobną mechaniką.
Idź na Pokątną i kup rzeczy do szkoły, wsiądź do pociągu, pokonaj trolla, uważ eliksir wielosokowy, pokonaj bazyliszka, wyczaruj patronusa i tak dalej i tak dalej.
Piękna sprawa. Gigantyczny potencjał na fajną grę.