4

@avanes Suarez to potężny problem i dobrze że odchodzi. Nadwagą, brak kondycji, brak pracy w pressingu, ciężki charakter, psucie co drugiej akcji zespołu głupią stratą.

0

@krefi10 Raczej nieciekawie. Messi znokautuje Griezmanna w statystykach.

2

No i grupa amigosów już kompletnie rozbita.

1

@NeroTFP Niedawno wykupili za 40 baniek gówniaka z Porto. Wiem, że talenty mają bardzo wygórowaną cenę, ale mimo wszystko chyba Semedo jest więcej wart od niego.

Porządną ceną za Semedo byłoby coś w okolicach 40 milionów euro, czyli jego wartość rynkowa. 30 czy nawet 32 to jest za mało.

3

@BarcaInfo Suarez przestał być najlepszą dziewiątką jakoś w 2017 roku, więc już jakiś czas temu.

4

Uważam, że nasi mistrzowie negocjacji się po raz kolejny nie popisali i za Semedo możnaby wyciągnąć więcej. Za tyle to odchodził Mina do Evertonu. A te zmienne, jeśli są prawdziwe, że 8 milionów za awans do LE, to też nie za dobre. To wcale nie będzie takie proste do zrobienia.

0

Wie ktoś jakie były te zmienne w transferze Semedo do nas?

3

@MNSbEstEver Nie ma szans na to, że w następnych kilku latach wygrają znaczące trofeum, więc regres jest ogromny.

107

Chciałbym zwrócić uwagę na to, że Semedo nie robił żadnych problemów przy odejściu i to się chwali. Nie każdy zaakceptowałby taki regres sportowy.

0

@michal26 Z Juve grał rudy Mathieu :)
Kto grał z Romą, Liverpoolem i Bayernem? Messi. To wywalmy Messiego.
Na tej podstawie można wywalić każdego piłkarza. Wszystkie argumenty sportowe są po stronie Alby.

0

@michal26 Wyszedł młodziak Firpo i grał katastrofalnie z takim Napoli.
Potem ten przeciętny Alba wrócił i jak zwykle musiał ratować sytuację.

15

@michal26 Czemu Alba i kto za Albę.

2

@NemeZis93 Jeśli to nieprawda, to gość i tak nie ma za dużo szacunku do ludzi i ma pustkę we łbie.

10

@Grubson06 Kwintesencja amigosów

0

@ventriloquist1 Ja nie mam, ale np. Romano ma, a to nie jest byle popierdółka.

0

@Grubson06 Bardzo słaby kierunek to Napoli.

9

@Brusu Widać, że amigosi.

0

@blazeq Zrozumiałem bardzo dobrze, epizody sprzed 5 lat były 5 lat temu, więc już prehistoria.
Na dzień dzisiejszy z Roberto jest taki pomocnik jak ze mnie baletnica, a swoją drogą (to już nie odnosi się do głównego komentarza, tylko chciałem dorzucić kilka słów, jak już rozmawiamy o Roberto) z sezonu na sezon jako PO gra coraz gorzej. Nie ma podjazdu do samego siebie z sezonu 16/17.

0

@blazeq Roberto nie miał dobrego meczu w pomocy od meczu z Betisem 2 lata temu. Nie wiem skąd ta opinia, że świetnie tam grał.

35

Jestem bardzo ciekaw jednej rzeczy. Jak to się stało, że za zawodnika gorszego od Vidala i Montoyi wyciągniemy za chwilę 40 baniek od Wilków. Ciekawe, nieprawdaż?

0

@Borneo https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9019135#comment-9019135
Tutaj kolega świetnie objaśnił sytuację.
W dużym skrócie, mamy wielu zawodników z przodu, ale na LS i na napastniku takich realnych opcji to prawie nie ma.

1

@Alcazar Zgadzam się w stu procentach.

7

@ViscaBarca123 MarioVEB>LuisSalvano

1

@cat_r37 Depay bardzo dobrze pasuje do roli, którą wczoraj miał odgrywać Fati.
Nie wiem, jak będziemy grać, czy dziewiątka jest niezbędna. Jeśli mamy grać jak wczoraj, to Depay bardzo się przyda. Jeśli rozpatrujemy opcje na pozycji napastnika, to Suarez poszedł w odstawkę, Griezmann się na tej pozycji nie sprawdza, a Brajtłajta to nie wiem, czy traktują poważnie.
Na stoperze mamy z kolei Todibo i Umtitiego, których chyba też nikt nie traktuje poważnie, ale i tak taki Todibo jest lepszy jako stoper, niż Griezmann jako napastnik, więc obecnie bardziej potrzebny jest Depay.

2

@ViscaBarca123 Jest potrzebny dużo bardziej niż Garcia.
Poza tym Eric może przyjść za rok. Może się nie rozmyśli, a transfer Depaya nie może czekać.

3

@ViscaBarca123 Fajnie, tylko pieniądze z Semedo powinny iść na Desta i Depaya, Garcia nie jest niezbędny na już.

0

@BarcaInfo Bez sensu z tym Monchu. Powinien iść gdzieś wyżej, a chętni byli.

0

@VIPER2712 3 razy nie dla Allego.

0

@masq To był fejk. Romero napisał o tym zaraz po ogłoszeniu listy. Gdyby był dobrze poinformowany, to napisałby, że Koeman nie widzi szansy na wiele minut dla Puiga i doradza mu wypożyczenie. Nie zrobił tego.

0

@BarcaInfo Ale mnie wkurza ten Romero. Kolejny populistyczny news.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?