Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NemeZis93 Ja mam jedynie wątpliwości do rzetelności gazet.
0
@myscooter Czyli co, najpierw Koeman chciał go wywalić, ale zaimponował mu w potężnych treningach indywidualnych :) ?
Nie wiem w jakim celu Suarez powrócił do treningów z drużyną, ale to nie znaczy od razu, że Koeman go jednak chce. Być może nie chce, żeby były kwasy w drużynie, być może coś innego. Nie mam pojęcia, ale wiem jedno. Jeżeli Koeman chciał wywalić Suareza, to nie zmienił zdania w ciągu tygodnia, na podstawie indywidualnych treningów.
8
@Pilka_jest_okragla Wiadomo, że do pierwszej. Duet pivotów z de Jongiem.
0
@myscooter Nie no, jak się śmiał, to 100 procent se queda.
Wcześniej co, miał zakaz śmiania się? A może po prostu Messiego nie było na treningach.
10
Zaufanie ramblowiczów do pismaków jest po prostu niewiarygodne.
Od początku pracy Koemana usłyszeliśmy już, że ten nie liczy na Suareza, że Suarez nawet nie trenuje z resztą drużyny i że Koeman chce poprawić intensywność, a przecież Suarez jest drugim po Busquetsie pewnikiem, że intensywności nie będzie.
No i co ważne, te informacje były wiarygodne, Romano o tym pisał, pseudo filozoficzne wstawki Suareza również to potwierdzają. Teraz jedna gazeta pierdnęła, że Koeman nie miałby nic przeciwko pozostaniu Suareza i już płacz i lament.
Suarez oczywiście może zostać w Barcelonie, patrząc na nieudolność zarządu w pozbywaniu się piłkarzy oraz samego Suareza, który nie wygląda jak człowiek chcący zawinąć manatki. Jednakże po tych wszystkich doniesieniach, wiara w to, że Koemanowi nagle się odmieniło i w sumie chętnie by tego Suareza zatrzymał jest po prostu irracjonalna.
Naprawdę nic Was nie nauczyły poprzednie okienka? Odejście Miny i Gomesa w ostatni dzień okna w Anglii, przeciągające się odejście Rakiticia, transfery robione na ostatnią chwilę (Malcom).
Jestem przekonany, że za niektórych piłkarzy są oferty, tylko po prostu słabe. Bartek naiwnie liczy, że pojawią się inne, ale oczywiście tak się nie stanie, więc opchnie szrot byle komu za czapkę śliwek, ale w każdym razie opchnie. Ktoś jeszcze na pewno odejdzie, a czy Suarez będzie wśród nich? Zobaczymy. Z bardziej ambitnym i ułożonym piłkarzem na pewno byłoby to prostsze.
0
@BarcaInfo Bzdury, najpierw do niego dzwoni i mówi, że na niego nie liczy, potem Suarez trenuje indywidualnie, słyszymy non stop doniesienia o tym, że Koeman chce poprawić intensywność (Suarez jest ostatnim piłkarzem na świecie, który by zapewnił intensywność), a na koniec nie miałby nic przeciwko pozostaniu?
1
@AV0CAD0 Jeżeli chodzi o ten aspekt, to właściwie mam te samy typy. Chciałbym jeszcze wskazać dwóch zawodników, Semedo i Todibo.
0
Chcę odpalić grę na Steam (Flat Out 2) i wyskakuje komunikat "Failed to find Steam". Ponoć dość często spotykany w przypadku tej gry. Wie ktoś, jak temu zaradzić?
0
@Mesi12 Już prawie zapomniałem, jak Suarez z Neymarem mają tragiczne wykończenie.
5
@cat_r37 Tylko, że jeśli Thiago zostałby kupiony, to będzie wystawiany w pomocy, oczywiście zależy na jakiej konkretnie pozycji, no ale w pomocy. Patrząc na to, jak kompletnym jest pilkarzem, to na pewno sobie poradzi. W każdym razie będzie grał na swojej pozycji lub zbliżonej. Nie tak, jak Malcom, który będąc graczem jednowymiarowym, mającym tylko jedną nogę, grał na LS. To pierwsza sprawa.
Po drugie, Thiago jest wybitnym pomocnikiem oraz najlepszym hiszpańskim piłkarzem. Gdzie Malcomowi do niego.
Po trzecie, nie jest powiedziane, że Koeman nie chce Thiago. On woli Wijnalduma, ale jeśli dostanie Thiago to chyba się nie obrazi. A Valverde nie chciał Malcoma i wcale się mu nie dziwię.
3
@Mathew86 To jest kompletnie inna sytuacja, niż z Malcomem.
Jak chcemy człowieka od brudnej roboty, to można wypróbować Griezmanna. Do niczego innego się nie nadaje. Albo kupić Thiago, który jest niesamowicie kompletnym pomocnikiem i brudną robotę to odwala jak nikt.
0
@ProMILs Ludzie lubią Snape tylko dlatego, bo to nawrócony łotr. Historia stara jak świat.
4
Syriusz Black >>>>>Severus Snape
Tyle w temacie.
2
@jeyx77x Po pierwsze Thiago się tak szybko nie zestarzeje.
Po drugie pensja Wijnalduma też swoje kosztuje.
Nie skorzystanie z takiej okazji, kiedy ona sama pcha się do rąk, to grzech śmiertelny. Thiago to obecnie TOP3 pomocników na świecie i bez wątpienia najlepszy hiszpański piłkarz. Nie wiem czy chciałby tu przyjść, ale trzeba spróbować.
0
@FCBKasza Lucho miał czutkę zwłaszcza, jak nie dał pograć Grimaldo, wybrał Gumbau zamiast Sampera, sprowadził do Barcy Ardę.
0
@dniel Dostał wiele razy i jej nie wykorzystał, a jako pomocnik jest bardzo przeciętnym piłkarzem, żeby nie powiedzieć słabym.
5
@bartekvisca Zaraz ktoś wyskoczy, że powinno się dać Rafinhi szansę.
2
@Kuubs21 Rakitić nigdy nie powinien trafić do Barcelony. Była okazja na wzięcie Kroosa w 2014 roku.
70
2017: konferencja, se queda
2018: kwestia godzin
2019: kluczowy tydzień, odczucia są pozytywne, środowisko piłkarza
2020: amigosi
Fajnie, że co roku pojawia się coś nowego.
0
@Kuczek Ten serial zakończył się po 2 sezonie.
3
@tobiasson92 Nieprawda. Dorzucą 3 bańki i autograf Lautaro.
4
@Homeopata8989 Barcelona od dłuższego czasu popełnia ten sam błąd.
Przesypia moment, kiedy można gracza sprzedać za dobre pieniądze. Czeka do końca kontraktu i oddaje za pół-darmo, przy okazji obwieszczając całemu światu, że chce się pozbyć danego piłkarza. Inne kluby byłyby głupie, gdyby tego nie wykorzystały. Inter wiedząc, że Barcelona chce się pozbyć Vidala, chce go pozyskać za darmo. Zarząd postawiony pod ścianą się na to zgadza, bo gracz ma wysoką pensję (którą sami mu dali), więc nie ma co trzymać go na ławce.
0
@SuperPatsonFCB Prezydent Brescii puścił potężnego fejczura, żeby naciągnąć inne kluby.
6
@AlexDark00 Thiago za 30.
0
@BarcaInfo Vidal ma jaja. Wypowiedź bez kompromisów.
6
@Klimach fan Ocean bzdur, pozdrawiam.
0
@Janas11224 Ludzie chcą zaimponować jedzeniem ostrych rzeczy. To jest kretynizm, ale tak jest. No i niektórzy lubią trochę ostrzejsze.
San lubię jak na pizzy kilka jalapeno lata, ale nie widzę sensu, żeby jeść z dużym dodatkiem ostrego. Nic nie czuć oprócz palenia w przełyku.
Takie rzeczy typu te super ostre sosy to można raz w życiu spróbować jak to jest i tyle. Jedzenie tego regularnie to idiotyzm.
10
@Mankind XD
No tak, Neymarek odszedł tylnymi drzwiami, w ogóle wcześniej nie powiadamiając zarządu i zostawiając klub na lodzie, ale TRENOWAŁ DO KOŃCA.
1
@IronSanHybrid Janek może wreszcie spokojnie spożyć kababa bez Tereski pierdzącej nad uchem.
0
@contowsky Atencjometr tak huknął, że aż u mnie było słychać.