6

Narzekania było ostatnio mnóstwo, jak to biedny Griezmann nie dostaje podań. Dzisiaj dostał setę od de Jonga, to nie potrafił nawet dobrze przyjąć. Dobrze, że to on został zmieniony.
Poza tym znowu słabo Busquets i Roberto. Lengletowi już nie pierwszy raz coś takiego się przytrafia. On lubi mieć jakąś obcierkę albo chlasnąć kogoś łokciem. Szkoda, bo bardzo głupia kartka i dało się jej uniknąć. Ta pierwsza żółta, to ciężko to nazwać w ogóle faulem.
Ogólnie to fajny mecz grają, na dużej intensywności, tylko brakuje ostatniego podania. Coutinho fajnie się odnajduje przed polem karnym, ale mógłby trochę bardziej zaryzykować.

0

@tristan87 Nie twierdzi. Jedyne co napisał, to że toczą się negocjacje i że "Dembele bliżej Manchesteru", zapewne na podstawie tychże negocjacji.
I negocjacje są, to pewne, ale żeby transfer doszedł do skutku musi najpierw Dembele się zgodzić, no i muszą działać szybko, bo zostały 4 dni.

0

@kuz No to głupoty gadali.

6

@kuz XD
Tak, dokładnie tak to działa.

9

@TR3YWAY United nic nie proponuje, tylko jakieś wypożyczenie.

0

@blazeq Naprawdę tego nie widzisz?
Fati nie ma podjazdu do Dembele w aspekcie dryblingu. Mówi o tym wszystko. Statystyki, mecze i pierwsza lepsza kompilacja z YT.
Nawet ta prosta jak drut przekładanka Dembele i zwrot w drugą stronę. Wiedzą co zrobi, a i tak się nabierają. To świadczy o ogromnej zwrotności i dynamice.
Inteligencji boiskowej nie zaliczyłbym do cech talentu.
Dembele to nie jest taki osiołek, za jakiego jest uważany, tylko ma duży talent do robienia chaosu i strat piłki. Neymar też tak ma(nie aż tak, ale też), ale w jego przypadku już nikt nie napisałby bezkompromisowo, że Fati to przy nim boiskowy geniusz.

Poza takimi cechami napastnika, jak dobre wykończenie, łatwość oddania strzału, gra z rywalem na plecach oraz więcej chłodnej głowy i inteligencji, to nie widzę przewagi Fatiego nad Dembele. W cechach typowych dla skrzydłowego, jak szybkość, drybling, zwrotność, to Dembele ma dużo większe możliwości.

1

@Hubert98 Miał lepszy, w wieku Fatiego grał już w pierwszym składzie Rennes i tam nieźle kręcił rywalami.

0

@Coutinho007 No można i wtedy jesteś utalentowany, ale mierny. Jedno z drugim się nie wyklucza.

1

@Hubert98 Widziałeś kiedyś gościa, który zaczął szybciej biegać z wiekiem?
Ja nie. Takich rzeczy nie da się poprawić.

5

@Coutinho007 Ale ja nie mówię, że nie, tylko jeśli mówimy o talencie, to nie liczą się dojrzałość, rozumienie gry, tylko właśnie takie cechy jak drybling, szybkość i tak dalej, tutaj Dembele ma większe możliwości.
To nie nadużycie. Vinicius jest bardziej utalentowany od Fatiego, tylko o klasie gracza nie świadczy jego talent, tylko to, jak go wykorzystuje. Fati nie jest mega przebojowy, ale jak umie, tak gra. Wykorzystuje całość potencjału, a Vinicius nie i jeśli się nie nauczy, to nigdy nie będzie od niego lepszy.

3

@mcsarna Nie ma większego talentu, nie ma szybkości i dryblingu Dembele.

0

@Hushovt Mają Fodena, Bernardo Silvę, Mahreza i Ferrana Torresa.
Mówię o ofensywnych lewonożnych piłkarzach. Wszyscy dużo lepsi niż Rafinha.

4

@BarcaInfoXDD Rafinhę
Wciśnięcie Rafinhi do City to byłaby najlepsza rzecz jaką Bartomeu zrobił dla klubu, ale to mało realne. Źródło świetne, ale to i tak się nie stanie. Na co im Rafinha.

0

@patry295 To prawda, niektórzy się zachwycali, ale to było miesiąc temu.

1

@patry295 Nie ma żadnej euforii. Zwłaszcza z tym Depayem popłynąłeś, nikt się nim jakoś specjalnie nie ekscytuje, więc nie wiem o co chodzi.

2

@kamilop Myślę, że przyjdzie jeszcze ktoś z dwójki Depay/Garcia.

1

@messi564 Przecież Fati nie jest wybitnym dryblerem. Jeden i drugi Brazol są od niego lepsi w tym aspekcie.

0

@Dari0G Dobra wypowiedź o tym płakaniu po Suarezie.
W kwestii żałosnej sprzedaży i tego, że dlaczego do Atletico się nie do końca zgadzam.
W momencie kiedy cały świat wie, że Barcelona chce wywalić Suareza, który zarabia ogromne pieniądze, ma rok kontraktu i jest już stary, tenże Suarez staje się bardzo nieatrakcyjny. Kluby negocjują po żałosnych pieniądzach, bo wiedzą, że Barcelona nie ma wyjścia i tak czy inaczej puści piłkarza. Prosto powiedzieć, mogli gdziekolwiek, tylko nie do Atletico, ale co jeśli Suarez by powiedział, że jak nie do Atletico, to on zostaje? To wola piłkarza jest tutaj najważniejsza.
Zarząd sam jest sobie winny, bo nie potrafi wyczuć dobrego momentu do odejścia dla piłkarza i daje kolosalne kontrakty. To właśnie te aspekty doprowadziły do takiej sytuacji, ale samego oddania Suareza i to nawet do Atletico nie uważam za błąd.

0

@Yoshi94 Napisałeś że to działa in minus "przynajmniej dla Ciebie", więc chyba chodziło o twoje postrzeganie, a nie innych ludzi.

16

@Yoshi94 Jak machanie łapami może działać na całokształt gry, skoro to nie jest część gry?
Zawsze krytycy Alby mają to samo do powiedzenia, bo rewanż z Liverpoolem i macha łapami, ale argumentów sportowych na jego niekorzyść nie mają żadnych.
Alba to fantastyczny LO i jeden z najlepszych piłkarzy w drużynie. Gdyby Suarez trzymał poziom, formę i przygotowanie fizyczne tak jak Alba, to nie musiałby nigdzie odchodzić.

1

@Tomek54321Mi nie chodziło o słusznie czy niesłusznie, tylko o to, że nieważne jak zagrał, to naczelni krytycy krytykowali z przyzwyczajenia i z Roberto jest tak samo.

7

@A_Gomesinho_21 Nic. Roberto jest krytykowany dla zasady, tak samo jak był Semedo, Alba czy Busquets.

32

Alba był krytykowany tylko dla zasady, to piłkarz z tych nie do zastąpienia.

1

@l0Messini Przyzwoity występ Coutinho, z pomocy najlepszy był Pjanić. Wejście smoka zaliczył.

21

Patrząc na to, w jaki sposób Koeman buduje skład i jaki ma pomysł na drużynę, jeszcze bardziej jestem zadowolony, że pożegnaliśmy kilku amigosów. Kluczem jest intensywność, bezpośredniość, szybkie przejście z obrony do ataku i dobre operowanie piłką. Suarez, Vidal i Rakitić nie gwarantują żadnej z tych rzeczy. Wręcz przeciwnie.

0

@tbas Widocznie słabą pamięć masz.
Żałowali każdego, kto odszedł do innego klubu i nie kopał się po czole, czy to był Paco, Digne czy nawet Paulinho.

0

@tbas Nic nie ułożyłem. Ludzie żałowali, że potężny Andre Gomes sobie radzi w Evertonie i stwierdzili, że w sumie powinien dostać jeszcze szansę w Barcelonie.

4

@MarioVeB! Co zmyślam Mariusz?

6

La Rambla nigdy nie nauczy się na własnych błędach. Wcale mnie nie dziwią zachwyty nad Suarezem, skoro niektórzy chcieli, żeby Gomes został w klubie po udanym wypożyczeniu do Evertonu.

4

@shoZu Dembele jest bardziej utalentowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?