17

Ale bzdury. Tym agentom to już sodówka uderza do głowy. Wszyscy winni tylko nie Antoinek. Wina Messiego, bo go nie lubi, wina kolegów, bo mu nie podają, wina trenera, bo wystawia go na nie jego pozycji, wina klubu, bo nie zapewnił mu odpowiednich warunków. Winą wszystkich oprócz samego Griezmanna jest to, że nie potrafi trafić do pustej bramki z pięciu metrów.

0

@Encore Tak, zwłaszcza pod kątem ewentualnych powikłań długofalowych, których wykluczenie zajmuje kilka lat, a nie kilka tygodni.

3

@Nigaki @Danny Gaucho Czy ja o czymś nie wiem?

36

@Janiama Chciałbym też być tak naiwny, żeby wierzyć, że Bidenowi zależy na Polsce. Życie wtedy byłoby łatwiejsze.

3

Griezmann ma zajebiście silną psychikę, bo strzelił gola w finale mistrzostw świata.

0

@Don Lucas Ciekawe, że gdy po swojej stronie Roberto nie ma Dembele, tylko np. Griezmanna to też akcje toczą się tylko jego stroną.

0

@BarcaInfo Lubię wywiady Bojana, inteligentny gość. Miła odmiana dla wypocin Rivaldo.

1

@TasdeNo właśnie, mówię o mistrzu świata i wieloletnim liderze Atletico, który przychodzi do Barcelony i nie potrafi trafić do pustej bramki. Kurtyna.
A reprezentacja Francji gra właśnie defensywny futbol. Mundial wygrali pragmatyzmem i wyrachowaniem.

2

@NeroTFP Teraz już ma spaloną psychę, ale kiedyś nie miał, a też grał słabo. Jemu po prostu brak umiejętności. Sprawdzi się tylko w defensywie usposobionym zespole.
A szkoda by mi go było, gdyby nie gwiazdorzył, gdyby nie nagrywał głupich filmów i gdyby nie miał kosmicznej pensji. A tak. Nie szkoda mi go ani trochę.
Każdy piłkarz, który gra taką kaszanę i który nie trafia do pustej bramki byłby już wywieziony na taczkach.

6

@Esio Każdy>Griezmann

2

Tak dawno nie widziałem Alenii w grze, że już zapomniałem jaki jest przeciętny.

4

Griezmann to najgorszy piłkarz Barcy od czasu Andre Gomesa. Gość jest tak tragiczny, że ciężko to wyrazić jakimiś słowami.

2

No i Koeman nie podobasz mi się.

16

@parpe Tak to sobie tłumacz.

3

@mr_robot Nie trzeba mieć jakiejś większej wiedzy, żeby wyrobić sobie zdanie np. o związkach partnerskich. A o ekonomii już trzeba jakąś wiedzę mieć, żeby mieć pojęcie o takim czy innym podatku.

3

@SiSenior Zależy w czym. Na pewno referendum byłoby bezsensowne w sprawach ekonomii, o której społeczeństwo nie ma pojęcia.

1

@DaPi Okej, ale z wyłączeniem posiadłości na Szkolnej 17 w Białymstoku.

3

@BarcaInfo To jest oczywiste, że Laporta nie ma żadnego planu tak samo jak 5 lat temu. Ściągnę wam Pogbę, będzie git.
Gość już swoje zrobił, teraz niech inni rządzą. Ciekawe jak taki wypalony gość miałby przeprowadzić klub przez tak burzliwy okres.

3

@ProMILs Nie sądzę, bo to nie jest ich pozycja. Jeszcze Puig o dziwo fajnie się tam zaprezentował, ale Alena to jest nieporozumienie.

3

Jak Kuman nie wyciągnie z rezerw jakiegoś podlotka typu Orellana/Moriba i nie zrobi jakimś cudem z niego zawodników gotowych na Barcelonę to naprawdę czarno widzę naszą pomoc w obliczu trudów kampanii. Nie damy rady z Pjaniciem, przeciętnym de Jongiem i dziadkiem Busquetsem pociągnąć tego do końca sezonu. Bardzo dużym błędem było oddanie Monchu na wypożyczenie.

2

@kerouac Rzeczywiście dobry chłopak, ale przydałby się do rywalizacji z nim taki Perez z Romy.

4

Po decyzji Trybunału Konstytucyjnego,
który stwierdził, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją, rząd chce położyć większy nacisk na edukację seksualną. Powołano zespół specjalistów, mający stworzyć prosty i konkretny program dla uczniów. Według nieoficjalnych informacji na czele zespołu stanie Krzysztof Kononowicz. Poniżej zdjęcie z lekcji testowych.
https://zapodaj.net/82eb399114e2e.jpg.html

18

Komentarz usunięty

2

@Volk Najman broniący Jasnej Góry.

0

@fortunate_son Nie wygryzie, bo to inna pozycja.

1

Dobrze grają, ale co z tego jak nie potrafią tego wykorzystać. Powinno strzelić co najmniej jedną bramkę więcej.

2

Mam nadzieję, że Dembele na prawym skrzydle.

2

@tomono Nic. Ludzi nie interesuje, że za tydzień nie będą mieli co do gara włożyć.

0

@bady48 Nieważne ile razy zostało to zrobione. Ważne jest czy działa. A działa bardzo dobrze.

1

@cosinus90 Podpisuję się pod tym. Kaczyński to geniusz, poza tym cała ta hołota musi mieć bandę świetnych i oczywiście świetnie opłacanych doradców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?