Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 A Puig to co, typowy pomocnik defensywny? No nie. Jego charakterystyka i pozycja jest zbliżona do Pedriego.
11
@sebasek99 Nie powinni wywalać ani p0lki, ani sebiksa, ani sasina. Jeżeli słowo nie jest wulgarne, to powinno się tam znaleźć. No ale to jest ich cyrk i ich małpy. W każdym razie duży minus.
14
@zadafcb Jeżeli chcą być konsekwentni, to powinni wywalić też Sasina.
Robić plebiscyt w całkowitej dowolności słów, a potem tłumaczyć się, że "Julki są bite na ulicach". Nie ma co, incydent kałowy pełną gębą.
4
@A_Gomesinho_21 6/10
Występ poprawny. Nic nie zepsuł. Dobrze wprowadzał piłkę do gry. Pilnował pozycji, dobrze ją czuł.
Chciałbym jeszcze zauważyć, że Alena ma taką zdolność do świetnego zagrania piłki z miejsca, mocno i dokładnie. Na 30 metrze, z wychodzącym lewym obrońcą i odrobiną miejsca jest bardzo niebezpieczny.
13
Bardzo wkurza mnie Coutinho tym swoim holowaniem piłki. Technicznie jest wybitny, operuje piłką na poziomie, na który oprócz niego tylko Messi w drużynie potrafi się wznieść, ale co z tego, jeżeli nie przekuwa tego na realne korzyści dla zespołu w postaci choćby rozrzucenia gry, popchnięcia jej do przodu. Dostaje piłkę, fajnie się z nią odwróci i podaje do najbliższego albo do tyłu, zamiast spróbować podania do przodu.
Dla porównania Pedri jest dużo mniej efektowny, ale gra w sposób bardziej wymierny, umiejętnie odwraca się z rywalem na plecach, szuka przestrzeni, szuka partnera. Coutinho gra tak, żeby nie stracić piłki, Pedri gra tak, żeby nie stracić piłki i przy okazji coś z nią zrobić.
Puig ma zarówno cechy Coutinho jak i Pedriego. Jest fantastycznie przygotowany technicznie, z dobrym dryblingiem, myśli szybko, gra szybko, ale co najważniejsze gra do przodu. I udaje mu się to. Jest efektowny i efektywny. Nie ma innego piłkarza, który tak bardzo rozumiałby o co chodzi w tym słynnym DNA Barcelony i który by je lepiej uosabiał. Akceptuję decyzję Koemana, ale liczę na więcej szans dla Puiga. Dzisiaj nie zagrał wybitnego spotkania, ale kolejny raz udowodnił, że ma podłogę, tam gdzie większość sufit. Himalaje potencjału.
0
@barteq Nie czepiam się, a to wcale nie było wiadome. Griezmann przyszedł 12 lipca, w tamtym czasie nie było informacji o odejściu Coutinho. Wydawało się, że jeden z piłkarzy z przodu odejdzie, ale raczej stawiano na Dembele. Informacja o wypożyczeniu Coutinho pojawiła się nagle przed pierwszym meczem ligowym, z Athleticiem.
2
@ShawnC Barca sprowadziła Griezmanna w lipcu, a Coutinho odszedł na wypożyczenie w sierpniu.
0
@Pertezm Coutinho grał najlepiej w swoich pierwszych meczach w Barcy. Dembele w rundzie jesiennej drugiego sezonu. Jakoś nie mówiło się o adaptacji.
Z Antkiem tak nie będzie, bo to nie jest kwestia przystosowania, tylko on po prostu nie nadaje się do Barcy. Jak piłkarz takiego formatu, który jeszcze przychodzi z tej samej ligi może tłumaczyć się przystosowaniem.
0
@tobiasson92 Wtedy też mogłem wyjść z domu i do kumpla na imprezę. Dużej różnicy między tym co jest teraz, a marcem nie ma.
2
@tobiasson92 No i się myliłeś, bo lockdown jest, nawet jeśli nieoficjalny, zresztą pamiętam co pisałeś i obaj dobrze wiemy, że nie spodziewałeś się takich ograniczeń.
2
@tobiasson92 Chciałbym Ci wierzyć, ale mówiłeś to samo 2 miesiące temu, że na pewno nie zamkną itd. i jak widać zamknęli.
Przymusu nie będzie, ale wystarczy wprowadzić ograniczenia, że wstęp do wejścia na cokolwiek tylko ze świstkiem, na którym widnieje potwierdzenie szczepienia. Oczywiście nie od razu, bo nie mają czasu i środków, żeby zaszczepić cały kraj w 2-3 miesiące, ale stopniowo takie ograniczenia mogą się pojawiać.
1
Ciekawe jaki wymyśli powód swojej słabej dyspozycji.
21
Wszystko fajnie, tylko ten na zdjęciu to nie Mingueza :)
41
@NeroTFP Mecz
0
@dawo17 Gra wygląda gorzej czy wyniki?
0
@VenoM To tym bardziej źle o nim świadczy, że nie potrafił dobrze się zaprezentować nawet grając z ogórkami.
1
@VenoM Oglądam mecze, Malcom był tragiczny, tylko na stronie robi się z niego męczennika, bo zapakował bramę Realowi.
0
@robsesh Trincao jest dużo lepszy niż Malcom, ale wcale nie jest dobry. To tylko pokazuje jak źle grał Malcom.
10
@Janiama Właśnie stwierdziłeś, że trener, który w pomocy wystawiał 3 defensywnych pomocników, a na skrzydłach grał dziesiątkami, ustawiał graczy na nominalnych pozycjach. No nieźle.
17
@Janiama
"Skąd wiesz że jest słaby? Tak nie można pisać o kimś nie widząc jego treningów jego odpraw jego taktyki i tak dalej."
Pisałeś, że Setien jest słaby, nie widząc treningów ani odpraw.
"Nie bronię Brzęczka ja po prostu bronię trenerów."
Uwierzyłbym Ci, gdybyś bronił Setiena.
Nie wiem, kiedy przestaniesz wciskać ludziom kit, ale ja naprawdę nie dam się nabrać. Po prostu uroiłeś sobie (na podstawie osobistych sympatii, tak samo jak z Valverde), że Brzęczek to dobry trener i absolutnie nic nie zmieni twojego postrzegania. Masz do tego prawo, ale nie wciskaj ludziom ciemnoty.
0
@AlexDark00
1.Attack on Titan
2.Awatar legenda Aanga
3.Fullmetal Alchemist Brotherhood
0
@clyde Książki są jeszcze w czytaniu, więc nie mogę się wypowiedzieć, jeśli chodzi o grę, to polubiłem Olgierda von Evereca.
39
@Janiama @LuisSalvano Konfrontacja, której potrzebujemy, a na którą nie zasługujemy.
3
@michal26 Z tego co mi wiadomo profilu Korwina nie zdjęli za jakiś konkretny post. Zdjęli, bo tak im się podobało, bez podania przyczyny. W takim wypadku Korwin nie może się nawet odwołać, bo nie ma od czego. Paranoiczna sytuacja.
2
@10LionelMessi10 W Barcelonie, jakby ich porównać w najlepszych momentach, to zdecydowanie Suarez. Najlepszy moment w karierze Neymara, to czas spędzony w Barcelonie, a w przypadku Suareza można spekulować, bo w Liverpoolu też był świetny.
Także Suarez zdecydowanie.
0
@Janiama Czyli sam przyznajesz, że policja zachowała się tak jak za PO. Nie chodzi mi o przyczyny, ale sam fakt, stwierdzenie. Przyznajesz to.
"Bosak mówi że policja zachowała się jak za czasów PO. Mam nadzieje że 5 minut Bosaka już minęło bo pierdzieli takie głupoty że tylko kretyn może w to uwierzyć. "
"Policja zachowała się tak jak zachowała się kiedyś."
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale właśnie sam siebie nazwałeś kretynem.
0
@Janiama Czy Ty właśnie skrytykowałeś Bosaka za to, że przyrównał wczorajsze zachowanie policji do tego sprzed 6-7 lat, po czym sam te zachowania przyrównałeś?
4
@mistrzyk Tego Valverde
1
@joloskyy Fullmetal Alchemist Brotherhood (nowsza wersja z 2009), Awatar: Legenda Aanga, Demon Slayer, Miasto beze mnie(Erased).
0
@ŁukaszNidzica Polecam Lenovo Y540