1

@blaugrana_36 A ile goli strzelił Brejtłejt?
I chciałbym tylko przypomnieć, że ze wszystkich piłkarzy Barcelony w ostatnich latach, to właśnie Suarez był mistrzem w kompaniu się po czole, głupich stratach i odwalaniu szajsu. Oglądasz w ogóle to Atletico? Czy zobaczyłeś, że strzelił 2 gole i teraz udajesz eksperta.

0

@Majkel34 Ja na ten temat mogę powiedzieć, że ja w zasadzie nic na ten temat nie mogę powiedzieć. No trzymajta się, chollllera jasna.

2

@Majkel34 Życzymy kolejnych 58 lat nibębęństwa, niżerłactwa, bezrobocia i siedzenia na dupie. Wszystkiego najlepszego!

0

@_kiesio Nie mam pojęcia.

2

Jacek Uliński właśnie w 1 z 10. Legenda.

0

0

@Tomo1989 Nie widzę tutaj sensu. Obrona jest kiepsa, ale przynajmniej jest. W ataku czy w pomocy na pivocie nawet nie ma kto grać, a mimo to skupiają się na wzmocnieniu obrony.

1

@don'T.R.I.P.e Chciałbym, żeby Pedri grał dziś tak jak Puig po wejściu. Nie chodzi o to, że nie robi akcji ala Iniesta. On kompletnie przechodzi obok meczu, daje się ogrywać jak dziecko i nic nie daje zespołowi. Już któryś mecz z rzędu.

4

Gdyby Puig zagrał kiedyś tak, jak dzisiaj gra Pedri, to pojawiłoby się mnóstwo komentarzy "Nic dziwnego, że Koeman nie daje mu szans".
Jednak gdy Pedri gra słabo to nic się nie dzieje, w końcu jest młody i przemęczony, ma jeszcze czas.

1

@BarcaInfo Myślę, że transfer Wijnalduma tego nie wyklucza. Laporta postawi na młodych piłkarzy, którzy wartość mają niewielką, więc można tylko zyskać, ale przede wszystkim chodzi mu o to(tak mi się wydaje), żeby przy potencjalnej sprzedaży piłkarza Barca dostała więcej, niż za niego zapłaciła.
Także będzie sprowadzał głównie młodzież, ale jest również miejsce dla starszego piłkarza. Jeśli przyjdzie za darmo i dostanie rozsądną pensję, to dlaczego nie.

44

@Janiama Zrobione z dużo większą wiedzą i rozwagą, niż ostatnie wypociny wiadomych panów.
Niektórzy zapominają o tym, że mecz jest rozgrywany na żywo. Piłkarz w momencie wykonania danego zagrania nie wie co wydarzy się za kilka chwil. Oni obejrzeli kilka powtórek i zgrywają znawców. Mam takie wrażenie, że oni piszą z założeniem, że piłkarz wie, że ktoś go dogoni, że piłka nastrzeli mu rękę. Po prostu traktują tego de Jonga tak, jakby on razem z nimi oglądał te powtórki, więc powinien wiedzieć co może wydarzyć się za chwilę i tego uniknąć. Dokładnie tak się zachowują. Wymagają od piłkarzy umiejętności przewidywania przyszłości. Łatwo sobie siedzieć na wygodnej kanapie i pisać głupoty całkiem oderwane od aspektu dynamiki meczu. Trzeba krytykować za złe zagranie, ale nie piętnować, albo wyliczać jeszcze ile punktów na minus jest za nastrzelenie ręki. To już jest jakiś absurd.

4

@viscajasiek Zgadza się, chęć normalnego życia=anarchia.

2

@koksik2700 Dembele zrobił coś jeszcze lepszego choćby z Tottenhamem 2 lata temu i jakoś nie widzę, żeby La Rambla huczała po tym.

1

@Bartunek "Jestem alfabetą, pisać nie umiem, czytać, liczyć. Nic nie umiem jestem nikim."
Ostatnia wypowiedź Majora, wreszcie powiedział prawdę o sobie.

0

@Chaoss *dla jego :)

4

Widzę, że sporo komentarzy o tej wyprawie. To jeszcze nic w porównaniu do tego, co działo się 3 lata temu. Wtedy nagle każdy zdobył specjalistyczną wiedzę w zakresie himalaizmu. Może warto odłożyć domysły na bok i dać dojść do głosu ekspertom.


1

@ViscaBarca123 A co z Alejandro Balde? Chodzi mi o to, jak prezentuje się w rezerwach. Chyba nie jest tak blisko pierwszego zespołu, skoro nawet nie trenuje. Jeżeli Firpo odejdzie to spodziewałbym się raczej Desta czy Roberto na LO.
I co myślisz o tym, że Koeman bardziej liczy na gracza perspektywicznego, lecz grającego słabo (Moriba), niż być może mniej utalentowanego, ale grającego świetnie (Orellana). Chyba zależy jak dany trener patrzy na zawodnika. Taki Valverde patrzący na graczy zadaniowo wziąłby na pewno ze sobą piłkarza lepszego na ten moment i pewniejszego, natomiast wydaje mi się że Koemanowi nie chodzi tylko o to, żeby jakoś sobie zapełnić lukę w zespole, ale też znaleźć i rozwinąć piłkarza na przyszłość. Z kolei w takiej sytuacji nie może sobie zabierać raz tego raz tego, w zależności od tego, który lepiej gra, ale wybrać jednego i to jego wprowadzać. Wybrał Moribę, zobaczymy do czego to doprowadzi.
Może też Koeman potrafi dostrzec coś w tych zawodnikach, przykładowo Mingueza nie wyglądał świetnie w rezerwach, a teraz całkiem nieźle sprawdza się w pierwszym zespole.

0

@ngif Co to za różnica, czy obostrzenia zostaną wprowadzone zgodnie z prawem czy na podstawie byle jakiego rozporządzenia? Pod względem prawnym ogromna, pod względem tego, jak to wpłynie na życie ludzi-żadna. Może łatwiej by było o odszkodowanie i to tyle.
Jednakże im tak czy inaczej ciężko w takiej sytuacji utrzymać biznesy.
Najważniejszy jest sam fakt obostrzeń, zamknięte restauracje, zamknięte siłownie i zamknięte hotele, a nie sposób w jaki to zamknięcie jest ogłaszane.

1

@MesQueUnClub96 Znam gościa, który twierdzi, że poziom na La Rambli jest zerowy i generalnie do bani, a mimo to napisał kilkadziesiąt tysięcy
komentarzy ^^
Także coś w tej La Rambli jednak musi być.

0

@busquets5 A gdzie wypisanie minut i oznaczenia? Bez tego to nie analiza.

1

@FilipeX Obaj są bardzo słabi, obaj są niepotrzebni, obaj grają na pozycjach, które mamy obsadzone przez Messiego i uzdolnioną młodzież. Tu naprawdę nie ma co wybierać. Po co mamy wybierać, najlepiej sprzedać obu.
Choć gdybym miał na siłę dokonać wyboru, to chyba Coutinho pierwszy do wywalenia.

0

@Janiama A to, że boją to na pewno prawda. Not nie przeglądam, więc tutaj nie wiem jak jest.

44

@Chwytliwy Prosty chłopak z Podlasia niepokonany intelektualnie.

1

@Janiama Jak dla mnie jest ulubieńcem. Przecież o nim nie pojawiają się żadne negatywne komentarze.
Jego błędy są niezauważane, bo przecież jest młody i ma jeszcze czas. To samo Fati. W swojej bezrefleksyjność i użytkownicy nawet nie zauważyli jaki ogtomny progres wykonał od zeszłego sezonu.
Nie wiem czy Puig jest miłością strony, skoro ma tylu przeciwników. Raczej maskotką. Na pewno jest w topce najbardziej lubianych piłkarzy, ale Pedri jest bardziej poważany.

1

@Murazor Właściwie to ulubieńcem Rambli jest Pedri, a nie Puig. A kto będzie następny? Kolejny gracz, który wejdzie z buta do pierwszej drużyny. Oby takim graczem okazał się Moriba lub Balde, a najlepiej obu.

1

@mr_robot Piszę w kontekście możliwego odejścia Messiego w lecie, ubiegłym lub nadchodzącym. Było wielu, którzy pisali, ze nie będzie tak źle, bo mamy Griezmanna, który może wejść w jego buty, być jego następcą.

2

@ZielonySzparag Oczywiście, że nikt nie ma takich szans, jednak trzeba tego Messiego w jakiś sposób zastąpić. Tak dobrze, na ile to będzie możliwe. Zdolności Griezmanna w zastąpieniu Messiego kończą się na pozycji i preferowanej nodze. Pod względem całej reszty jest to przepaść nie do przeskoczenia.

0

@Pyziol Oczywiście, że tak i to wiele razy.

13

Griezmann w kolejnym meczu pokazuje, że nie nadaje się zupełnie na następcę Messiego. W aspekcie rozgrywania, podań otwierających, kreatywności nie daje choćby 20% tego, co Argentyńczyk. Znamienne było to, że Messi nie pojawiając się na boisku praktycznie wziął ze sobą Albę na ławkę, gościa dziś po prostu nie było. To pokazuje, że Griezmann nie potrafił wejść w buty Messiego. To jest lider zespołu, najważniejsza pozycja w drużynie. Jak schedę po Messim może przejąć gość, który notorycznie znika w meczach, nie zapewnia ciągłości gry i co najważniejsze, nie potrafi jej kreować.
Możemy się zastanawiać, kto nadaje się lepiej lub gorzej na ten wolny elektron, dziesiątkę w zespole. Griezmann się nadaje, ale do zespołu defensywnego, na pewno nie do naszego, dlatego zupełnie nie rozumiem tych ludzi, którzy piszą, że Messi ogranicza kolegów, jak go nie będzie to Griezmann odżyje, czy tam Coutinho wreszcie coś pokaże. No to proszę, dziś nie było Messiego, idealna okazja do pokazania się dla Griezmanna. I co? Nic. Jak zwykle.

1

@damian16161212 To co zdziałał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?