1

@MrShakira Haalanda, brakuje nam typowej dziewiątki, którą Mbappe nie jest.

1

@PRINSU U nas to na pewno Depaya. Wijnalduma jakoś bardzo bym nie chciał, ale potrzebny nam dodatkowy pomocnik, więc mógłby się przydać. No i ciekawym pomysłem byłoby ściągnięcie Aguero, jeśli nie damy rady sprowadzić Haalada czy innej dziewiątki to może być dobra opcja.

2

@Kapitan_SW Griezmann PSG lub Manchester United, Coutinho Arsenal/Juventus.

0

@swiergol2 Było mnóstwo takich głosów w okolicach października i listopada.
Jak on ma trafić, skoro nikt mu nie podaje, przez co traci pewność siebie. Albo właśnie ewentualnie, że dostał złe podanie i przez to nie trafił.

14

@inViNcibl3 To jest ten sam gość, który chciał odpowiedzieć na HOT16 JKM, ale nikt go nawet nie nominował, więc nominował sam siebie i nagrał potężny roast.

0

@swiergol2 Griezmann pudłuje-wina kolegi, bo mu źle podał.
Griezmann strzela-brawo, tak gra mistrz świata.

2

Najdroższy transfer w historii klubu, zawodnik o którego bili się 2 okienka transferowe nie ma podjazdu do "przehajpowanego" wonderkida z La Masii i 18-letniego gówniaka wyciągniętego za 5 baniek z drugiej ligi hiszpańskiej. Kto kibicuje Barcelonie, ten się w cyrku nie śmieje.

4

@Comentateiro O, a ja w godzinach 1 do 8 mam strajk głodowy i nie jem kompletnie nic. Przebij to.

0

@ViscaBarca123 A co się dzieje z Oriolem Busquetsem, gra na obronie czy w ogóle nie gra?

0

@SonBarcaGoku To nie działa w ten sposób, że skoro on jest młody, to może wszystko poprawić.
Mówisz tak, jakby on miał jeszcze urosnąć kilka centymetrów, a w tym wieku to może co najwyżej z 1,78 skoczyć na 1,79. Szybkości nie zwiększy. Dryblingu w znaczącym stopniu też nie poprawi, on zależy głównie od talentu, a nie od wieku.
Pewność siebie jest na bardzo dobrym poziomie i ciężko mu w tym aspekcie się poprawić.
Jedyne co może poprawić w stopniu znacznym to tężyzna fizyczna, ale w tym aspekcie również wygląda dobrze.
To nie jest przypadek tak jak u Dembele, gdzie Ousmane miał fatalną decyzyjność, więc tak naprawdę poprawić mógł większość, bo dużo rzeczy zależy od decyzyjności. Fati jest bardzo dojrzały już teraz.

4

@Joe_Barbaro Na Fonta, ponieważ przedstawia swój projekt od dłuższego czasu i to nie jest tylko Xavi, Xavi bla bla bla, ale też wiele innych elementów. Przedstawił osoby, które są zaangażowane w projekt, dołącza do niego coraz więcej osób, np. ten gość od wotum nieufności.
Laporta nie przedstawił nic poza przeszłością, plakatem przy Bernabeu i jechaniem po Realu. A, że Laporta ma doświadczenie to wiesz. O Bartomeu też można powiedzieć, że ma doświadczenie. Ja tego nie kupuję. On nie ma mówić co kiedyś zrobił, ale co zamierza zrobić teraz. Nie powiedział kompletnie nic, więc ja bym mu podziękował.
Font nie ma dużego poparcia, bo nie potrafi robić polityki. Akurat w tym Laporta doświadczenie ma. Socios nie interesuje jaki mają pomysł na klub, tylko kto powiesi większy plakat i przy jakim stadionie. Taka prawda.

0

@Cvzx Już poprawił się w tym aspekcie, ale to nie jest tak przebojowy piłkarz jak Dembele czy Neymar. Zobaczymy w przyszłości.

0

@SonBarcaGoku No to co on może poprawić w znacznym stopniu w porównaniu do tego, jak grał przed kontuzją?

2

@insp1re Pedri ma większy talent, a Fati jest lepszym zawodnikiem na dzień dzisiejszy. Zobaczymy jak się rozwiną. Pedri wciąż ma wiele rzeczy do poprawy, natomiast w przypadku Fatiego zbyt dużego pola do poprawy nie widzę.

0

@Cochise Ja uważam, że właśnie lider.

0

@Pawel1980 No pewnie, jak ktoś nie ma wypranego mózgu jak Ty, to od razu jest nacjonalistą.

7

@Pawel1980 Najpierw Chwytak, a teraz jeszcze Ty...
Co za piękne informacje. Nikt na to nie czekał, ale wszyscy potrzebowali.

0

@ViscaBarca123 Miranda posadził na ławce Moreno?

9

@michal26 Kraken. Morza i oceany są bardzo słabo zbadane, niewykluczone, że żyje tam zwierz, który niegdyś zatapiał statki. Może to nawet być kałamarnica olbrzymia, która jest bardzo słabo zbadanym gatunkiem. W jakimś filmie widziałem, że badacze znaleźli ciało wyrzuconego na brzeg wieloryba, który miał odciski po mackach kałamarnicy lub podobnego stwirzenia, konkretnie chodzi o te takie kółka na mackach(nie wiem jak się nazywają). Były wielkości dużych talerzy. Wyliczyli, że kałamarnica, która je zostawiła musiała mieć coś koło 20 metrów długości i była wielkości małego statku.

1

@BarcaInfo On to podaje jako informacje czy na zasadzie "wydaje mu się", że coś tam.

1

@deyna2018 Nie pamiętam, który z Gonu jak się nazywał. Ten co z nim się walczyło na górze, podczas gdy Ciri z wiedźmami był dość prosty. Najtrudniejszy chyba był ten na statku.

7

@Criss18Barca Nie ma mowy, żeby tam była setka. Gość, który przejął piłkę miał przed sobą 3-4 naszych zawodników.

0

@Serek Dlaczego ankieta zniknęła?

0

@Gaz Podałem przykład stoperów, żeby pokazać, że mieliśmy wąską kadrę.
Stwierdziłeś, że kadra była szeroka, więc pokazałem jej braki w każdej formacji.
Najważniejsza rzecz to formacja, jaką wtedy graliśmy. 4-4-2. Pomocników w kadrze sześciu. Busquets, Rakitić, Iniesta, Paulinho. Oni byli podstawowi. Do tego Gomes i Denis. Rafinhi nie liczymy, bo najpierw miał kontuzję, a potem odszedł do Interu. Valverde nie rotował w ogóle, więc nawet Gomes i Denis nie pograli, ale w każdym razie miejsce dla Puiga czy jakiegokolwiek innego zawodnika ze szkółki było, gdyby trener rotował. To, że nie grał jest absolutnie normalne, bo był wtedy jeszcze w juvenilu A, ale fakt faktem było w kadrze miejsce dla młodego pomocnika.
W drugim sezonie mógłby już być zmiennikiem Arthura, no ale niech będzie, że musiał się ogrywać, natomiast w trzecim przy takich brakach kadrowych, kontuzjach Arthura, braku kreatywnego pomocnika kompletnie nie rozumiem jego braku.
Miejsce dla niego było siłą rzeczy w każdym z tych 3 sezonów. Jego brak gry w pierwszym sezonie Valverde jest całkowicie normalny, w drugim mniej ale okej, w trzecim już nie.

0

@Gaz Za czasów Valverde kadra była malutka, przypomnij sobie pierwszy sezon, gdzie na rezerwowych stoperów mieliśmy wiecznie połamanych Mascherano i Vermaelena, asy w pomocy pokroju Denisa i Gomesa oraz morderczy atak w składzie Messi, Suarez, Deulofeu i Paco. Nic nie stało ja przeszkodzie, żeby Puig grał, nic nie stało za Setiena. Minuty jakie dostawał lub nie dostawał były wyłącznie decyzją personalną trenerów. Pod względem profilu taki piłkarz był wtedy potrzebny i pożądany.

1

@itmustbejoke To jest idealny przykład manipulacji. Po pierwsze, żeby być uczciwym, trzeba by było wziąć pod uwagę liczbę rozegranych minut. On rozegrał prawie tyle samo minut co Trincao i Coutinho razem wzięci. Po drugie Suarez jest napastnikiem. To naturalne, że ma więcej goli, niż taki Trincao.
Nie sztuką jest nawalić piłkarzy, którzy grają nieregularnie i na różnych pozycjach i przyrównać ich w ten sposób do Suareza.
Ja też sobie mogę pomanipulować, wziąć statystyki Suareza z zeszłego sezonu i Braita z tego, przeliczyć im współczynnik strzelonych goli na 90 minut i napisać 80 milionów vs 18 milionów, ale po co? Czego to będzie dowodziło?

0

@DonMatteo901 Tak samo, tylko Griezmann zamiast Coutinho.

6

Nie pamiętam sezonu, żeby tylu piłkarzy złapało tak poważne kontuzje. Najpierw Fati, potem Pique, teraz Coutinho, no i jest jeszcze 2-miesięczna absencja Roberto. To jest czwórka piłkarzy z once de gala z początku sezonu.

1

@SkN Czyli Cię to interesuje, więc napisałeś, że wyniki tej gali są dla Ciebie nic nie warte.

14

"Nie interesuje mnie ta gala, ALE..."
Typowy tekst. Typowe ale. Gdyby serio Was to nie obchodziło, to nie wstawialibyście komentarzy na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?