16

@XBlairrX To, że piłkarze na treningach za Valverde się obijali, to nawet nie jest podejrzenie, tylko po prostu fakt, Malcom np. powiedział, że treningi w Barcelonie były na bardzo niskim poziomie. Mnie zastanawia w jakim stopniu słabe treningi był odpowiedzialne za kontuzje Dembele, a w jakim jego naturalne "zdolności" do łapania kontuzji.

53

Za wcześnie jeszcze, żeby wyciągać ostateczne oceny, ale jeżeli Dembele przez większość/cały sezon będzie w dobrym zdrowiu, to tym samym potwierdzi, że sztab Valverde zbijał bąki, zamiast pomóc mu uporać się z kontuzjami.

4

@ViscaBarca123 Zgadzam się w całej rozciągłości, ciężko żeby nagle w Minguezie objawił się fantastyczny stoper, skoro nawet nie grał w podstawowym składzie Barcy B w poprzednim sezonie.
Pod względem fizycznym i technicznym materiał na naprawdę dobrego obrońcę, jest dobrze zbudowany, świetnie wyprowadza piłkę, ale czysto defensywnie wydaje mi się przeciętnym zawodnikiem.

0

@zadafcb Wolę Patryka Lenarta z Mojego baru :)

1

@DLFCB Więcej Liverpoolu, więcej.
Teraz Liverpool to jak kilka lat temu Real. Nieważne czy słusznie, czy niesłusznie, pierwsze miejsca poobstawiane.

0

@BarcaInfo Nie wywalą go, bo to będzie potężna plama na wizerunku. Potężny Zidane i zwolniony, to by źle wyglądało. Będzie inna gadka. Albo rezygnujesz albo Cię wywalę. No i zrezygnuje.

8

@DonMatteo901 Największy populista na polskiej scenie politycznej. Mówi tak, żeby nic nie powiedzieć. Ma dobrych doradców, to się sprawdza.

98

@IronSanHybrid Tak jest, a facetom dodatek do emerytury za każdą wymienioną oponę i każdą skoszoną kępkę trawy. Nowoczesne państwo dobrobytu.

1

@BarcaInfo Ale młodzi mają afro.

4

@Janiama Jedynie przebąkiwałeś coś o tym, że potrzebujemy dziewiątki, ale dopiero po jego występie w LM zwietrzyłeś krew i sobie o nim przypomniałeś na poważnie.

Ja zawsze pisałem w ten sam sposób, więc nie wiem jak to się stało, że kiedyś "fajnie pisałem", a teraz "większość rozumowania jest błędne".

0

@Janiama Przecież robisz dokładnie to samo. Nagle widzisz w składzie Brajta, o którym wszyscy zapomnieli, że istnieje. Szok i niedowierzanie, że nagle z jakiegoś ligowego przeciętniaka ściągniętego przez nieudacznika Bartomeu, staje się piłkarzem, który może być realną opcją na 9 dla fanów Barcy.
Nagle wstawiasz hurtowo komentarze o potężnych zaletach Griezmanna, bo zagrał dobry mecz i nie spotkasz się z hejtem.
Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, to jest najważniejsze prawo La Rambli.

0

@TheGoldenEleven Sprzedać Emersona. Dest wygląda bardzo dobrze, Roberto jako pomocnik jest słaby, ale sprawdza się na PO. Nie ma sensu tutaj kombinować.

0

@pele1282 Nie

2

@Barca1992 Wyłączając kontuzje: Umtiti, Lenglet, Dembele, Griezmann.
Biorąc pod uwagę kontuzje zamieniamy miejscami Lengleta z Umtitim.

0

@cat_r37 Himalaje populizmu

2

Zablokował transfer Messiego, sprowadził Ronaldinho, obsadził Pepa na stanowisku trenera. I tak sobie będzie Laporta przebąkiwał. Ciekawe czy usłyszymy od niego choć fundamentalne elementy projektu.

2

@BarcaInfo Nie wiem kto jest głupszy.
Laporta, który opowiada bajki o wielkich nazwiskach czy kibice, którzy w to wierzą.

2

@kkbarca Wiesz, że Coutinho nie gra na 10, tylko z boku? Chcesz znowu oglądać Griezmanna na lewej stronie?

29

Bardzo dobre wejście Trincao. Szkoda tego spalonego, świetna akcja.

0

Miało nie być świętych krów, zawodnicy grający na swoich pozycjach, tymczasem Pedri staje się taką świętą krową dla Koemana. Zagrał już chyba na 4 pozycjach i nie sprawdził się w tych eksperymentach, czy to na prawym skrzydle z Realem czy dzisiaj jako pivot. Dzisiaj to już jest tragiczny. Sporo strat, gubi pozycję, niepewny w rozegraniu, a przede wszystkim daje się objeżdżać jak dziecko. Wystarczy puścić obok niego piłkę i go minąć. Naprawdę lepiej by wyszło Barcelonie, gdyby tym czwartym pivotem grającym ogony był Monchu, Orellana czy Moriba, a nie Pedri.

0

@hank_moody Piszesz, że mają nie grać nazwiska, tylko na decydować forma, po czym wstawiasz Griezmanna do składu. Coś tu nie gra.

0

@Janiama Ja nie mówię, że piłkarze i trenerzy nie mieli wiedzy, tylko po prostu futbol bardzo rozwinął się w aspekcie taktycznym, wyewoluował. To normalne. Piłkarze dostosowują się do warunków, jeżeli dzisiaj taktyka stoi na wyższym poziomie, więc piłkarze musieli poświęcić więcej czasu na jej zrozumienie i dzięki temu są lepsi w tym aspekcie, niż ich poprzednicy z lat 70-80.
A to, że bramkarz mógł łapać piłkę tylko potwierdza to, co mówię. W takim przypadku pressing nie ma sensu, a co za tym idzie spada intensywność.

4

@koksik2700 Zapomniałeś wspomnieć, że porównując tamtejszy poziom taktyczny zespołów i ich grę w defensywie, to byli w epoce kamienia łupanego, w stosunku do dzisiejszych czasów.

0

@bayernlm2020 3 jest według mnie najlepszy, potem poziom lekko leci w dół, bo Netflix się za to wziął, ale wciąż warto obejrzeć, skoro pierwsze się podobają.

0

@NeroTFP Takie pytanie, czy kebab w kapuśniaku to dalej kebab czy już domowy obiad? Pytam, bo jeden youtuber proponował taką opcję spożycia kebaba.

0

@sebasek99 W porządku, ja nie znam dokładnie tego regulaminu. Skoro mają dowolność to okej, tylko tak jak mówiłem, jeżeli chcą być konsekwentni, to muszą wywalić sasina.

0

@tbas No ma obowiązki, owszem. Chciałem tylko powiedzieć, że przesunięcie Pedriego do tyłu nie znaczy wcale o jakichś rażących brakach Puiga, bo ich charakterystyka jest podobna. Można na pivocie umieścić zarówno jednego, jak i drugiego w takiej sytuacji. Wybór trenera w zależności od tego, który lepiej gra w defensywie, też uważam, że Pedri.

3

@tbas Jak go kupowali, to był TOP3 graczy Premier League. Po prostu obniżył loty i pochłonęła go nowoczesna piłka, tak jak większość dziesiątek w ostatnim czasie. Taki trochę casus Isco czy Jamesa.

0

@sebasek99 No okej, ale w takim razie powinny być bardziej klarowne zasady tego konkursu. Słowa mające podtekst polityczny oraz mogące obrazić określoną grupę społeczną będą przez jury odrzucane. Nie wiem, czy jest tam jasno określony taki zapis, ale chyba nie, skoro odrzucili julkę przez własne widzimisie. Zrobili to dopiero teraz, w momencie, kiedy zauważyli, że może wygrać, a nie przez "bicie julek na ulicach". Gdyby tak było, to odrzucili by to słowo na samym początku, w końcu protesty mamy już od miesiąca.
Będę z wielkim zainteresowaniem śledził co zrobią z sasinem. Nie chciałbym, żeby było odrzucone, ale jeżeli chcą być konsekwentni, to powinni.

10

@BarcaInfo Nie wiem jak fani Laporty mogą nazywać Fonta populistą, kiedy Laporta wyjeżdża z Pogbami, Haalandami i Alabami, a jego jedynym założeniem programowym jest szkalowanie zarządu Bartomeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?