Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelona jest bardzo elektryczna, przestraszona. Powinni szybciej i pewniej operować piłką. Wrócił stary "dobry" Busquets. Za każdym razem kiedy jest przy piłce zawał, że zaraz ją straci. Nie zmieniam zdania niezależnie od tego, ile piłek odbierze i ile kilometrów przebiegnie. Przy dobrym rywalu, który naciska pressinigiem Busquets był, jest i będzie zagubiony i nie ma już na to rady.
Ogromny błąd Pique przy bramce. Wyszedł do Benzemy, ale za późno i jeszcze zrobił miejsce dla Valverde. Chciał załatwić dwóch zawodników naraz, a koniec końców nie załatwił żadnego. Bramka w dużym stopniu na jego konto.
Pedri niestety nie dał rady. Najsłabszy z naszych zawodników.
Możemy sprowadzać kogokolwiek do ofensywy, a i tak okazuje się, że najgroźniejszą bronią są wyjścia do przodu Alby. Świetny występ.
Cieszy zawiedziona gęba Casemiro. Kazek pierwszy raz w życiu trafił na normalnego sędziego i nie może zrozumieć jak to jest, że ostre wejście w nogi rywala karane jest żółtą kartką.
0
@SelloutCrowd Tak, mam tego świadomość, jednakże kwestia samego zabiegu to jeden dzień.
2
@Pilka_jest_okragla Kto to ten pomiędzy Odeegardem i Militao?
0
@Bykunn No można pojechać na zabieg i wrócić tego samego dnia. Nie wiem co w tym dziwnego i odkrywczego.
0
@Bykunn Gdzie powiedziałem bzdurę?
0
@Bykunn Jak chcesz przewalić zarobione pieniądze na codzienne wyjazdy do domu, to pewnie że można.
Sprytne odwrócenie kota ogonem Byku.
0
@barcelonistka1899 Ja nie mówię czy jest normalne czy nienormalne. Chciałem tylko zaznaczyć, że nie można porównywać takich dwóch sytuacji.
@Bykunn Wiem, ze ludzie twojego pokroju bardzo łatwo się emocjonują w tych sprawach, jednakże nie napisałem nic, co nie byłoby zgodne z prawdą. Nie napisałem nawet nic kontrowersyjnego. Nie odnoszę się do ostatniego zamieszania. Mówię tylko, że wyjazd jednodniowy na zabieg aborcji za granicę wiąże się z mniejszymi zmianami w życiu, niż kilkumiesięczny lub kilkuletni wyjazd do pracy.
Odpowiedziałem konkretnie na konkretne pytanie.
0
@barcelonistka1899 Można pojechać na zabieg aborcji i wrócić tego samego dnia, a jak np. trzeba by jechać do pracy za granicą, to na dłuższy okres, więc to nie jest taka sama sytuacja.
11
@Uukasz_93 Jak można dawać Xaviego za defensywnym, a Busquetsa wyżej, skoro nigdy tak nie grali.
Drażni mnie to niesamowicie, we wszystkich plebiscytach ustawiają piłkarzy byle jak, bez patrzenia na ich pozycję.
1
@Majkel34 Bigos tuszony z mandarynkami na styl choroszczański.
1
@4drian0 W Białymstoku jest dużo restauracji?
Myślałem, że tylko Zodiak, a tak to kababy i zapieksy.
0
@patry295 Tak, to pamiętam, tylko chodzi mi o tych "MimoWszystkoDuda bo wiecie, śpiewa hymn, ładnie krzyczy na paradach i nie lubi gejów, tak jak w kościele powiedzieli " i konkretnie kto, a nie ogólniki.
0
@Amigo_Blanco Jacy na przykład?
Nie mówię, że nie, tylko chciałbym wiedzieć kto konkretnie.
2
@ViscaBarca123 2 pierwsze sezony świetne, kolejne 2 słabe, a teraz wyszedł jeszcze 5 dla nabicia hajsu.
0
@barteq Tutaj masz rację, wybór nie jest oczywisty, jednakże powinien grać ten, który na to bardziej zasłużył w ostatnich meczach, więc Trincao.
0
@barteq Griezmann nie daje nic w żadnym aspekcie. Gorzej od niego Trincao w obronie nie zagra, za to da więcej z przodu. Wczoraj miał kilka akcji oskrzydlających, schodził do środka, kilka razy ładnie wyszedł na pozycję do podania od Roberto.
Koniec końców zrobił niewiele, ale uczestniczył w grze. Z Griezmannem w składzie gramy w dziesiątkę.
0
@barteq Widzę, że pragmatyzm Valverde przeszedł również na Ciebie i przy uwzględnieniu kto ma grać z przodu myślisz przede wszystkim o obronie.
Bardzo prosty wybór. Trincao pierwszy skład, Dembele może wejść w drugiej połowie, Griezmann cały mecz na ławce.
0
@Terminator4666 Generalnie dobrze. Żeby załapać automatyzmy musiały minąć ze 2-3.
3
@NeroTFP Julka
1
@Conradxc Wolałbym żeby Griezmann nie grał w ogóle niż grał w ten sposób.
0
@kamilop Zgadza się, najbardziej przereklamowany piłkarz Barcelony i jeden z najbardziej przereklamowanych ogólnie.
2
@barcanawieki Jest
9
@Criss18Barca Mi przypomina Andre Gomesa.
Podobny przypadek. Przechodzenie obok gry, zachowawcza gra, nawalanie w ważnych momentach, niespotykana pasywność.
0
@tobiasson92 Paranoja
0
@Janiama Oczywiście decyzja czysto efekciarska dla zrobienia zamieszania i zastraszenia ludzi.
Nie wiem na ile to wiarygodna informacja, ponoć właściciel hal EXPO zaproponował nieodpłatne udostępnienie swoich przestrzeni. Nawet jeśli to nieprawda, to z pewnością jest wiele miejsc bardziej przystosowanych do robienia tam szpitali polowych, niż Stadion Narodowy.
Więc czemu akurat stadion? Możemy się tylko domyślać.
6
@HK23 Podchodziłbym z dystansem do wpisów tego typu ludzi, przejrzałem sobie kilka wpisów i widać od razu, że ten gość to jakiś kodziarz.
Być może wcale nie znał jakoś dobrze tego kolegi, tylko byli na cześć cześć, ale pokusił się o wpis dla atencji. Może przyczyną śmierci wcale nie był wirus. Nie wiemy tego.
1
@Janiama Nie mówię, że zwalasz, tylko chcesz odciążyć Griezmanna, więc wspominasz o Koemanie.
Koeman nie powinien go wystawiać w ogóle. Wartość spadnie, ale trudno. W zimie transfer i święty spokój. Ewentualnie niech czasem z ławki wejdzie, żeby świat o nim nie zapomniał, ale nie powinien już wychodzić w podstawowym składzie Barcelony. Krótka piłka.
"Zawsze to pisałem że trener ma u mnie wielki szacunek a piłkarze to szuje i gnidy."
Nie sądzę, żeby twoje wypowiedzi o Setienie, czy o świętych krowach to potwierdzały. Wręcz przeciwnie.
Ma wysokie umiejętności, ale nie pokaże ich w Barcelonie.
Dochodzimy tutaj do twojego sztandarowego poglądu, że jak piłkarz jest dobry to poradzi sobie w każdym zespole, na różnych pozycjach i przy każdym trenerze. Jest to oczywista nieprawda. To bardziej złożona kwestia, zależna od profilu, taktyki, nastawienia drużyny. Jeżeli mówimy o takiej książkowej, klasycznej Barcelonie, np. Guardioli, to ciężko wyobrazić sobie piłkarza, który mniej pasuje do takiej piłki niż Griezmann. To niesamowicie ograniczony piłkarz i nigdy nie pokaże swojej najlepszej wersji w ataku pozycyjnym Barcelony. Nigdy, nawet jak będzie wystawiony tam gdzie Messi i dostanie więcej swobody.
Czemu otwiera Ci się nóż w kieszeni, skoro Griezmann zasłużył na to, żeby siedzieć na ławce? Mi też się otwiera, ale z innego powodu. Mianowicie z takiego, jak piłkarz z taką renomą, ceną i osiągnięciami może grać tak słabo, że wchodzi pierwszy lepszy młodzieżowiec i jest lepszy od niego w każdym aspekcie gry.
"Od tego właśnie jest trener by wyciągnąć maksa z tak znakomitego piłkarza."
Znowu o trenerze. Pragnę Ci przypomnieć, że Griezmann grał u trzech różnych trenerów, na różnych pozycjach i w różnych systemach. Nie sprawdził się w żadnym z wariantów. Nie oczekuj od Koemana, że ustawi Francuza tak, że ten zacznie grać dobrze, bo to niemożliwe.
0
@Janiama Takie stawianie sprawy zmierza do nikąd. Dobrze obaj wiemy do czego dążysz, mianowicie do tego, że skoro Griezmann gra, to trener musi coś w nim widzieć. Owszem, nie bronisz go, ale chcesz zrzucić część odpowiedzialności słabej gry Griezmanna z zawodnika na trenera. Bo to przecież on ustala skład, on wie najlepiej i tak dalej i tak dalej. Więc koniec końców chcesz obronić Griezmanna, ale nie dosłownie, tylko na skróty, nie mów proszę, że znowu nie zrozumiałem o co chodzi, bo zrozumiałem bardzo dobrze.
Co do tego, że trener bierze odpowiedzialność za skład, zgoda. I mam do niego uzasadnione pretensje, bo Griezmann nie powinien w ostatnich meczach pojawić się na boisku.
0
@Janiama Co takiego robi Griezmann, że chciałbyś go w składzie.
Twoje rozumowanie jest błędne. Mógłbym winić trenera, gdyby wystawiał go ciągle na lewym skrzydle, gdyby nie chciał mu pomóc.
Koeman robi co może, za marnowanie setek i partaczenie wszystkiego mogę mieć pretensje tylko i wyłącznie do samego zawodnika.
2
@Danny Gaucho Niesamowicie wybiórczo podchodzisz do zawodników.
Kiedy de Jong gra słabo, to jest to jego wina. Kiedy Griezmann gra tragicznie, to nie jest to jego wina, ale trenera, bo go wystawił.
Pamiętam kiedy Coutinho w swoim słabym sezonie 18/19( przy obecnym Griezmannie to był wirtuoz) pisałeś, że ogromnym błędem trenera jest to, że daje kolejne szanse Coutinho i powinien grać ten, który na to zasługuje, jest to prawdą. Griezmann nie daje pół argumentu i jakoś teraz nie masz pretensji do Koemana.
Kiedy źle gra zawodnik, którego lubisz, to nie jest jego wina, decyzja trenera, on wie lepiej, widzi coś, czego kibice nie widzą. Ale kiedy Setien odstawia Griezmanna od składu, to już nie ma gadki, że trener wie lepiej, tylko farmer sadza na ławce mistrza świata.
Szkoda, że nie wywieźliśmy wczoraj korzystnego wyniku. Na pewno napisałbyś, że Griezmann nie jest efektowny, ale daje dużo drużynie, bo z nim w składzie wygrywamy. I znowu, kiedy ze słabym Coutinho w składzie też wygrywaliśmy, to nie widziałem takich komentarzy.
Fakt, że o dwóch bardzo podobnych sytuacjach piszesz zupełnie inaczej świadczy dobitnie o tym, że nie oceniasz piłkarzy merytorycznie, ale kierując się sympatiami i antypatiami. Upatrzyłeś sobie, że ten Griezmann to dobry pomysł. Jak widać myliłeś się, ale nie chcesz się do tego przyznać, więc brniesz dalej w swoje podwójne standardy. Z każdym tragicznym występem Griezmanna wygląda to coraz bardziej groteskowo.
Ta sytuacja jest banalnie prosta. Griezmann jest obecnie najsłabszym piłkarzem w całej kadrze Barcelony. Jednakże gra ze względu na cenę, brakach na pozycji napastnika (tutaj nie mam pojęcia dlaczego, bo on sam też napastnikiem nie jest, a na dziewiątce również jest fatalny, dużo lepiej będzie, jeśli zagra tam Fati lub Braithwaite). No i pozostaje kwestia morali. Griezmannowi już siadła psycha, Koeman nie chce, żeby ten już całkowicie w siebie zwątpił. Jak go odstawi, to już będzie jasna informacja, że transfer to klapa, więc próbuje coś z niego ulepić.
Misja z góry skazana na porażkę. W końcu cierpliwość się skończy i Griezmann wyląduje na ławce, oby jak najszybciej.
@Janiama