0

@masq Że strzelił super bramkę, Deschamps to wie gdzie go ustawić. Wiadomo z jakim podtekstem ta wypowiedź, Koeman już nie wie gdzie ustawić.

10

Koeman stawia na gościa, który poprzedni sezon miał fatalny. Ustawia go na najlepszej możliwej dla niego pozycji, nie może grać w swojej ulubionej centralnej strefie, bo tam są lepsi piłkarze od niego. Wspomniany zawodnik, mimo pełnego zaufania trenera i stawiania na niego, (choć wcale na to nie zasłużył), pstryka w nos Koemana.
Griezmann jest bezczelny w swojej próżności. Aż się przypomina Rakitić i "moje miejsce jest już zajęte" przy transferze de Jonga. Mam nadzieję, że z Griezmannem stanie się to samo i w następnych meczach poogląda sobie mecze z ławki rezerwowych. Nie dał pół argumentu, żeby postąpić z nim inaczej.

0

Komentarz usunięty

4

@VeB 1899 Dell solidna firma i w tej półce cenowej chyba mają najlepszy sprzęt, Lenovo potrafi wypuścić coś fajnego.
Chyba lepiej się wstrzymać do tego BF, może akurat jakąś okazję uda się znaleźć.
Jak ma być do zwykłego użytkowania, to nie musisz patrzeć szczególnie na parametry, ale dobrze jest popatrzeć na procesor, RAM i ewentualnie grafikę.

0

@IronSanHybrid Przeciętna szprycha na przeciętne czasy.

0

@Bogan To tylko moje podejrzenie, ale myślę, że Suarez nadal uważa się za topowego napastnika. Nie może zrozumieć, jak mogli go wywalić, stąd frustracja. Nie wierzę mu w to tłumaczenie, że rozumie odejście, ale nie sposób postępowania. Dopiero co mówił, że poprosił o szacunek i możliwość trenowania, i nie ma problemu z Koemanem. Trochę się to kłóci z tym wywiadem. Urażona duma po prostu. Gdyby naprawdę rozumiał sytuację, to ani decyzja ani sposób jej przedstawienia by mu nie przeszkadzały.

4

Gadzina z amigosa zawsze wyjdzie.
Myślę, że Suarez jest zbyt dumny, żeby zaakceptować to, że już nie jest napastnikiem najwyższej klasy i stąd takie wypowiedzi.

16

Artykuł jest tragiczny, tendencyjny i po prostu głupi, jedno z drugim nie trzyma się kupy. Bajki wymyślone przez pseudodziennikarzy, którzy srają na Dembele już od dwóch lat. Ciekawe tylko kto im to zlecił. Możemy się tylko domyślać.

3

@Kamiloza91 Jeżeli problemem jest to, że raz na miesiąc spóźni się 5 minut na trening, to chciałbym żeby Barcelona miała tylko takie problemy.
Rozumiem, gdyby opychał się niezdrowym żarciem, nie stawiał na treningach i miał wywalone, ale niczego takiego nie ma. Mundo Deportivo i Sporty toczą przeciwko niemu kampanię już od dwóch lat, dziwię się, że ktokolwiek to jeszcze bierze na poważnie.
Zapewne wzięło Cię na przemyślenia po tym artykule ostatnim? Rzeczywiście, zły Dembele, bo nie chce przedłużać kontraktu rok w rok i robić z siebie chłopca na posyłki na wypożyczenia, tak jak Rafinha chociażby.

0

@ForcaMilosz No właśnie np. Puiga nie widzi. Gdyby widział, to nie wysyłałby go na wypożyczenie.

0

@ForcaMilosz Jakich? Puig, Alena to ofensywni pomocnicy. Tego Fernandeza nie wiadomo czy w ogóle traktować jako piłkarza czy jako turystę. Są tylko de Jong, Pjanić i Busquets.

0

@Coutinho007 Roberto w pomocy już nie chcę nigdy więcej oglądać.

1

Mamy wakat na pozycji pivota. Mam nadzieję, że któryś z chłopaków z rezerw, czy to Moriba, czy Orellana przekona do siebie Koemana i złapie tam trochę minut (no chyba, że Matheus Fernandez odpali hehe).

0

@badej60 Nie są tacy głupi, na jakich wyglądają. Teraz sobie mogą pisać co chcą, w kontekście następnych wyborów nie ma to znaczenia. Ludzie mają pamięć złotej rybki, więc bardzo szybką zapomną. Lewaki nie, lewaki będą wypominały te tweety przez kilka najbliższych lat, ale oni i tak by na nich nie zagłosowali.
Ich wyborcy, którzy teraz się łapią za głowę, jak mogłem na nich głosować, po 3 latach jak zobaczą Morawieckiego z Trzaskowskim, obecne emocje ulecą i znowu na nich zagłosują.

1

@Cobra303 To znajdź takiego, co robi rzeczy takie, jak Dembele tutaj. Chyba nie powinno być problemu, skoro "każdy tak potrafi".

0

@Vaven Co komentatorzy mówili, że przekłada się na oceny? Oglądałem bez komentarza, więc pytam.

0

@BarcaInfo Szuka nowego klubu i dlatego nie odszedł do nowego klubu :)

7

Na ogromny plus pozbycie się amigosów, na minus dawanie drugiej szansy piłkarzom, którzy powinni zostać pogonieni (Griezmann, Firpo) oraz brak wzmocnienia bardzo ważnych, newralgicznych pozycji (LO, pivot, napastnik).

3

@Kamil92 Jakie wychodzą?

1

@Jakchcesz Griezmann nie jest chaotyczny, bo nie ma piłki, więc nie ma czego zepsuć.
Ja się w ogóle nie obawiam. Jaki jest sens trzymania na boisku słabego Griezmanna, tylko dlatego, bo jest "bezpieczną opcją". Nie stracimy nagle 4 bramek jak zamiast niego zagra Trincao.

0

@dafik85 Dziesiątka z lewej strony, a z prawej to kolosalna różnica. Chcesz umieścić Griezmanna jako ofensywnego pomocnika za Coutinho?
Pomyśl z góry skazany na porażkę, ale próbować można.

2

@BarcaMartinez Nie mam pojęcia. Griezmann od początku pobytu w klubie ma taryfę ulgową, może kwestie marketingowe, też się nad tym zastanawiałem i naprawdę nie mam pojęcia.
Chyba najlogiczniejszym wnioskiem jest to, że nasi zarządcy kompletnie nie znają się na piłce, co wiadomo od dawna i łudzili się, że z tego Griezmanna jeszcze coś będzie, dlatego został.

6

Widzę coraz to bardziej absurdalne próby wciskania Griezmanna na każdą pozycję na boisku.
Czas pogodzić się z tym, że jego po prostu nie da się nigdzie wcisnąć, bo na każdej pozycji jest słaby. Ławka czeka i tam powinien być wystawiony.

1

@dafik85 Griezmann lubi grać z lewej strony?

0

@Ronaldinho10_ Nie rozumiem skąd w ogóle te dyskusje i takie parcie na tą dziewiątkę. Może Fati, może Griezmann, może ten.
A może po prostu nikt, skoro i tak nie mamy piłkarza na tę pozycję.
To nie jest tak, że wystawiasz tam Messiego, Griezmann się za niego wróci do obrony i już. Są różne fazy meczu i nie wszystko załatwi się wymiennością pozycji.
Powinniśmy grać tak jak w ostatnich meczach, bez dziewiątki i Griezmannem na ławce. Jaki jest sens zmieniania dobrych Fatiego i Coutinho na słabego Griezmanna, tylko po to, żeby mieć na boisku dziewiątkę, którą on i tak nie jest.

3

@Ronaldinho10_ To nie ma sensu, Messi nie nadaje się na 9, a o wiele więcej pożytku jest z Messiego niż z Griezmanna, więc lepiej, żeby to on czuł się komfortowo.

0

@BarcaInfo Czy to znaczy, że City zaakceptowało ofertę za Garcię?

0

Todibo w ostatnich dniach był łączony z Fulham, Evertonem, Rennes, Napoli i jeszcze teraz z Benficą. Chłop na rekord idzie.

0

@Janiama Tak jak już mówiłem, nie da rady pokazać swoich zalet, a wady się tylko uwypuklają.
Nie da się z nim nic zrobić. Powinien najszybciej jak to możliwe opuścić Barcelonę, no chyba że Messi po sezonie odejdzie i zrobi się dla niego miejsce. Obawiam się jednak, że Griezmann nawet w takiej sytuacji nie da sobie rady. Za bardzo przesiąkł tym cholizmo, jego największe zalety to aspekty taktyczne i gra bez piłki, a Barcelona gra z piłką przy nodze.
Ja się też niczego innego nie spodziewałem. Byłem od początku przeciw, bo widziałem jaki to typ piłkarza i wiedziałem, że nie jest potrzebny Barcelonie.
Nie jest na tyle szybki, żeby uciec obrońcy, może ewentualnie bez piłki, ale z piłką nie ucieknie. Np. wczoraj niby uciekł, ale wypuścił sobie za daleko i nic z tego.
Są ci młodzi utalentowani piłkarze, o których się mówi, że potencjał ogromny, ale brak im ogłady, zrozumienia taktyki i tak dalej, no i nigdy nie zrobią kariery jaką by mogli.
Griezmann to jest kompletne przeciwieństwo tych chłopaków. Tak bardzo brak mu potencjału ofensywnego, że dla mnie niemożliwym jest, że przebije szklany sufit Barcelony.

1

@Janiama Nie da się po prostu, bo Griezmannowi brak elementarnych cech do gry na pozycji dziewiątki lub na skrzydle.
Powiedziałbym, że to jest taki Messi w krzywym zwierciadle, defensywny Messi. Lubi poruszać się w centralnej części boiska, która jest zajęta przez Messiego. Nie jest ani dziewiątką ani tym bardziej skrzydłowym, ale musi grać na tych pozycjach, bo rola wolnego elektronu już zajęta. Wbrew obiegowej opinii, jest piłkarzem bardzo ograniczonym i stąd wszystkie problemy. Słabo operuje piłką, wolny, dryblingu brak. Dlatego tak ciężko mu się odnaleźć, bo jest piłkarzem do bólu pragmatycznym. Nie ma chociażby jednej cechy skrzydłowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?