Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Bardzo proszę, nie dajcie się nabrać na amigosów. Ja wiem, że Busquets to zawodnik o niesamowitej inteligencji, a Suarez potrafi robić cyferki. Są to gracze, którzy dalej mogą błysnąć, ale przyjdzie mocniejszy przeciwnik, przyciśnie Busquetsa pressingiem i chłopa nie ma.
Jeżeli chcemy zbudować solidny, długofalowy projekt, to nie ma miejsca dla tych graczy w pierwszej jedenastce.
Ogólnie skłonności do relatywizowania na stronie są ogromne. Odkąd przeczytałem, że Valverde to najlepsze co spotkało Barcelonę, a Andre Gomes powinien wrócić do klubu po świetnym epizodzie w Evertonie nie zdziwi mnie już nic, ale mimo wszystko. Nie zapominajcie ile razy ci gracze nas skompromitowali. Są już po drugiej stronie rzeki i nic tego nie zmieni.
0
@Ratamahatta To nie jest tak, że trener nie ma pomysłu, Griezmann jak wielu "wszechstronnych" graczy, gdy przychodzi co do czego, gra wszędzie źle.
To nie wina trenerów, że Griezmann to gracz, który gra dobrze tylko jako wolny elektron i to w defensywnie usposobionym zespole.
1
Trincao>>>>>Malcom
0
@osa91 A kiedy byłyby te przyspieszone wybory?
36
Bartek i tak jest już skończony i to wotum nieufności nie ma wielkiego znaczenia, ale miło by było, jakby odszedł w takiej hańbie. Zasłużył chłop jak nikt.
0
@RobsonPL Alexis poszedł za darmo do Interu. Nie tylko my mamy problem z takimi graczami, choć do takiej sytuacji oczywiście doprowadził zarząd, bo dał im za wysokie pensje i nie wyczuł 1-2 lata temu odpowiedniego momentu na odejście.
1
@NeroTFP A co powiedział do tego gościa?
Ja to bym Neymarowi i tak karę dał. Nawet jeśli nic nie zrobił. Za sam fakt bycia Neymarem. A niech ma. Będzie święty spokój.
0
@Transu96 Rzeczywiście nie wygląda na takiego.
0
@RobsonPL Suarez, Rakitić i Vidal są starzy, mają rok kontraktu, a klub wypycha ich jak tylko może, stąd inne kluby płacą ochłapy, bo wiedzą, że Barca i tak przyjmie ofertę, żeby zejść z pensji. Są nieatrakcyjni. Rafinha i Wague to przeciętniaki, ale są w miarę młodzi, mają dużo mniejszą pensję. Są gorszymi piłkarzami, ale jednocześnie są więcej warci.
0
@wroclawianin89 Rafinha nie zarabia kokosów w Barcelonie. Jakiś angielski klub spokojnie byłby w stanie wypłacić mu pensję.
4
Ciekawe jest to, że rzekomo wspaniały piłkarz Rafinha, który miał tylko pecha do kontuzji, ale jak tylko jest zdrowy, to "daje więcej niż Rakitić, Vidal i Arthur", nie może znaleźć nowego klubu, który dałby za niego chociaż te 10-15 mln.
83
Jakby Koeman mieszkał po sąsiedzku, to chyba bym mu flachę kupił za to, jak olewa Suareza.
1
@ksobi Też jesteś na k i przypadkowo kliknąłem. Ale jak już jesteś, to może się wypowiesz Krzysztofie?
2
@ksobi @Ksavix Suarez nie chce odejść nie dlatego, że jest człowiekiem bez ambicji i pasują mu wysoka pensja oraz barcelońskie słońce, ale dlatego, że śmiertelnie obraził się na sposób poinformowania go o całej sytuacji.
Dobra teoria, ale nieprawdziwa.
17
Jeżeli Suarez będzie wolał przesiedzieć cały sezon na trybunach, zamiast odejść gdzieś, gdzie go jeszcze chcą, to nie będzie o nim dobrze świadczyło, zwłaszcza o jego ambicjach, które okażą się wtedy zerowe.
Tylko nie mówcie mi, że "nie opłaca trzymać się gracza z taką pensją na trybunach. Już lepiej niech gra".
Suarez jest nieopłacalny czy to na boisku, czy na trybunach, ale jeżeli Barcelona naprawdę chce grać intensywnie, to jedynym miejscem dla Suareza jest krzesełko na trybunach. I to bardzo odległe od płyty boiska.
6
@Rewolucja123 XD
Kurde tyle dobrych zawodników w pomocy mieliśmy, że nie wiadomo, za kogo tego Parejo wstawić.
0
@Tomek54321 Attack on Titan
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Awatar Legenda Aanga
2
@insp1re Owszem Messi jest problemem, ale nie w takim sensie, w jakim to opisałeś, że rzyg w czasie oglądania, bo nuda. Temu Messi nie jest winny.
1
@insp1re Był Busquets, był Roberto, był nieobecny Griezmann na napastniku, Dembele na lewej a nie na prawej. Nie za bardzo miał kto robić różnicę.
Twoje rozumowanie jest po prostu błędne. To nie Messi jest odpowiedzialny za problemy Barcelony, ale w głównej mierze słaba linia pomocy i brak skrzydeł. To jasne jak słońce, nie wiem jak można być innego zdania.
5
@VIPER2712 Trincao nie ma słabej prawej nogi. Potrafi np. dośrodkować, gdy piłka ucieka na aut.
22
@BarcaInfo No i super. A już był taki płacz ostatnio.
0
Jak mamy grać 4-2-3-1 to brakuje jeszcze jednego piłkarza na defensywnego pomocnika. Jest tylko de Jong i Pjanić, no i ewentualnie ten Busquets.
3
Nie podoba mi się dzisiejsze ustawienie zawodników. Dembele był na lewej, a Pedri na prawej. Patrząc na ich nominalne pozycje powinno być odwrotnie, mam nadzieję, że Dembele będzie na prawym grał. Griezmann udowadnia po raz kolejny, że nie nadaje się na najbardziej wysuniętego napastnika.
Ogólnie grają tak samo jak wcześniej, tylko z trochę większą intensywnością. Liczę na więcej inwencji drugiej jedenastki.
0
@damian777 Malcolm'a ? Jesteś pewien?
2
@Kengo Andre to poprzednie wcielenie Krzysztofa Kononowicza.
5
@IronSanHybrid Pani ja podpisała i teraz trzeba płacić.
4
@daniel32778 Jedyna różnica pomiędzy Griezmannem i Coutinho jest taka, że ten pierwszy miał w Barcelonie dobry jeden mecz, a ten drugi pół sezonu.
3
@Ghotti Wszyscy są, Rakitić nie zagrał :)
2
@masq Też tego nienawidzę. Jest to tak sztuczne i przerysowane, że aż ciężko się ogląda. Jakub Boski to największy pozer w historii ludzkości. Reszta rodzinki niewiele lepsza.
0
@mr_robot Owszem, nie ma.
Jednakże niczego to nie zmienia w kontekście stosunku Koemana do Suareza. Ronald go nie chce.