4

@Suzu 25 czego?
Ten Juventus nie może go po prostu kupić? Bez rozwiązania kontraktu.

0

@Amnesiac1982 Ja osobiście nie liczę, ale fakt faktem po co sprowadzać kolejnego zawodnika na pozycję PS, skoro mamy już Dembele i Trincao.

2

@arraco Kimś takim na pewno nie jest Bernardo Silva. Przecież to zawodnik bardzo podobny do Messiego. On ma jedną nogę.

18

Niektórzy tutaj to by sobie mogli z Bartkiem pionę zbić w robieniu nieprzemyślanych transferów.
Jaki Bernardo?
Przecież mamy Griezmanna, Coutinho. Poza grą w roli ofensywnego pomocnika, Silva gra również na prawym skrzydle, gdzie jest Dembele i Trincao.
Naprawdę ciężko wyobrazić sobie piłkarza mniej potrzebnego Barcelonie (w tym momencie) niż Bernardo Silva.
Jeżeli ktoś z City, miałby do nas przyjść, to trzeba najpierw zobaczyć jakie pozycje wymagają u nas wzmocnienia. W pierwszej kolejności nasuwa się Jesus.

0

@FC1899Barca Koulibaly

0

@Piorun Aguilar i jego "poważne źródła" XD
Nie lubię typa, mało wiarygodny dziennikarz.

1

@kerouac Dzieciaki, które przyciągnął gorący temat odejścia Messiego wyjazd. Dorośli muszą wyjaśnić swoje dramy.

2

La Rambla spuchła.

6

@AlwaysBlaugrana Coutinho niby takie chucherko, a teraz ma chyba największą łapę ze wszystkich naszych pomocników.
Goretzka wygląda jakby miał zaraz stoczyć walkę z Adamą Traper w wrestlingu.
Kosmiczne przygotowanie fizyczne.

0

@BarcaInfo Piękna informacja.

1

@Kajtek77 Chodzi mi o taką sytuację, że przychodzi Lautaro i coś mu średnio idzie, i nie robi cyferek. Ernesto na pewno by wrócił do starej bezpiecznej opcji z Suarezem.
Nie wiem jak Koeman, ale nie chcę takiej sytuacji.

4

@Kajtek77 Nie, niech odchodzi.
Koeman mi nie wygląda na takiego, ale jak uczy przykład Valverde i Setiena, pragmatyzm mocno kusi. Nawet jak Ernest chciał zrezygnować z jakiegoś swojego pupilka, to koniec końców i tak do niego wracał. Chciałbym, żeby zniknęła ta pokusa. Jedynym sposobem, żeby ją zlikwidować, jest pozbycie się takich piłkarzy.

0

@Kuczek Detlaffa trzeba na przeczekanie wziąć. Bić szybko i od razu uciekać, odnawiać quen i uciekać przed krukami.

4

@MichVeB Nie jest to prawdą. Rafinha to przeciętny piłkarz, a w pomocy miał dobre może 2 mecze.

6

@Hubertusk Żaden z wymienionych piłkarzy nie jest odpowiedzialny za kryzys Barcelony.
Suarez, Busquets, Rakitić. 3 kluczowe nazwiska do odejścia, żeby gra Barcy się zmieniła.

2

@DaPi Dokładnie. Są różne charaktery. Jeden ogarnie się szybciej, drugiemu potrzeba więcej czasu.
Jest też Neymar, który płacze częściej niż niemowlak.
Przepraszam za tą nutkę ironii, ale nie będę użalał się nad Neymarem.

1

@DaPi Neymara po każdym przegranym, ważnym meczu musi pocieszać kilku piłkarzy. Po wygranym zresztą też.

0

@Criss18Barca Dolezal dobry chłop.

0

@barcowy1899 Obrona jest naszym najsłabszym punktem? Ta sama obrona, gdzie mamy Pique, Lengleta i Albę?
Naszym największym problemem jest atak, przecież my tam dwóch dobrych, pewnych zawodników nie mamy.

3

@BaroPodertos Też nie rozumiem hejtowania kompliacji. Da się z nich wychwycić kilka ciekawych rzeczy.
Z tą łamagą to się nie zgodzę. Pamiętam te niesamowicie na siłę robione kompilacje Gomesa. Ogólnie ciężko zrobić kompilację z kimś, kto źle gra.

5

@tobiasson92 Van de Beek to spoko opcja, ale niech przyjdzie w założeniu, że Rakitić i Vidal raczej też opuszczą klub. To box to box, jest na boisku jedno miejsce dla takiego piłkarza.

1

@Homeopata8989 No i dobrze wybrali. Piłkarza o takim profilu potrzebowaliśmy, a nie kolejnego box to box.
Nieprawda. Mnóstwo osób pisało, że kot w worku i drugi Douglas. Jak widać pomylili się.

4

@BarcaInfo Dobry wybór.
Barca powinna wziąć któregoś z 3 młodych Hiszpanów. Angelino, Grimaldo lub Gaya.

10

@KamilZ Suarez jest pierwszy do odejścia.
Ronaldo powiedział kiedyś, że ma biologicznie 23 lata. Suarez gra jakby miał 43.

4

@Bykunn Stanowski to jest typowy kibic z LR, z typowymi tutaj, często niesprawiedliwymi opiniami, tylko do tego ma drogi zegarek i kanał na yt.
Reszta bez różnicy.

20

@kamilo0066 Stanowski powiedział tam tyle bzdur, że nie przejmowałbym się jego zdaniem.
Nie uważam Semedo za kalafiora.

9

@Ratamahatta +1
Gdy przychodzi do dyskusji o pozycji Griezmanna, to albo dochodzimy do wniosku, że to nie skrzydłowy, albo, że będzie pokrywał się pozycją z Messim.
Skrzydło nie, środek też nie, rolę wolnego elektrona odgrywa Messi.
Sprzedać i zapomnieć.

21

@Pilka_jest_okragla Jeżeli "bez niczego" oznacza wszystko co się wiąże z Suarezem, łącznie z samą osobą Luisa, to ja nie mam nic przeciwko.

0

@BarcaInfo Ciekawe ile ma symulek, pretensji do kolegów, zmarnowanych sytuacji i prostych strat po złym przyjęciu. Pewnie zbyt wiele, żeby dać radę to policzyć.

0

@Comentateiro A co się stało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?