Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koziar Nikt nie przewidzi co by się stało, a jednak sugerujesz, że z Valverde byłoby lepiej.
Jedno jest pewne. Jaki trener by nie był, to i tak gubilibyśmy punkty. Nie ma możliwości, żebyśmy z tą kadrą wygrywać tak seryjnie, jak Real to robił. Poza tym za kadencji Valverde widać było tendencję spadkową i brak pomysłu na grę. Bardzo wątpliwym jest, że Ernesto nagle znalazłby na to lekarstwo, skoro przez cały czas trwania sezonu nie potrafił tego zrobić.
0
@Colon Zaliczają bramkę Bojana z Interem.
0
@Firestone Alba nie zmarnował dwóch setek.
2
@Gall Murowane miejsce Rakiticia w pierwszej jedenastce od tylu lat bardzo dobitnie pokazuje jak słabą mamy linię pomocy.
0
@Chwytliwy Przepraszam za ten obraźliwy, małostkowy skrót. Następnym razem użyję formy Andrzeju lub Panie Chwytliwy.
1
@Chwytliwy Nie dziwi mnie to Chwytaku, jak ktoś się z Tobą nie zgadza, to wiadomo, że nie wypada dobrze.
0
@SelloutCrowd Obserwując wpisy tego usera mam poważne wątpliwości czy to hiperbola :), ale niech będzie.
Akurat do przecinków i kropek się nie przywalam. Śmiesznie się patrzy, jak ktoś popełnia tyle błędów interpunkcyjnych w jednej wypowiedzi, ale jak ktoś chce, niech tak robi. Jestem za wolnością przecinków.
0
@viscajasiek Ludzie, którzy wypisują takie rzeczy robią to albo dla beki w internecie albo są fanatycznymi boomerami, których nie da się przekonać do niczego. Obawiam się więc, że kampania społeczna nic tu nie da.
0
@Chwytliwy Czyli ludzie, z którymi się zgadzasz. Innych jakoś nie widziałem, żebyś wzywał na pomoc, a po drugiej stronie też są ludzie, którzy mają szersze pojęcie.
0
@SelloutCrowd Dokładnie, dlatego jako osoba liberalna i tolerancyjna trzeba wysłać ich na Marsa.
0
@Ksavix Mnie najbardziej bawi wzywanie na pomoc swoich kolegów :)
0
@gorgota Nie zginął, zagubili się w tych swoich metaforach.
0
@masq Miejsca jest więcej to i grania z nim więcej.
1
@Keson Nie może być większego słabszego punktu niż niebycie skrzydłowym w obecnej sytuacji Barcelony, będąc piłkarzem z ataku.
Nie jedyny minus, a nawet jeśli to olbrzymi.
4
Nie chcę być niszczycielem dobrej zabawy i uśmiechów dzieci, ale dzisiejszą grę zawdzięczałbym raczej temu, że obrona Villarealu dziś dziurawa jak ser szwajcarski, a nie jakiejś kosmicznej zmianie ustawienia. Najważniejszą zmianą nie jest pozycja Griezmanna, tylko Messi operujący dzisiaj w środkowej strefie boiska. To rzeczywiście jakiś efekt przyniosło, ale efekty na dobrą sprawę byłyby mizerne, gdyby nie to, że nasi przeciwnicy elegancko rozpieprzają ustawienie i nie trzymają się pozycji.
0
@BarcaInfo Bartek fichado do więzienia. To byłby piękny transfer.
3
@kkbarca Jeżeli chodzi o piłkarza, którego odejścia najbardziej żałuję, to Thiago.
Jeżeli chodzi o piłkarza, którego najbardziej mi żal ze względu na to, jak potoczyła się jego kariera, to Samper.
3
@kerouac Częste zjawisko. Wystarczyło, żeby wyśmiewany i opluwany przez kibiców w Barcelonie Gomes 2 razy prosto kopnął piłkę w Evertonie, żeby ci sami kibice stwierdzili, że w sumie to jest dobry piłkarz i powinien jeszcze dostać szansę.
4
@masq Kontrola piłki w środku pola może na tym bardzo ucierpieć. Jestem od dłuższego czasu za takim ustawieniem, ale nie mogłoby grać wtedy dwóch typowych skrzydłowych, jeden z nich to musiałby być piłkarz a'la Coutinho czy coś takiego. No i taka gra nie opiera się stricte na umiejętności ustawiania, przewidywania i antycypacji, jest bardziej bezpośrednia, Busquets też nie za bardzo pasuje, a już na pewno nie z de Jongiem. Idealny piłkarz do takiej gry to był Yaya Toure.
Dla Griezmanna nie ma miejsca w żadnym ustawieniu. Albo będzie grał za Messiego(co się nie stanie) albo będzie się męczył. Nie pasuje do nas i nie wiem jakbyśmy kombinowali, to tego niestety nie zmienimy.
0
@tristan87 Nie uchylę nawet rąbka tajemnicy, zapraszam na godzinę 20 :)
4
O 20 wrzucam bardzo długiego, moralizującego gniota. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam.
6
@Bykunn Powtarzam jeszcze raz, nie tego dotyczył tamten wpis.
Poza tym sam mówiłeś, że łatwo rzucać hasełkami, a z cytatem gorzej. To nie jest tak, że nie wierzę, że tak napisał, ale jeśli dysponujesz cytatem, to proszę o wklejenie.
7
@Bykunn Mi nie chodzi o nietolerancję do nietolerancji, chodzi mi o to, że w ideę tolerancji jest wpisana jakaś łagodność, wyrozumiałość.
Jak to się ma do jechania po kimś jak po szmacie w komentarzu głównym, żeby jak najwięcej osób zobaczyło? Nie mam pojęcia. Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że wpis nie był poświęcony poglądom pewnego wuefisty, ale jego zachowaniu. I jakie ono by nie było, zrobienie takiego wpisu to jest po prostu przegięcie.
18
@Bykunn Chodzi mi o ogromną hipokryzję niektórych osób. Chodzi mi o to, że narzekają na brak tolerancji na stronie, by w swoim następnym komentarzu zjechać kogoś, w atencyjnym wpisie, oczywiście nie w odpowiedzi lub na priv, ale w nowym wątku, żeby jak najwięcej osób zobaczyło, patrzcie jak mu pojechałem.
Nie chodzi o to, żeby się nawzajem poklepywać po pleckach, można dyskutować, można wytykać sobie błędy. Dlatego ja nie narzekam na brak tolerancji i to tak źle pojętej. Każdemu wolno inaczej myśleć i inaczej czuć, natomiast poświęcanie komuś całego wpisu w negatywnym wydźwięku, płacząc w poprzednim o braku tolerancji to jest po prostu skur**syństwo.
30
@ToWinaSedziego Są osoby, które bardzo głośno krzyczą, że polskie społeczeństwo takie negatywne nastawione, nienawistne i w ogóle nie da się na stronie z nikim normalnie porozmawić. Nawołują do jedności, by w następnym wpisie dołożyć swoją, ogromną cegiełkę do nowych kłótni i sporów. Oczywiście w nowym wątku, żeby jak najgłośniej zaakcentować swoją niechęć do tego czy tamtego.
Zjawisko niestety stare i wciąż aktualne tutaj.
3
@Bykunn Adam Małysz i Pudzian jak już.
1
@Stanio87 Bo to prawoskrzydłowy. Jak go dadzą na lewą stronę, to skończy się jak z Malcomem albo Griezmannem.
0
@kamilop O przepraszam, zapomniałem o Lautaro, ale reszta no to o Wernerze i Fabianie coś raz wspomnieli i tyle. O Sancho też. Plotek o Neymarze nie traktuję poważnie.
0
@kamilop O jakich piszą? Pojawiają się plotki o Pjaniciu i to w ramach wymiany, do tego parę tygodni temu było coś o Ndombele i to chyba tyle.
0
@kamilop Nie stać ich na wydatek rzędu 20 milionów, więc będzie ciężko o kogokolwiek, aczkolwiek taki van de Beek to byłoby fajne wzmocnienie.
Skrzydłowego nie kupią, nawet się nie łudzę. Będą tam wystawiać tym razem Trincao i znowu zdziwieni, że nie działa.