Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@yzyr No właśnie to charakteryzuje populistę. Mówi, że jesteśmy w dupie, nawija o tym PiSie non stop, ale żeby pomyśleć jak to rozwiązać to już gorzej.
11
@yzyr Hołownia to typowy przedstawiciel środowiska politycznego zbliżonego do PO. Poza stwierdzeniem je*ać PiS ma niewiele do zaoferowania.
No ma rację, ale co dalej. Nic.
To typowy populista, od innych populistów z tego kręgu różni się tylko tym, że udaje katolika.
1
Młody Mazoch Hajto
1
@Colon @kerouac
Pierwszy raz w życiu słyszę oba określenia. Aż musiałem poszukać. Łobuziaki.
1
@BinBin Nie wiem czy na podstawie badania zmarłych osób, które zmarły na wirusa powinno się wyciągać jakieś wnioski odnoszące się do osób, które np. przechorowały wirusa bezobjawowo.
Chciałbym zobaczyć badania na osobach, które łagodnie przechorowały i wyzdrowiały, to moglibyśmy się martwić.
0
@BarcaInfo Tak jasne. On decyduje o przyszłości co sezon, a na koniec i tak zostaje w Barcelonie. Robi wokół siebie tylko zbędny szum.
0
@Piotr89Sand No ja tam bardziej lubię tę postać, która od początku była sprawiedliwa :)
3
Ludzie to jednak proste konstrukcje. Daj im postać kontrowersyjną, najlepiej nawróconego skurwiela, to od razu będzie ich ulubieńcem.
Severus Snejp, Berlin przykłady pierwsze z brzegu.
2
@TheNekro94 Najlepszy film Więzień Azkabanu, książka już nie pamiętam.
17
Kurde jakby nie kononowirus, to te wypowiedzi Rousanda odbiłyby się naprawdę ogromnych echem w środowisku kibicowskim, a przede wszystkim tutaj. Byłby temat numer 1, to jest ogromna skaza na wizerunku zarządu. Wiceprezydent publicznie obsrywa prezydenta. Szkoda, bo w normalnych warunkach to byłby niesamowity cios dla tych nieudaczników, a atak mało kto się w ogóle zainteresuje sprawą.
2
@Kidd To ma za zadanie odwrócić uwagę od problemów z koronawirusem i organizowania wyborów.
Taka polityczna gierka. Koniec końców i tak się jakoś "dogadają".
18
@etobzyk Zapoznaj się z jego historią urazów z ostatnich sezonów, zanim napiszesz takiego kocopoła.
0
@Krzycho Vidal jest 10 razy lepszym piłkarzem od Paulinho.
0
@DanielOOL Nie był. Strzał w dziesiątkę to Vidal jak już, ale fajnie, że się chłopu podobało.
0
@MontelQ On tak jakby mówi trochę "przez nos". Może skrzywiona przegroda nosowa :)
13
@darek60 Alkohol lubi dym.
0
Jego pozyskaniem było zainteresowane pół Europy, koleś co roku "rozważa różne opcje" i "zastanawia się co będzie najlepsze dla jego rodziny", a pod koniec okienka wychodzi na środek i twierdzi, że Barcelona jest u niego za pierwszym miejscu i nie ma zamiaru odchodzić. Gdyby naprawdę wzbudzał takie zainteresowanie na rynku, to w końcu ktoś by go kupił i po temacie, ale jak widać kluby wolą postawić na pomocników lepszych od Rakiticia, a takich jest całkiem sporo.
Na moje oko zostanie w Barcelonie do momentu, kiedy będzie już kompletnie bezwartościowy na rynku i odejdzie za jakieś 5 milionów, a powinien to zrobić zeszłego lata, jeśli nie jeszcze wcześniej. Niby Barcelona chciała go sprzedać(powinna chcieć), niby on sam w typowy dla siebie sposób rozważał różne opcje, ale ostatecznie telenowele z jego udziałem zawsze kończą się tak samo. Dużo zamieszania o nic.
2
@macio_944 To jest hit, jak ludzie się przekrzykują nawet nie czy, tylko kto wypuścił wiruska.
1
@Bobo25 O dokładnie. Te Miodowe lata irytują mocno.
0
@DaPi Co Ty mówisz, najlepsi Gliniarze. Babka w blond włosach Maja Brzeska tragiczna, tu się zgodzę. I Natalia Nowak z innej pary też do tarcia chrzanu.
1
@Chwytliwy Ja też nie oglądam filmów i też nie przepadam za Miodowymi latami.
Wolę białostockie uniwersum.
Konon i Major>Karol i Tadzik
Taka jest prawda.
1
@Vahn Najlepsza są serie 13 demonów i Brygada detektywów, odcinka konkretnego nie potrafię wybrać i już średnio pamiętam.
3
@Kusco15 Duda ma najlepszą prezencję chyba.
4
@LuisSalvano Jak dobrze, że w zarządzie jest choć kilka mądrych głów, które sprzeciwiają się powrotowi sprzedawczyka.
1
@Kacper1432 Sancho, Thiago, de Bruyne
2
@Piotr89Sand Od kilku lat mamy tartak w pomocy, a ludzie się uparli, że najważniejszą pozycją do wzmocnienia jest prawa obrona.
Lewe skrzydło i Thiago Alcantara, któy byłby idealnym wzmocnieniem, to powinny być priorytety na letnie okienko transferowe. Dopiero potem można myśleć o bokach obrony.
0
Było wielu piłkarzy w Barcelonie, którzy byli kozłami ofiarnymi. Coutino, Dembele (zwłaszcza ta dwójka), Rakitić, Andre Gomes, Roberto i wielu innych. No i jest jeszcze Griezmann, który nie wiem jakby źle grał, to znajdzie się duża grupka pieprzących głupoty o bramkach(choć jego statystyki wcale nie są jakieś świetne, a to i tak jedyna rzecz, która mu wychodzi), adaptacji, bo przecież pół roku to wciąż za mało i oczywiście o mitycznej "pracy na boisku". Moja ulubiona wymówka. Rakitić za czasów swojej fatalnej gry z ostatniego sezonu Lucho był usprawiedliwiany w ten sam sposób. Nie widać cię, nie wychodzisz do piłki, grasz asekuracyjnie, nie tworzysz żadnej przewagi, po prostu cię nie ma. To dlatego, że "pracujesz na boisku".
A armia trenerów, znawców i ekspertów wypowiada się skrajnie dyplomatycznie. "Griezmann wciąż się adaptuje", "Griezmann może dać więcej zespołowi", "Griezmann nie jest szczęśliwy". Jakbym grał taką kupę to też bym nie był.
Takiego zawodnika bardzo trudno skrytykować. Coutinho było widać, że gra słabo. Był często przy piłce, próbował coś zrobić z przodu, ale nie wychodziło. Emanował bezradnością, był zgaszony. Natomiast Griezmann nie istnieje, to statysta, który w ataku pozycyjnym jedyne co potrafi zrobić to wycofać piłkę do Lengleta. Przez to, że go nie widać, to większość po prostu o nim zapomina. Po meczu można wypisać bzdury o pracy na boisku i tak dalej i jakoś wypełnić tę próżnię, a większość w to uwierzy. Nie pamiętają jak gra, więc chłoną jak gąbka wszelkie teorie.
0
@deyna2018 Oglądam. Fajny serial.
0
@VenoM
Większość tych wyjść Griezmanna, do których się ludzie czepiają, że nie dostaje podań wygląda tak, że on sobie biegnie za obrońców, kiedy Umtiti jest przy piłce. Musiałby mu podać na nos przez 40 metrów, Griezmann to perfekcyjnie przyjąć i nie dać sobie odebrać piłki i jeszcze strzelić. Nikłe szanse powodzenia. Suarez takich piłek też nie dostaje.
Suarez wygląda lepiej w aspekcie gry wzajemnej, lepiej rozumie partnerów. Tworzy swoim poruszaniem się więcej sytuacji. Do tego dochodzi jego profil, lepiej rozpycha obrońców, (czego Griezmann nie robi w ogóle), dzięki czemu koledzy mają więcej miejsca.
Suarez na 5-6 sytuacji(szansa na strzelenie gola lub okazja do zagrania, które otworzy koledze drogę do bramki) partaczy pewnie z 4. Griezmann ma 2-3 i wykorzystuje jedną, tak to wygląda. Suarez marnuje więcej, ale też tworzy więcej.
Piłka to nie jest matematyka. Ten lepszy w pressingu i obronie, do tego mniej sytuacji marnuje, więc jest lepszy i koniec kropka. Suarez ma cechy bardziej przydatne zespołowi.
Chociaż to, że napastnik na takim poziomie jest tak niezgrabny, drewniany i nieogarnięty to naprawdę wstyd dla Suareza, jednak wciąż jest lepszy niz Griezmann. Nie jako piłkarz, osobiście uważam, że Griezmann jest lepszym piłkarzem, ale jako dziewiątka i jako piłkarz do taktyki Barcelony lepszy jest Suarez.
0
@VenoM Pomaganie w obronie to nie są główne zadania napastnika. Piłek nikt nie dostaje, np. Semedo, a wybiega co 5 minut. Niestety gramy bardzo statecznie. Tu nie chodzi o jakiej zaufanie, a samym wychodzeniem na pozycję niestety nie da się wygrać meczu.