Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100 procent racji z tym Griezmannem. Wreszcie Rivaldo coś mądrego powiedział.
4
@Barwindg https://zapodaj.net/4e68e85508eaf.jpg.html
0
@Piotr89Sand Na szczęście jesteś durniem, więc negatywny scenariusz, przynajmniej w twojej wersji się nie sprawdzi.
0
Już widzę, jak centusie z Juventusu wciskają nam tyle pieniędzy za starego, wypalonego Rakiticia.
Z innej beczki gość jest naprawdę irytujący. Już tyle razy miał okazję do odejścia, on się zastanawia, plotki gonią plotki, a na koniec wychodzi i mówi, że nie zamierzał odchodzić z Barcelony.
0
@AmigoBlancos 2Arbeloa
10
@tomono Wśród zmarłych we Włoszech osób zakażonych koronawirusem kobiet jest o połowę mniej niż mężczyzn - odnotowano w raporcie krajowego Instytutu Zdrowia. Średnia wieku wśród zmarłych kobiet to ponad 83 i pół roku, a wśród mężczyzn - ponad 79 lat.
Jak wynika z przedstawionych statystyk, do 17 marca w związku z koronawirusem zmarło 601 kobiet i 1402 mężczyzn.
Wśród zmarłych jest 17 osób w wieku poniżej 50 lat. Pięć z nich było poniżej 40. roku życia i byli to wyłącznie mężczyźni z ciężkimi współistniejącymi chorobami.
Ponadto w analizie zaznaczono, że średni wiek zmarłych pacjentów zakażonych koronawirusem - ponad 80 lat - jest o 17 lat wyższy od średniej wieku osób, u których potwierdzono obecność tego patogenu (około 63 lat).
źródło: medonet.pl
Znalazłem w 2 minuty.
0
@AnnaMarianna Aleksandra, Nikola, Wiktoria
Jedno brzydsze od drugiego.
2
@A_Gomesinho_21 Chcieli wziąć tego Couto, a tymczasem przejął go City. Już nawet zawodników z potencjałem nie ma na rynku, a co dopiero sprawdzonych piłkarzy.
Był Wague i jakoś się nie przebił. Jeżeli nie pojawi się jakiś nowy Alves, a jak na razie się na to nie zanosi, to musimy grać tym co mamy. Wymienianie Semedo na jakiegoś Klostermanna czy tego typu piłkarza nie ma kompletnie sensu.
Mamy zbyt duże problemy na LS i w pomocy, żeby jeszcze szukać PO, tym bardziej, że dobrego i tak nie znajdziemy.
0
@AmigoBlancos 1 Khedira
2 Heinze
3 Ferdinand
0
@ViscaBarca123 Mógłby któryś być zmiennikiem Niemca, ale nie ma co chyba młodych chłopaków na ławce kisić.
W każdym razie Neto jest daremny. Fajnie by było go wymienić na kogoś lepszego, pewniejszego.
0
@AmigoBlancos 3 Ricardo Carvalho?
2 Anelka
1
@TheNekro94 To jest docelowe rozwiązanie oczywiście, sytuacja będzie się dynamicznie zmieniać. Myślę, że będą chcieli za wszelką cenę dokończyć ligi z uwagi na gigantyczne straty i prawa telewizyjne, nawet przy pustych trybunach.
0
@Veb1233 Skąd te statystyki jeśli można wiedzieć? Liczby Suareza i Griezmanna zaskakująco wysokie.
0
@Pogba Naturalne zachowanie.
Wirus jak zobaczył Kononowicza, to przestraszył się Warmianina i uciekł.
A w kujawsko-pomorskim pewnie ojciec Rydzyk tak zadziałał.
1
@Danny Gaucho Fajny wywiadzik, nie powiem, że nie.
Czym generalnie ten Blowek sobie "zapracował" na tyle subskrypcji?
2
@contowsky Ktoś zauważył, że madki to dobry kontent i zaczęli tworzyć takie rozmowy. Większość jest wymyślona :)
Mnie się już to powoli nudzi. Jak nosacze swego czasu, też były wszędzie, ale co kto woli. Nie krytykuję, to tylko moja opinia.
0
@Witekk10 Bardzo źle. Byłoby dla potomnych.
Nie było jadu. Klasyczna kłótnia, ale bez przesady. Zresztą sam "jad" jeszcze nie jest powodem usuwania dyskusji.
1
@Chwytliwy Usunięty?
Ehhhh. Przeklęty świat.
3
@eckov Wybacz, że nie śmieszą mnie bezbeki, w dodatku przerobione.
1
@eckov Było wczoraj z Chuckiem Norissem.
1
@RichardWinters Co? No dzisiaj. I co z tego. A czy gdyby był pisany zaraz po meczu, to wokół tego tematu powstałyby jakieś spekulacje? Na pewno, ale dużo mniejsze niż teraz, ponieważ Real jeszcze nie miał przegranej ligi, więc redaktorzy nie mieliby na kogo zwalić tej przegranej. Przecież wiadomo, że potężny Real zawsze jest najlepszy, a jak jakimś cudem przegra, to dlatego, że zła Barcelona kupuje sędziów.
W momencie rozgrywania tych dwóch meczów była to kolejka jak każda inna. Każdy mecz jest tak samo ważny, ostatni jest ważniejszy bo niby co?
1
@RichardWintersPrzecież jak ją rozgrywali, to nikt nie wiedział, że może być ostatnią. Kolejka jak każda inna.
Po prostu ciotowaci redaktorkowie od Realu jak zwykle zwalają na sędziów.
1
@gorgota Griezmanna zdecydowanie, jeżeli rozpatrujemy pod kątem umiejętności pilkarskich i naszej kadry, gdzie Griezmann jest zbędny. No i zakładając, takiego Dembele sprzed roku, który nie ma aż takiego problemu z kontuzjami.
Teraz to rozważanie nie ma sensu, bo jego i tak nikt nie weźmie.
A najlepiej będzie jak ten dzieciak zostanie w PSG.
1
@Hushovt Dobrze Andrzej zrobił. Niech La Rambla płonie. Widziałem te gownoburzę już mnóstwo razy, legendy o hejcie, szacunku i "kim ty jesteś żeby..." znam już na pamięć, ale w obecnej sytuacji to jest potrzebne. Niech się coś dzieje.
0
@msmsms Schowaj się najlepiej do piwnicy. Nie zarazisz nikogo, nie zarazisz się sam i nie będziesz pisał takich pierdół. 3 plusy i ani jednego minusa.
0
Taniec z Gwiazdami bez publiczności.
6
Najlepsze źródełko
https://zapodaj.net/b672adfae0e92.jpg.html
0
@barcafan9512
Będzie wszystko i lotnisko, wirusa wymyślił Donald Tusk i UE, żeby znieważyć Kononowicza i obniżyć jego notowania na polskiej scenie politycznej oraz szanse na zwycięstwo w wyborach na prezydenta RP.
Nie ma żadnej choroby kononowirusa, nie ma! Przestań wymyślać jakieś choroby Donaldzie Tusku.
10
@prokofiew Ja nie mogę patrzeć na napuszonych kibiców Liverpoolu. Bardzo dobrze, ze przegrali. A smutne to jest to, że istnieją tacy ludzie jak Ty, którzy generalizują na potęgę. Nie znoszę czerwonych od kiedy byłem bombelkiem.
7
Neymar jaka pajacerka. Przy symulce krzywo upadł na bark i teraz płacze, że go boli.