Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kajtek77 Myślę, ze nie wystarczy kasy na Wernera, ale jeśli akurat jeszcze coś by zostało, to dlaczego nie. Jeżeli mają kupić napastnika, to na zasadzie okazji rynkowej. Kupią takiego Wernera-super, nie kupią-trudno, poradzimy sobie. Bez LS sobie nie poradzimy, na pewno nie na tyle, żeby być poważnym zespołem w walce o wszystkie trofea. Możemy dalej wygrywać ligę przez ciułanie punktów, ale w kluczowym momencie w LM braknie zawodnika, któy potrafi zrobić różnicę. Już brakuje.
2
@HansLanda Trochę już mi sie znudziły transfery zawodników, którzy "teraz by się przydali". Teraz to na LS przydałby się każdy, ale wolę żeby kupili zawodnika młodszego i lepszego. Jeżeli zapłacimy za nowego piłkarza kupę siana to trudno. Najwyżej odpuścimy inny, mniej potrzebny transfer, mam już serdecznie dość oglądania na skrzydle Griezmanna i Vidala.
9
W lecie będą pewnie pieniądze na max jeden duży transfer, o ile w ogóle. Pozycją, która najbardziej wymaga wzmocnienia jest LS i taki zawodnik powinien zostać sprowadzony w pierwszej kolejności. Niestety konieczne będzie wydanie olbrzymich pieniędzy, ale tak to jest, jak się narobi głupot i potem trzeba w pośpiechu ratować sytuację. Nazwisko nasuwa się samo: Jadon Sancho, to powinien być priorytet na to okienko. Napastnik wcale nie jest niezbędnym transferem. Suarez może jeszcze ten rok pograć, pewnie nie da odpowiednego poziomu, ale trudno. Mamy większe zmartwienia. Boję się, że ta banda patałachów zafiksuje się na punkcie Lautaro, kupimy napastnika za olbrzymie pieniądze, który będzie grzał ławę albo co jeszcze gorsze grał na LS. A na skrzydło dziadzio z Chelsea i można zaczynać nowy sezon. Patrząc na ruchy tego zarządu wydaje mi się to najbardziej prawdopodobna opcja.
Kupno Lautaro, kosztem Sancho byłoby Everestem głupoty, więc tym bardziej wierzę, że mogą to zrobić.
1
@kerouac Bo właściwie grają w dwójkę Rodri i Gundogan. De Bruyne na fałszywej dziewiątce gdzieś obok meczu przechodzi.
0
@Kurkmen Jesus najlepszy piłkarz City w pierwszej połowie. Niech zostanie. Sterling obowiązkowo.
4
Szkoda, że w City zawsze coś nie gra w tej LM, jakieś kontuzje, pech albo dziwne pomysły Pepa. Pamiętam jak rok temu na Tottenham wypuścił Mahreza zamiast Bernardo, który był w niesamowitym gazie.
Oby defensywa się nie posypała. Kontuzja Laporte, beznadziejny Mendi, Otamendi też nie jest pewnym piłkarzem. City nie ma kontroli w środku pola, oby w drugiej połowie wszedł Sterling za Mahreza i De Bruyne powrót do pomocy. Gość gra praktycznie jako dziewiątka, a muszą w środkowej strefie zyskać przewagę.
Całe szczęście, że Real nie ma wykończenia. Viniciusa nienawidzę i uwielbiam jednocześnie. Chłop zamiast wbić piłkę do bramki wywrócić się przed nią. Oby tak dalej.
Andrzej robi show w studiu, a Darek przy mikrofonie wymieniając przy Mendych imiona, jakby ktoś zapomniał który gra dla której drużyny.
3
Florą Mendi
Piękna wymowa Szpaka.
14
Firpo czy to Ty?
Mendy to dzisiaj dwunasty zawodnik Realu. Psuje wszystko.
16
Może z tego wiadra pomyj na Firpo wyniknie też coś dobrego i Albie przestanie się tak umniejszać. Bardzo niedoceniany zawodnik, bo "pajac" i tak dalej. Ciekawe skąd to się bierze. Suarez też pajac i nikt go za to z miejsca nie skreśla.
5
Ze względu na to, że gramy topornymi zawodnikami i bez skrzydłowych, to sytuacji, gdzie wypracujemy jakąś przewagę nad rywalem jest na lekarstwo. Drybling Messiego, szybkie rozegranie piłki z wykorzystaniem dobrego ustawienia albo jakaś wygrana przebitka. To są sytuacje, gdzie tworzy się trochę więcej miejsca, które trzeba jak najszybciej wykorzystać zanim rywal ustawi się na nowo w obronie. Wtedy należy przyspieszyć grę. Okazję na to mieli zwłaszcza w pierwszej połowie Semedo, który wolał podawać do tyłu, Rakitić tak samo i Busquets, który od czasu do czasu zdecydował się na zagranie, ale i tak było tego za mało, zwłaszcza nie zauważał dobrze wychodzącego Semedo.
Jest to bardzo denerwujące, nasi piłkarze zdecydowanie za rzadko decydują się na zagrania za linię obrony. Zamiast tego wolą sobie grać między sobą w dziadka.
3
@barteq Pique źle wylądował po wyskoku, zdarza się, ani Valverde ani Setien, ani przygotowanie fizyczne nie mają tu nic do rzeczy.
1
@badej60 Digne to był przeciętniak, że aż strach, tylko baboli nie robił, ale w ofensywie byłoby dzisiaj takie same 0, jak u Firpo.
0
@LuisSalvano Arthur ma kondycję chłopca z Juvenilu B :)
Szkoda chłopa, mógłby nam bardzo pomóc, ale jak widać nie daje rady grać regularnie meczów.
4
@Deltta Rakitić gra dobrze w ważnych meczach?
Nowe, nie znałem.
Rakitić gra, bo nie ma lepszych, to właśnie obrazuje jakość naszej pomocy.
1
@jeyx77x Takie firmowe zagranie Pique w ostatnim czasie, to biegnięcie do linii końcowej z piłką, z przeciwnikiem na plecach(choć jest możliwość wycofania piłki do Ter Stegena, można również ratować się wybiciem), kończące się często groźną stratą w pobliżu naszego pola karnego.
1
@BartqRKO Nie wiem czy w ostatnich dziesięciu latach, ale jak dla mnie w ostatnim czasie bardzo przeceniany był Paulinho.
Pewnie wielu przyjdzie na myśl jakiś Coutinho, Rakitić czy Dembele(już się pojawił). Jak na to ile zebrali hejtu nie powinni być nawet brani pod uwagę.
Przeceniony, czyli taki, którego gra nie była dobra, a mimo to znajdował uznanie w oczach ludzi. Tak to rozumiem, może się to wydawać oczywiste, ale myślę, że wielu w pierwszej koeljności przyjdzie do głowy cena transferu lub inne czynniki niezwiązane z pojęciem "przeceniony".
5
@PawkoFCB Jakoś nie widzę tutaj takich komentarzy po wygranej Romy, czy Atletico, które tyle krwi nam napsuło w ostatnich latach. Nie można sobie nie lubić Liverpoolu tak bez powodu? Ja ich nie lubię od kiedy pamiętam i zamierzam dalej im nie kibicować.
3
Zdecydowanie za wysokie oceny dla Rakiticia i Arthura. To Busquets był najlepszym pomocnikiem w tym meczu i tylko on zaliczył naprawdę udane zawody.
0
@Tomek_TF Tak, nie chcę. Powinien się ograć w rezerwach. To nie jest piłkarz gotowy do gry na najwyższym poziomie.
0
@Colon Embape na setę szybszy skurczybyk jest.
0
@jeyx77x Ja mam nadzieję, że Braithwaite to nie będzie zakup na pół roku i odnajdzie się w Barcelonie, Fati wróci dzięki temu do rezerw, a Barca zamiast napastnika kupi LS.
2
@macio_944 https://zapodaj.net/65a61c6f0442c.jpg.html
5
@Adamski69 A gdzie ona tam siedzi ku*wa?
0
@Cobra303 Dlaczego niby? Pisałem to w kontekście Neymara, a ośmieszają się ci, którzy twierdzą, że Neymar doznaje kontuzji we Francji, bo go kopią. Pewnie nawet nie widzieli fragmentu meczu, w którym tej kontuzji kostki doznał.
0
@Rysiu A Ty myślisz że ma?
Co mają wspólnego faule z kontuzjami? No tak, gdyby go nie faulowali, to biedaczek ze złości by krzywo nie stanął 2 lata temu i kostki nie rozwalił.
2
@FC1899Barca Co za bzdury. To od kopniaków mu się 2 lata z rzędu kostka rozwalała? Od kopania to ma co najwyżej siniaki, a nie kontuzje. Jak nie wierzysz to zobacz w jaki sposób nabawił się urazu 2 lata temu.
3
@barczyk Wystarczy przewinąć do postów sprzed godziny.
Bartomeu wiedział już wtedy, że Dembele będzie non stop kontuzje łapał, a mimo to go sprowadził. Faktycznie gwóźdź do trumny.
16
Od czasu objęcia drużyny przez Setiena, Barca na 6 ligowych meczów zwyciężyła w 5 starciach. Daje to średnią 2.5 punktu na mecz. Za Valverde w tym sezonie ta średnia wynosiła 2.11 punktu.
Jest progres.
2
Griezmann jak zwykle bardzo słabo, ale pewnie w drugiej połowie coś strzeli i La Rambla stwierdzi, że kozak mecz zagrał.
0
@zawsze_barca O przepraszam bardzo.
Najlepszy crossover jaki można było zobaczyć to spotkanie redaktora Mexicano z Gracjanem Roztockim.