19

@FranzMaurer Takie były ogromne zapowiedzi, huczne pożegnanie z La Ramblą, obiecywanie, takich słów się dotrzymuje, ale Ciebie nie obchodzi, że nie dotrzymał słowa danego wszystkim. Jego sprawa, że ich okłamał.
Jeszcze do kogo się tam przywala. Jak zwykle, zamiast prawidłowo zdiagnozować problemy, to szuka drugiego dna, bo świętych krów krytykować nie można. Czepia się de Jonga i Arthura, którzy są pierwszymi pomocnikami o profilu Barcy jacy tu trafili od czasu chyba Cesca, czepia się Semedo, który w ostatnim czasie naprawdę gra porządnie i czepia się Dembele, który nawet nie gra, więc nie wiem w jaki sposób problemy gry Barcy go dotyczą.
Te same problemy mieliśmy 3 lata temu, kiedy tych zawodników jeszcze u nas nie było.
Tak to sie zawsze zaczyna. No niby miał się nie udzielać, ale jak to tak, skoro Messiego obrażają. Za chwilę może być kilka kolejnych wymówek i Maciej wraca na stronę. To jak uzależnienie dla niego.

2

@Chwytliwy Wczorajszy redaktor na dzień dzisiejszy.

6

@krzychu1526 Nigdy nie zrozumiem tej nienawiści do Alby. Świetny piłkarz, a dostaje ciągle po głowie, bo oooo symulki i pajac. Z drugiej strony mamy Suareza, któy zachowuje się dokładnie tak samo i nikt go z tego powodu nie hejtuje.

0

@Kajtek77 Z zespołów topowych, albo takich, które chcą uchodzić za topowe to chyba tylko Juve, ale to są Włochy i trochę inaczej tam się gra.
Każdy klasowy zespół z Anglii, PSG, Bayern, Real grają że skrzydłowymi. Czasami nawet dwoma. U nas jednego nie ma nawet. Dramat.

1

@PatrychoO Tak, jeszcze go pozwą od razu za zniewagę.

1

@Konias4318 Nie chcę tutaj krytykować Pique i Busquetsa, chodzi mi tylko o to, że to nasi najważniejsi piłkarze i jeżeli oni są na boisku, to taka rewolucja o jakiej piszą niektórzy jest niemożliwa, żeby zrewolucjonizować zespół w 100 procentach(myślę, że totalne trzęsienie ziemi nie jest konieczne), to należałoby zacząć wymianę piłkarzy od tej trójki Pique-Busquets-Messi, ale jeszcze raz podkreślam, to nie jest w mojej ocenie konieczne, bo największe problemy leżą gdzie indziej.

8

Za każdym razem po jakimś przegranym meczu albo ważnym, który nie poszedł dobrze jest to samo. Obwieszczenie kryzysu, rozpisywanie co trzeba poprawić, kogo wymienić, kogo wywalić, a kogo nie wywalać. I tak dalej i tak dalej. Od czasu do czasu wywalanie Messiego, które o dziwo cieszy się dużą aprobatą. Za chwilę nastrzela goli, parę razy uratuje nam dupę i już nie będzie tematu, a sugestie o wywaleniu będą wyśmiewane.
Łaska pańska na pstrym koniu jeździ, natomiast każdy, kto regularnie ogląda mecze Barcy powinien sobie od dłuższego czasu zdawać sprawę z naszych problemów, które są stale i niezmienne. Nie rozumiem tego, że potrzebny jest punkt zapalny, jak przewalony mecz, żeby sobie zdać z tego sprawę.
Możemy mieć o wiele lepszy skład, wymienić tę zardzewiałą pomoc, kupić skrzydłowego i gra na pewno by się wtedy poprawiła, natomiast mamy w drużynie pewną oś zespołu. Pique-Busquets-Messi, liderzy swoich formacji. Dopóki oni grają, to pewne rzeczy pozostaną niezmienne, ponieważ nie są tylko jednymi z jedenastu. Są punktami odniesienia dla zawodników grających obok i trzeba o tym pamiętać. Kogo by obok nich nie postawić, to z biegiem czasu złapie pewne automatyzmy, zależne właśnie od tej trójki.

3

@Kacstiff Do PSLu im było chyba najbliżej.

0

@pikass14 Lepiej mieć gorszego, który gra, niz lepszego, któy nie gra. Prosta sprawa, tyle, że Dembele od nas nie odejdzie, bo nikt go nie kupi.

0

@ForcaMilosz Nie znajdzie się nawet na 50.

6

@SeeleyBooth W liceum można to samo co na studiach, tylko z fajniejszymi ludźmi, w dobrze znanych miejscach i jakoś tak fajniej u siebie, a na studiach niby spoko ale jak u obcego, często byle jak.
Liceum>studia

1

@KamQiX Jak dla mnie, żeby ta banda odeszła możemy przedupić cały sezon, a co dopiero jeden mecz.

1

@macio_944 Jasne, że tak. Możemy grać lepiej, być może ładniej, ale tak naprawdę ładnie na ten moment się nie da. Nie z Rakiticiem, Busquetsem, Vidalem, Griezmannem, de Jongiem, Firpo, Semedo. Można tak wymieniać i wymieniać :)

0

@BlaseR9 My mamy taki skład, że po prostu nie da się ładnie grać. Kike się zagolopował z tą obietnicą :)

1

@amanter Włączyłem specjalnie dla niego, wiele powiedzieć nie można, bo mecz był już zabity. Na pewno na plus chęć ofensywnej gry, od razu chce przyspieszyć grę podaniem diagonalnym w stylu Busquetsa, 2 bardzo dobre interwencje w defensywie i to tyle.

0

@fenix1983 -15 od razu może.

0

@Coutinho007 No jak zwykle, gdzieś w połowie pierwszej wypowiedzi zgubiłeś wątek, druga to już są jakieś chińskie bajki, kompletnie nie na temat, pełno dygresji, skakania z jednego wątku na drugi, jeszcze mniej związany z pierwotnym tematem.
Już mam serdecznie dość kwestii Griezmanna, bo zawsze kończy się tak samo. Ludzie mi nie odpisują w jaki sposób on gra tylko jak im się wydaje, że ona gra. A to dwie kompletnie różne rzeczy.
"Czasami może i znika w jakimś meczu".
Co to w ogóle znaczy czasami, może i znika?
Znika jak cholera, w większości czasu gry po prostu go nie ma.
Trzeba to sobie jasno powiedzieć. Wyłożyć na stół plusy i minusy, Ty o minusach wspominasz z konieczności, za chwilę jest ALE bo coś tam.
Pierwotny temat dyskusji, jakbyś nie wiedział to było czy Griezmann się nadaje na dziewiątkę oraz planowanie kadry z uwzględnieniem jego osoby.
Jeżeli ktoś nie powinien traktować kogoś poważnie, to ja Ciebie i tych wszystkich dziwnych zdań, które tu powypisywałeś.

0

@Coutinho007 Problem jest w nim taki, że chłop nie potrafi grać na ścianę oraz tyłem do bramki, rozpychać się pomiędzy stoperami, ściągać ich za sobą, robić miejsce takim ruchem koledze z drużyny. W ostatnim meczu z Napoli przegrywał praktycznie wszystkie takie pojedynki ze stoperami i to nie jest jego wina, ale wzrostu i profilu nie oszuka. Lautaro mimo wzrostu potrafi grać na ścianę, Griezmann nie. To ukształtowany piłkarz o określonym profilu, nigdy nie ulepimy z niego dziewiątki na miarę Barcelony. Może tam grać przeciętnie, solidnie lub dobrze, ale nie bardzo dobrze, a my potrzebujemy, żeby było bardzo dobrze. Jeżeli jest okazja, żeby z "solidnie" zamienić naszą sytuację na danej pozycji na "bardzo dobrze", to trzeba z niej skorzystać. Jak ktoś chciały zablokować potencjalny transfer Griezmanna(któy mógłby pozwolić uzusykać środki na transfer Sancho), bo ooo strzela bramki i wraca do defensywy, to po prostu parsknę śmiechem.

Paco Alcacer potrafi robić fantastyczne liczby i nikt nie robi przez to z niego wspaniałego piłkarza.
Jeżeli mamy trzymać Griezmanna w klubie, żeby rotował Suareza, to dziękuję bardzo. Rotować Suareza to może Braithwaite albo Fati, nie potrzebujemy do tego mieć Griezmanna za 120 baniek, kompletnie nieopłacalne. Także tak jak mówię, jeżeli tylko sprowadzą LS, to Griezmann powinien polecieć z klubu, jeżeli nie sprowadzą, to będzie zmuszony do gry na LS, gdzie mu nie idze. Sytuacja jest bez wyjścia, a rzeczywistość prędzej czy później go dopadnie, ten sezon go oszczędza i już oszczędzi, szczęście w nieszczęściu dla niego, że Suarez i Dembele wypadli i tyle, ale problemy, o których mówię odezwą się jeszcze wiele razy. Potrafi robić cyferki, więc wszelka polemika i krytyka go omija, natomiast jeśli tylko przyjdzie tu zawodnik, który oprócz strzelania goli ma pojęcie o dryblingu, szybkości i robieniu przewagi, to już nie będzie dla niego tak różowo.

0

@Coutinho007 Fajnie by było, tylko gość nie nadaje się na dziewiątkę.

1

@T_TG Jest kompletnie niepotrzebny, sam transfer był bezsensowny.
Wystarczy kupić porządnego LS i facet wylatuje z pierwszego składu.
Mamy plagę kontuzji w zespole, to gra od deski do deski i tyle.
Nie jest lepszym jako LS niż Dembele, ani jako napastnik niż Suarez.

0

@T_TG Byłoby bardzo niedobrze, jeśli będzie przez dłuższy czas w pierwszym składzie, to by znaczyło, że odpuszczą LS, najważniejsze wzmocnienie na dzień dzisiejszy.

0

@PeteR10 Jeżeli kupią wreszcie porządnego lewoskrzydłowego, to Griezmann wyląduje na ławce, nie sądzę, że będą chcieli na niej trzymać piłkarza z takim kontraktem.

1

@Lola120 Nie będzie niczego.

0

@Krzychu1010 Uwięzione Netflix zepsuł niesamowicie, a 2 pierwsze sezony były świetne.

1

@Jakchcesz Mi już jakiekolwiek komentarze o Neymarze zbrzydły. Jak można przez 2 lata wciąż się ekscytować jego tematem. Ja już dawno odpuściłem, znam na pamięć schemat komentarzy, jak jest o gościu artykuł, to omijam go szerokim łukiem.

0

@Jakchcesz Dokładnie, dobrze zrobił. Jak chce tak bardzo wrócić, to takie pozwy na pewno mu w tym pomogą.

1

@Coutinho007 No trzeba, ale myślę, że mamy wystarczająco takich zawodników, żeby wystarczyło na takiego Sancho, ale tylko na niego. O 2 gwiazdy będzie piekielnie ciężko.

2

@Bagsik88 Najważniejszy jest dla mnie LS. Rozgrywający zaraz za nim. To są dwa transfery absolutnie niezbędne, powinni kupić Thiago.

1

@LuisSalvano "Ney+napastnik" to będzie 250 milionów euro. Nie wierzę w to, pomijając to, że nie wierzę w sam transfer Neymara. Jeżeli jakimś cudem udałoby się zrobić oba transfery, to braknie środków na inne pozycje, a musimy jeszcze kupić pomicnika, przydałby się także prawnonożny stoper i jeszcze jeden pomocnik, więc "Neymar+ napastnik" odpada, jeżeli chcemy, żeby zespół został realnie wzmocniony, a nie tylko w formacji z przodu. Sancho i wystarczy transferów do ataku.

2

@Kajtek77 Szczerze, jak mają kupować Wernera, żeby zagrał i na skrzydle, i na napadzie, to najlepiej niech go w ogóle nie kupują :)
To żonglowanie piłkarzami po pozycjach przeważnie się źle kończy.
Jak dla mnie jednak dziewiątka. Jak mają go kupować na skrzydło, to wolę innego piłkarza, ale nie wiem kto jak nie Sancho. Nikt takiego wysokiego poziomu nie prezentuje na tej pozycji, dlatego położyłbym bardzo duży nacisk na jego sprowadzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?