1

@bixmix Edytka>>>>>Wieniawa
Kolego, zobacz na te szlachetne rysy twarzy u Edytki. Widać, że modelka, super szprycha.
A Wieniawa to właśnie taką casualowa, no ładna, nie powiem że nie, ale wiele takich jest. A Edytka jest tylko jedna.

2

@kerouac Tyle gadała o Wieniawie, a obok Edyta Zając wywija. Gdzie ta dziewczyna oczy podziała?

1

@macio_944 Zawodnicy wyczuwają, kto się nadaje, a kto nie. To doskonale potwierdza, że Setien to za słaby trener na taki klub. W szatni jest już stracony.
Valverde to był gość. Tyle kompromitacji za jego kadencji, więc wystawiał starą gwardię cały czas, żeby zapanować nad szatnią. Geniusz.

15

@YoungTalents Isco na pewno nie. Prędzej tego Valverde już, ale niech zmieni nazwisko.

0

@Tasde Znaczy to nie jest zamknięta historia i jest jeszcze z czego wyciskać dalsze odcinki, ale takie ciągle przedłużanie może źle się skończyć.
Bardzo dobrze, że nie skończyli tak jak początkowo chcieli na 3 sezonie, tam historia się nie domknęła, ale gdy już się domknie powinni to skończyć i nie przedłużać dalej czegoś, co już się skończyło.
Także mam nadzieję, że jednak 5 sezon będzie ostatnim.

0

@NeroTFP Miało na 5 się skończyć.
Nie wiem czy to dobry pomysł. Jeszcze serial przejął Netflix, który ma tendencję do pieprzenia rzeczy, które dostaje do dokończenia.

11

@Triv44 Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby nie widzieć nic złego w zachowaniu tej dwójki.

1

@Kengo Todibo jest przepiękny. Oby tylko nie grał tam za dobrze, bo Schalke go wykupi i tyle :)

0

@messi564 Najlepsze opcje. Właściwie to obu bym chętnie przygarnął. Ale to by było za proste, ściągać świetnych zawodników o odpowiednich profilach za małe pieniądze. Nie ma co.
#teamFabianRuiz

4

@macio_944 Daj spokój, dla niektórych znawców, (którzy twierdzili, że bronią Valdemara nie ze względu na sympatię, tylko po prostu to jest super trener), teraz u Setiena nie pasuje dosłownie wszystko. Kiedy Valverde miał kontuzjowanych piłkarzy, to był argument na jego obronę. Teraz Kike ma cała plagę kontuzji, no ale przecież z takimi piłkarzami jak Messi lub Pique wygranie meczu nie powinno być problemem. Te same osoby, które twierdziły, że bronią trenerów, a największy problem jest u piłkarzy teraz nie mają problemu z krytyką Kike. I to niesłuszną, bo najczęściej zarzucają mu rzeczy, na które nie miał wpływu. Hipokryzja hipokryzja hipokryzja.

0

@Messibestplayerintheworld Dybała już przechodził do PSG zamiast Neymara kilka razy w trakcie ostatniego okienka.

4

@itmustbejoke Ale kocopoły.
Mecz Barcelony z Liverpoolem nie różnił się specjalnie od meczu z Juventusem w 2017 roku. W obu meczach przeciwnicy strzelili szybko bramki na początku spotkania. Tylko tutaj pojawia się mała róznica, w spotkaniu z Juventusem w składzie Barcelony wystąpił Neymar, który mijał 2 zawodników, a potem zamiast oddać piłkę koledze wpadał w trzeciego i tyle z tego było, a przeciwnik zamknął dwumecz po bramce na 3-0 w 55 minucie.

Ciekawe kiedy ludzie zrozumieją, ze sam Neymar nie zbawi Barcelony.

1

@VamosRakieta Jak raz pozwoliłem sobie na złamanie obietnicy, to już jej nie ma :)

0

@Chwytliwy O tym też mówił w wywiadzie :)
Strzela lepiej prawą, ale prowadzi lepiej lewą, z tym, że gra na lewej stronie, gdzie wygodniej prowadzić piłkę prawą, więc ze swojej gorszej nogi wtedy korzysta, ale generalnie woli lewą nogę.

0

@Chwytliwy Sam powiedział w wywiadzie, że woli lewą, widać jak prowadził piłkę, że o wiele sprawniej idzie mu to lewą nogą. Zawodnik ewidentnie lewonożny, z tym że niespotykanie dobrze posługuje się gorszą, prawą nogą. I tyle.

14

Fetysz lewych nóg w Barcelonie wiecznie żywy.
Griezmann, Dembele(tak wiem, że obunożny, ale woli lewą), Malcom, Trincao. Jeszcze Lenglet całkiem niedawno przyszedł też lewonożny.
To już naprawdę przegięcie jest, no ileż można do napadu kupować lewonożnych zawodników. Wystawisz takiego na lewym skrzydle i gość nie wie co się dzieje. Dla nich to chyba żadna różnica.
Wzięło mnie na wyliczanki po przeczytaniu posta z tiki-taki, chociaż naprawdę, żeby mieć 2 młodych i dobrych stoperów lewonożnych, za to jednego(i to podstarzałego) prawonożnego, a mimo to kupować lewonożnego, to trzeba mieć orzeszek zamiast mózgu, dlatego nie wierzę w te kocopoły, choć kto wie. Oni są zdolni do wszystkiego.

2

@cat_r37 Za Valverde też Busquets grał wszystko, gość wypuścił niedoleczonego Dembele na Lyon. Pamiętamy jak się skończyło.

8

@cat_r37 Ta uwaga miałaby jakikolwiek sens, jeśli nie mielibyśmy dostępnych 13 czy 14 piłkarzy.

2

@norbi77 Arthur na pewno nie. Kurtuła tak skrócił kąt, że albo lob, albo dziura między nogami, inaczej nie dało się tego strzelić. Messiego tam gonili porządnie, ale rzeczywiście mógł z większą precyzją uderzyć. Natomiast to co zrobił Griezmann to po prostu masakra. Piłka na lepszej nodze, czysta pozycja do strzału i wypieprzył piłkę w trybuny. Zawodnik ten klasy powinien oddać chociaż celny strzał.
Messi miał najlepszą sytuację, potem Griezmann i Arthur, natomiast Griezmann najbardziej spierdzielił.

6

@BarcaInfo CatRadio to nie jest wybitne żródło, mylili się już mnóstwo razy.
Opinia tych starych wyleniałych kocurów nie robi na mnie żadnego wrażenia, jest nieobiektywna.

2

@Janiama Wcale tak nie uważam. de Jong gra kupsko, a Arthur nieźle, ale nic ponadto. Nie należy natomiast szukać problemów Barcelony w tych zawodnikach, bo to wierzchołek góry lodowej, a największe problemy leżą gdzie indziej. Tak jak wspominałem, symptomy tego, co dzieje się obecnie z Barcą zaczęł pojawiać się w sezonie 16/17, a w 17/18 były już bardzo widoczne. Tych piłkarzy nie było wtedy w klubie.

A danego słowa należy dotrzymywać. Niby odchodzisz z La Rambli, ale jak Ci się zachce to możesz wrócić w każdej chwili? Po co w takim razie to pożegnanie było? Pajacerka i tyle.

0

@Gall Nie sprawdzałem ich wartości rynkowej przed napisaniem tego.
Powinni kosztować tyle co napisałem, ale jaki nasz zarząd jest każdy widzi.

1

@sebo939 Przeczytałem tu w lecie takiego kocopoła, że dobry piłkarz zawsze sobie poradzi, a problemem jest brak jakości nowych nabytków :)
Rzeczywiście, Griezmann i Vidal na skrzydłach śmigają jak złoto.

2

@Kajtek77 Vidal 20 max, Rakitić pomiędzy 25 i 30. Na więcej liczyć nie można. Z tym, że są tyle warci, ile ktoś za nich zechce zapłacić. Na Vidala na pewno znajdzie się chętny, na wypalonego Rakiticia, któremu już nie za bardzo się chce, nie jestem pewien. Dlatego Vidal to taka 20, ale jak dla mnie pewny transfer, natomiast cena Rakiticia może ulec obniżeniu, bo kolejki chętnych po niego to nie widzę.

4

@Orlik00 To nie jest 10 najgorszych transferów, tylko 10 najdziwniejszych. Jak najbardziej Mathieu był dziwnym transferem.

0

@Tollusiek Ile? Bo ja myślę, że niewiele. Nie wystarczy, że weźmieme sobie pierwszego lepszego, wiekowego skrzydłowego i już nasza gra się poprawi.
Poza tym, że potrzebujemy skrzydłowego, to potrzebujemy skrzydłowego o odpowiedniej jakości, profilu i preferowanej stronie(LS).

5

@FranzMaurer No tak, to tylko internet, ale jakieś zasady z życia codziennego tu chyba obowiązują.
Ja nie mam nic do tego, żeby sobie tutaj coś pisał, przynajmniej pisze o piłce, ale jak już obiecuje wszystkim naokoło, że nie będzie się udzielał, to należy tego słowa dotrzymać.

0

@Hiacynk Dobre są składy? Nie wiem czy warto odpalać.

9

@FranzMaurer Każdy może pisać co chce. Każdy może sobie naobiecywać, że nie będzie tu nic pisał, oczywiście słowa tego nie dotrzymuje, ale co tam, to tylko forum internetowe.
Tak, zawiodłem się, bo miałem nadzieję, że gość ma odrobinę honoru, niestety myliłem się.
Po co w takim razie robić takie ckliwe pożegnanie, jak potem i tak ma się to w dupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?