Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kajtek77 Michał jest tego wart.
0
Komentarz usunięty
0
@SamuraJack Tak, serio. Kapitalny pomocnik.
1
@Kajtek77 I Thiago.
Taki hattrick z Bundesligi.
3
@LuisSalvano Choćby nie wiem jak chciał się wybielić, to wszystkich transferów nie załatwi. Zwłaszcza dwóch tak ogromnych.
Chcieć to sobie może, ale obu naraz nie sprowadzi.
2
@Pilka_jest_okragla Żałosny typ.
Jak 8-latek w szkole, który ciągle robi jakieś akcje, żeby być w centrum uwagi.
0
@Konias4318 Co proszę? Ładnie wymyślasz. Od jakiegoś czasu te posty o Neymarze zlewam totalnie i praktycznie w nich nie uczestniczę. Nawet ten nie jest stricte o Neymarze, gdyby był, to bym sobie już dawno odpuścił. A hipokrytą jesteś, nie wiem czy normalnie, czy tylko w tej dyskusji, a dlaczego to już wytłumaczyłem.
Zresztą znowu nie na temat piszesz, tylko non stop powtarzasz "O, po co dopytujesz o Neymara, skoro znasz moje zdanie". No właśnie nie dopytuję. Bez odbioru.
0
@Konias4318 No tak, nie masz odpowiedzi, to już upierdliwy.
I co z tego, że chcesz tu Neymara z powrotem, a ja nie, kiedy nie o tym ta dyskusja?
Racja jest po mojej stronie, a Ty jesteś hipokrytą.
"Jak się nie podoba, to nie komentuj", chociaż sam wcześniej zrobiłeś dokładnie to samo. To trzeba było przerwać w odpowiednim momencie, a nie mi ciągle odpisywać :)
Jeżeli już ktoś jest upierdliwy, to Ty. Usilnie starałeś się mi odpowiedzieć, choć nie miałeś nic rozsądnego do powiedzenia.
0
@Konias4318 No i co z tego? Możesz sobie komentować swój post, ale ja twojego już nie?
0
@Konias4318 Sam skomentowałeś o urodzinach, choć Ci nie pasuje.
3
@Konias4318 Twoje o Neymarku też.
3
Jeszcze tylko 2 minuty i zacznie się zbiorowe adoracja Neymarka.
1
@FC1899Barca Najśmieszniejsze jest to, że jak znam laramblowych valverdzistów, to niektórzy sobie to wezmą na poważnie i serio uważają, że większość tych nieudanych meczy za Ernesto udałoby się wygrać :)
2
@Chwytliwy Już nie bo rodo, tylko na dzień dzisiejszy to Łoszyngoł i tu tego.
3
@juliacicha Ł bo rodo
8
@Chwytliwy Witamy z powrotem dla jego.
2
@HansLanda Ostatnio byle co można podpiąć pod prowokację, ale ten post nie miał takiego charakteru :)
27
@Moderacja Dlaczego mój post o Cwiakale spadł z rowerka? Słowo "spuszczać" nie jest wulgarne, tak na przyszłość :)
19
@Hushovt Weź Dezaftan Med na afty, pleśniawki i drobne urazy w jamie ustnej.
1
@bartoszekkk Ja "coś czuję", że wykręci się jak zwykle, ale sytuacja jest zbyt poważna i trochę gówna się przyklei.
5
@BarcaInfo Następny dzień będzie kluczowy parafrazując klasyka.
5
@messi564 James Rodriguez
0
@Uukasz_93 Ciekawe na co nam Rafinha.
1
@Kengo Jak dobrze, że jest to TVP. Ciągle jakieś fajne aferki do śledzenia.
7
@TheMefju "No po prostu nie wiem, jak dla kogoś kto określa się mianem kibica Barcelony i oglądającego La Ligę co tydzień, Braithwaite to ma być postać anonimowa."
Tak właśnie napisałeś, że nie wiesz jak kibic Barcelony może nie znać tego czy tamtego. No to ja nie znam i dobrze mi z tym.
15
@TheMefju Aha, czyli żeby kibicować Barcelonie muszę oglądać od deski do deski całą La Ligę? Spoko.
Nie wiem kto gra w Alaves, Leganes czy Valladoid i nic mnie to nie interesuje.
1
@Mocher91 Za Busquetsa de Jong.
Za Suareza boję się, że wydadzą te 111 milionów na Lautaro i nie spełni oczekiwań. To dobry piłkarz, na ten moment najlepszy kandydat za Suareza, ale dobrze by było, żeby jeszcze rok pograł w Interze. Nie musimy ściągać napastnika w tym okienku.
0
@kamilo0066 Jak widzę te bzdury o bieganiu, mam ochotę rozpieprzyć laptopa o ścianę. Gdyby on w ogóle nie zagrał w tym meczu, to i tak by mówili, że biegał. Jak najważniejszym atrybutem piłkarza ma być bieganie, to niech mnie wezmą. Za takie pieniądze będę biegał jak głupi.
Ten mecz miał taki przebieg, że nie było po co biegać, więc nie biegał i dobrze, ale przyzwyczaiłem się już, że 80 procent osób chyba nie ogląda meczu( nie wiem jak można pisać te bzdury o tym cholernym bieganiu), tylko z przyzwyczajenia po każdym spotkaniu pisze to samo.
Jeżeli piłkarz miał 3 sytuacje absolutnie stuprocentowe i wykorzystuje jedną, to należy go zganić, a nie chwalić.
Ta zbiorowa psychoza przypomina mi sezon 16/17 i ciągle bronienie beznadziejnie grającego Rakiticia, za pomocą tych samych kocopołów. Bo biega, pracuje, blablabla. Nikt tego nigdy nie widział, ale co tam.
2
@jeyx77x Jakie to były najważniejsze mecze? Remontada z PSG? Super.
Zagrał tam ze względu na zmianę formacji, a i tak był z naszych wtedy najsłabszy na boisku razem z Rakiticiem.
0
@sokot Ja każdego zawodnika związanego z Barcą lubię, no prawie każdego :)
Rafinhę też, ale jako człowieka. Piłkarsko nie należy do moich ulubieńców.