Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kerouac Idealnie zdiagnozowany problem.
Myślę, że właśnie tak było. Koło wzajemnej adoracji z zawodnikami takimi jak Messi, Suarez czy Pique miało wywalone i bardzo pasował im poczciwy wujek Ernesto, który nikogo nie skrytykuje, nie wprowadzi żadnych zmian i będzie ich wystawiał niezależnie od formy.
Natomiast tacy piłkarze jak Roberto, de Jong oraz młodzieżowcy typu Todibo, Puig zapewne tylko odliczali dni do zwolnienia Valverde widząc, jak drużyna idzie na dno, a stare konie grają wszystko niezależnie od dyspozycji.
Dlaczego niby Messi z Pique aż tak bronili trenera? Przez wspaniały projekt sportowy? Na pewno nie. Dlatego, że był świetną osobą? Być może, ale to go nie usprawiedliwia od złego zarządzania drużyną. Zostaje opcja numer 3, po prostu im taki Ernest pasował. Zero zobowiązań, jest piłeczka i grają chłopaki.
Abidal nie wziął tej wypowiedzi z powietrza, Messi prosi o podanie nazwisk, więc to nie chodzi o niego, ani jego ziomków, tylko o młodszych graczy. Wszystko składa się w logiczną całość.
1
@Katalonbar Zarząd Barcelony jest jak Major walący nitro w lesie, winni temu są wszyscy tylko nie on sam. Zresztą to jest fiksja i czegoś takiego na pewno nie było. Ludzie głupoty gadają. Śmiechu warte.
0
@ViscaBarca123 Mocny skład jest czy rezerwy wystawili?
0
@BarcaInfo Ale akcja.
To jest właśnie wywiad z gatunku takich, że nie wierzysz, że ktoś go udzielił. A tu proszę.
Czyli był problem z Valverde, jest czarno na białym.
Jest też problem z zarządem, że wyciągają takie brudy na światło dzienne, wcześniej zapewniając, że ma pełne poparcie zarządu.
29
@BarcaInfo Nie wierzę, że powiedział coś takiego.
8
@BarcaInfo Dobrze by było ściągnąć Thiago w lecie, a myślę, że sam zawodnik byłby bardzo zainteresowany powrotem. Miejsce w pierwszej jedenastce miałby właściwie pewne. Niska cena, piłkarz zna klub, profil jakiego potrzebujemy. Czego chcieć więcej. Już raz kupiliśmy gościa z Bayernu z rocznym kontraktem i bardzo dobrze na tym wyszliśmy.
Kiedy taka okazja pojawia się na horyzoncie, to obowiązkiem jest z niej skorzystać.
1
@NeroTFP Sport to żaden biznes. Nie w pierwszej kolejności. Można im wybaczyć tego Minę, bo był u nas tylko pół roku, ale jak na to jak grał, to za darmo bym go nie chciał. Nie sądzę, żeby ich zamiarem było zarobienie na tym transferze, źle prześwietlili zawodnika i nabrali się, że on tutaj coś pokaże. Gdyby nie dobry mundial, to prawdopodobnie nikt by go od nas nie kupił, w każdym razie grą w Barcelonie sobie reklamy nie zrobił.
1
@Jakchcesz
Nikt nie jest lepszy od Griezmanna z napastników, którzy tu ostatnio przychodzili. Świetny zawodnik. Tylko, że nie wykaże się u nas i np. taki Dembele gra lepiej w Barcy niż Griezmann.
Zdecydowanie najgłupszy transfer. Kupować zawodnika za 120 milionów na pozycję, na której pokazuje 30 %możliwości. To mogli już kupić jakiegoś Bergwijna albo kogoś takiego za 4 razy mniej. Zawodnika dużo gorszego, nie na Barcelonę, ale zagrałby lepiej na LS niż Antek i tak, a 90 baniek zostaje w kieszeni.
0
@patry295 Ale co z tego, że finansowo, jak grał do dupy. Pieniądze mają drugorzędne znaczenie, najważniejsze jest to co zawodnik prezentuje na boisku.
0
@kewin Ja bym dał. Profilem nie pasuje chłop do Barcy kompletnie i się nie sprawdził.
15
@macio_944 Tak jest. No i nie wiem co tu robią Marlon i Vitinho, bo to nawet nie transfery do pierwszego zespołu, Vitinho w ogóle był tylko wypożyczony. Przy Todibo i Wague pytajnik raczej, bo kosztowali tyle co 2 worki ziemniaków i nie grali praktycznie wcale, więc nie wnieśli nic ani pozytywnego, ani negatywnego.
0
@FCBMati10 Super, Griezmann nawet tego nie potrafi zrobić.
3
@macio_944 Umtiti minus, Griezmann plus? Co to za zestawienie jest w ogóle.
Ze wszystkich głupich zakupów transfer Antoina był najgłupszy. Na przykładzie Coutinho powinni się nauczyć, że nie sprowadza się zawodników za takie pieniądze, których potem nie ma gdzie włożyć do składu. A ten lekką ręką wydał kolejne 120 milionów, bo przecież świetny zawodnik. A gdzie będzie grał, to już się później zobaczy.
0
@barteq de Jong na pivocie nie będzie "zmarnowany", tylko tam pokaże wszystkie swoje atuty. Nie mamy problemu, żeby wyprowadzić piłkę od obrony do pivota, ale od pivota wyżej już tak. Co de Jong 30 metrów przed bramką zrobi ze swoimi zaletami? Gąszczu rywali, biegnąc z piłką przy nodze nie minie, tak jak on, prostoliniowo.
Wchodzi między 3 rywali, ale nie potrafi z piłką między nimi się odnaleźć, manewrować.
"Pchać" piłkę tak jak pcha de Jong, to trzeba umieć w okolicach środkowej linii boiska. Na 30 metrze od bramki de Jong już nie jest w stanie wiele zrobić. Im bliżej bramki rywala, tym mniej liczy się wyprowadzenie piłki i prowadzenie jej w sposób prostoliniowy(jak de Jong), a tym bardziej ma znaczenie umiejętności dryblingu, manewrowania między przeciwnikami, poruszania się w sposób krzywoliniowy(jak Messi).
0
@Kengo Mbappe
0
@barteq To jest co innego, mylisz pojęcia. "Pcha grę do przodu", bo właśnie dobrze wyprowadza piłkę, świetnie ją prowadzi i chroni przed przeciwnikami, ale to nie drybling. On w tłoku za pomocą balansu ciała, zwodu, może jakiejś sztuczki rywala nie minie. Nie ma dryblingu.
1
@barteq On nie ma ani dryblingu ani tym bardziej podania. Nie jest kreatywny. Im wyżej gra tym gorzej dla niego. Za to ma świetną technikę, wyprowadzenie piłki, antycypację, grę na wyprzedzenie, grę pod presją, wyjście spod pressingu. Urodzony pivot.
1
@barteq Ale ja o jego profilu mówię. To urodzony pivot, tyle że ma wiele cech pozwalających mu grać na innych pozycjach.
1
@Adamski69 Jak zabawne. To średnia wszystkich ocen uzyskanych przez niego w trakcie sezonu. Z nieba to się nie wzięło. Zagrał wiele meczów, więc ocena jest miarodajna.
3
@Kengo Pivot to idealna pozycja dla niego i tam właśnie pokaże pełnię umiejętności, a nie jakieś 8 i 10.
3
@Barwindg Piotrek jest na dzień dzisiejszy, jak to się mówi debesta i tu tego.
4
@kamilop Był. "Przeciążony mięsień prawego uda i dalsza rehabilitacja".
Czyli w skrócie nic poważnego a w sprawie powrotu nic konkretnego.
13
3 sytuacje powodujące największe wylewy na stronie:
-przegrany mecz
-kolejna kontuzja Dembele
-domniemany powrót Neymara
1
@cat_r37 Też nie są, ale Perez tym bardziej nie jest.
Plus Griezmann plus Dembele jeżeli wróci wreszcie. Ile Perez zagrał minut po powrocie Messiego z kontuzji. Tyle co nic. Sam Messi zgarniajacy praktycznie wszystkie minuty na swojej pozycji już blokuje zawodnika.
2
@cat_r37 Nie grał nieźle, a beznadziejnie. Mamy od dłuższego czasu problem z LS, ale Perez to nieodpowiednia osobą, żeby go rozwiązać.
1
@Cochise
1:06
Przypomniała mi się ta sytuacja wczoraj i zmarnowanie asysty Roberto przez Suareza.
7
@cat_r37 Ty zdajesz sobie sprawę, że Carles Perez, zawodnik dobry i z potencjałem na wniesienie wartości dodanej do zespołu, ale jednak jednowymiarowy to prawoskrzydłowy? Ilu zawodników jest przed nim do gry na tej pozycji. Nie miał szans na grę.
Albo inaczej. Nie miał szans na dobrą grę. Grając na lewej stronie jest bezwartościowy.
1
@arraco "Nieprofesjonalnego trutnia"
Setien: Mam łzy w oczach, gdy widzę intensywność treningu Dembele.
Oczywiście Pan arraco wie lepiej od trenera Barcelony jak prowadzi się Dembele.
Rób sobie co chcesz. Niczego Co nie zabraniam. Jeżeli twoją wolą jest bycie bezmyślnym matołem i pisanie głupot to proszę bardzo.
0
@arraco Gdyby Twoja wypowiedź miała cokolwiek wspólnego z merytoryką, to wtedy mógłbyś wypominać mi jej brak.
0
@arraco Żałosny to Ty jesteś.