Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii Jak nie ma kto wykończyć. Fati ma na tyle umiejętności, żeby wcisnąć piłkę do częściowo pustej bramki z 3 metrów. Po prostu minął się z piłką. Messi minimalnie przestrzelił pod koniec, ale Suarez by trafił :) ?
16
Nieźle sobie to Kiki wymyślił. Griezmann nie jest ustwiony normalnie na LS, tylko biega między liniami, czasami schodzi do środka do klepki. Wychodzi mu to całkiem nieźle. Fati szeroko na PS. Niezbyt dobry mecz, szkoda, że Dembele nie ma, nadawałby się tu.
Gra oparta o szybką wymianę piłki w środku pola, wychodzenie na pozycję, trójkąty, gra na jeden kontakt. Naprawdę może się podobać. Mieliśmy kilka klarownych sytuacji i powinniśmy prowadzić 1-0, ale Fati okrutnie minął się z piłką. Dobrze wygląda Busquets, 81% posiadania piłki. Ciekawe czy w którymkolwiek meczu za Valverde tyle było :) ?
Braku Suareza nie widać jak na razie, a to by świadczyło o tym, że pomysł Kike jest dobry. Tworzymy okazje mimo jego braku.
A Rakitić jest beznadziejny, po raz kolejny udowadnia, że ma ogromne ograniczenia techniczne, które uniemożliwiają mu grę w taki sposób. Arthur lub Puig powinien wejść od razu w przerwie za Ivana.
0
@masq Ale dla niego taka rola jest właśnie bardzo dobra. Im musi więcej pracować w obronie tym lepiej dla niego.
2
@BarcaInfo Valverde by zamiast Puiga powołał Wague i tyle. Chłopak by nawet z pierwszym zespołem nie trenował.
0
Ci, którzy się tak upraszając o tego Emersona naprawdę oglądają Betis czy tylko zobaczyli, że asystę zaliczył?
8
Proszę o zaprzestanie "żartu" z "Dzień dobry na klatce mówił", ponieważ został on już przerobiony na wszelkie możliwe sposoby i w tym momencie przytaczanie go to pudrowanie trupa, który zakończył swój żywot jakiś miesiąc temu. Dziękuję.
1
@SuperPatsonFCB Vidal i Rakitić nie pasują do stylu Setiena. Nie musi ich przez pół roku wystawiać w pierwszym składzie, żeby się o tym przekonać.
0
@Chwytliwy Bardzo dobrze, że do nas nie przyjdzie. Już dość tych dziesiątek i "wszechstronnych".
3
@Katalonbar Wague wypożyczony, Semedo zostanie.
4
@Hosh Nie jego wina, ale na pewno jest jednym z wielu czynników.
4
@FC1899Barca Jak dla mnie totalny gniot. Ale co kto woli.
0
@fcbheroes Tylko United jak już może go nawet nie obecnie, ale w ogóle w najbliższym czasie zatrudnić. A poza TOP6 chyba nie chciałby schodzić.
3
@Grubson06 Proszę, da się zrobić transfer po cichu. Mały, bo mały, ale jednak.
1
@amanter W sensie że podobny? Może troszeczkę.
0
@Faun Ujmuje to przede wszystkim naszym piłkarzom. Umiejętności dryblingu mają tyle co kot napłakał.
0
@LeoMessi1994 Rzeczywiście jest pewne podobieństwo, ale tylko trochę. Fryz podobny.
0
@MarioVeB! Jak go i tak nie kupią, to po co wpisywać taki zapis o wykupie w umowę :) ?
0
@ViscaBarca123 No dobrze, niech kupują. Wague to maetriał na solidnego rezerwowego, ale na moje oko nie da rady przeskoczyć z poziomu dobry na bardzo dobry lub więcej, natomiast profil Emersona moim skromnym zdaniem kompletnie nie pasuje do Barcelony.
0
@MarioVeB! Kupują go w lecie, odkupujemy go powiedzmy w 2022 roku, kiedy Pique zawiesi buty na kołku.
I chodziło mi o ponad 20 minionów.
Kompletnie nieopłacalne.
5
Czyli w praktyce piłkarz gra u nich 2 lata i jeszcze na tym zarabiają ponad 10 baniek. Paranoja.
8
@Mesi12 "Klub z Barcelony musi zapłacić 3 procent opłaty licencyjnej kontraktu Kiki Setiena, którą wszystkie kluby w Hiszpanii muszą zapłacić"
Coś takiego tłumacz wymyślił.
1
@BlAugrAnAPolAnd
Ruiz to jest kartofel, Oriol gra na wypozyczeniu na środku obrony, ten cały Fernandes nawet do nas jeszcze nie trafił, trzeba poczekać jak Alena będzie sobie pogrywał w Betisie, ale on ma nieodpowiedni profil do Barcelony.
Roberto będzie w Barcelonie jeszcze wiele lat, należy do zawodników, których klub po prostu nie sprzeda, chociaż jak najchętniej bym go razem z Semedo na 4 wiatry rozgonił, tyle, że rynek nie oferuje niestety lepszych piłkarzy.
2
@ViscaBarca123 Kto tak powiedział?
0
@ViscaBarca123 On już był z nami chyba 2 lata temu łączony.
1
@LeoMessi1994 "Robiliśmy tutaj DYMY, żądaliśmy ValverdeOUT."
Umiejętności internetowania Michała Pola są wspaniałe.
0
@kkbarca Ludzie sobie zdali sprawę, że Valverde nie będzie miał już okazji na polepszenie swojego dorobku i nie zdoła poprawić swojego statusu w Barcelonie, który już zawsze będzie mocno naznaczony tymi blamażami w LM. Dlatego właśnie nadchodzi taki czas podsumowania jego okresu i po raz kolejny w takich sytuacjach te demony są przywoływane. Ja też sobie nieco odświeżyłem w pamięci te wydarzenia z tego powodu. Tak po ludzku robi się żal faceta, bo w sumie dobrze mu z oczu patrzy i w porządku chłop się wydaje. Nie szkoda mi Valverde jako trenera/pracownika, bo jego taktyka była prymitywna, ale szkoda właśnie jako człowieka. Chciałoby się, żeby zakończył swój okres w Barcelonie z większym dorobkiem i uznaniem wśród kibiców.
32
@HassanMubarak O to to to. Dlatego Valverde będzie bardzo pożądanym trenerem w letnim okienku transferowym wśród klubów przeciętnych i dobrych, ale nie bardzo dobrych.
27
@Janiama Zatrudnienie Pochettino byłoby mniej więcej na tym samym poziomie godności, co usilne próby sprowadzenia Neymara.
Całe szczęście Xavi odmówił.
Koeman nic by tu nowego nie wniósł.
Z tych dostępnych opcji chyba rzeczywiście najlepszy był. Normalnie bym tego nie pojmował, ale biorąc pod uwagę fakt w jakim cyrku się obecnie znajdujemy nie jest to aż tak nienormalne. Popytu nie ma, bo jego filozofia futbolu już odeszła do lamusa.
Ja tam mam nadzieję, że jakimś cudem uda mu się wykręcić dobre wyniki, w lecie zarząd uwierzy, że to rozwiązanie długoterminowe, nakupują mu piłkarzy z tym słynnym DNA Barcy, a w przyszłym sezonie wszystko się rozlezie, Setien zostawi po sobie dobre wspomnienia, zarząd zostanie rozgoniony na 4 wiatry, a nowa ekipa będzie miała na czym oprzeć swój projekt.
2
@Odesseiron Potem cyk marcowe mrozy i letnie zbiory szlag trafi. Żegnajcie czereśnie.
1
@AdrianBarca Na pewno nie do topowego klubu, te już są wszystkie zajęte przez raczej lepszych trenerów. Taki Manchester United mi pasuje do niego, jakaś Roma czy coś. Klub z mocnej ligi bijący się o TOP4(albo chcący się bić). Nic więcej.