Bartek953
Dołączył/a: czerwiec 2011
Katowice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiem że zaraz się na mnie dzieci rzucą ale Gdyby Hugo do nas trafił to pozbył bym się Valdesa jak najszybciej.
Victor jest dobry ale nie świetny najlepsza liga w której by sobie dobrze radził
to chyba Eredivisie.
Tak tak wychowanek więc nie można go sprzedać ale prawda jest taka że samymi wychowankami nic nie ugrasz owszem taki Messi Xavi Iniesta Fabregas robią różnicę ale gdyby nie Alves Alexis Villa czy Mascherano to Barcelona na pewno nie wygrała by tyle samo tytułów.
Przez Valdesa Barca przegrała Superpuchar z Realem bo popełnił fatalny błąd przy golu Di Marii.
On nie jest bramkarzem na miarę Barcelony ma czasem przebłyski ale też upadki a nam potrzebny jest bramkarz o stabilnej formie.
1
Na grafice jest błąd bo "Xavi Alonso" nie gra w Realu tylko "Xabi Alonso".
Błąd mało ważny ale gdy się na to patrzy oko boli.
1
To w niedziele liczymy na manite.
A tak na serio o obstawiam 3-1 dla Barcy.
1
Xavi to jest nie do zastąpienia.
Poprawcie to "uchornić" bo takie literówki są niemiłe dla oka
1
Też wolał bym żeby Camp Nou zostało tylko przebudowane ale jeśli ta przebudowa ma kosztować 300 mln to już wolę nowy stadion.
Camp Nou to wielka część historii klubu ale na nowym stadionie też można ją napisać na nowo.
A nowy stadion daje takie plusy jak np. to że przez jakieś 20-25 lat nie trzeba będzie zbytnio w niego inwestować więc koszt jego budowy może się w tym czasie zwrócić.
1
Propozycja do Adminów.
Może pod każdym raportem umieszczali byś Cie 11 kolejki?
1
Wiecie czy Welliton zagra z Barcą?
A jeśli nie to czemu? ma jakąś kontuzję?
1
Ze Spartaka obawiam się najbardziej Wellitona i McGeady'ego.
1
Sędzia madridista
1
Szkoda że tak wcześnie.
Takie mecze wolę oglądać o 22
1
Kace nigdy nie dorówna więc niema co nawet dodawać że właśnie Brazylijczyk grał z 22 a co do jego powrotu do Katalonii to myślę że jest zbędny gdyż mamy wielu graczy którzy mogą grać na jego pozycji np.Messi Villa Alexis
1
Według mnie na obecną chwilę Falcao to jeden z 3 najlepszych graczy świata.
1
@1Madridista07 nie 30 tylko 33 i nie Euro tylko funtów.
A i jeszcze jedno co fan Realu tu robi?
Wynocha na RealMadrid.pl
1
Gooooooool brawo Getafe!!!
1
Ja dał bym odpocząć Xaviemu i na pomocy dał Iniestę Alexa i Cesca.
No i oczywiście w ataku Villę Messiego i Pedro a obronę tak jak MD
1
Szkoda że Kaka nie zagra bo to mój ulubiony piłkarz Realu.
Mam nadzieje że Barca wygra najlepiej 3-0.
1
@messi1q trochę szacunku dla rywala.
Chyba nie chciał byś żeby tak ktoś o Barcelonie powiedział?
0
Coś wisi w powietrzu.
Dziś na Camp Nou stanie się coś wyjątkowego... oby było to wysokie zwycięstwo Barcelony.
1
Mam przeczucie że jutro Messi strzeli 2 a Villa 1.
Real 1 honorową.
1
Tęsknie za czasami Laporty.
Niektórzy ludzie mówią o nim złe rzeczy ale prawda jest taka że to on wyprowadził nasz klub z długów (a przynajmniej je znacznie zredukował) i gdyby nie on Barca nie stała by się najlepszą drużyną świata.
1
@fighterFCB zapomniałeś o Kace i Ronaldinho
1
Judasz!!!
Kiedyś go kochałem dziś go nienawidzę.
Żałuję że to nie ja rzuciłem w jego stronę tą głową świni.
Swoją drogą ciekawe skąd ten kibic zdobył tą podobiznę Figo
1
@barcelona060 Fontas i Muniesa mają obecnie długo terminowe kontuzje Abidal wcale na pewno nie wróci co więcej ośmielę się powiedzieć że na 65% już nie zagra Alba nigdy nie grał na ŚO i raczej nigdy nie zagra Puyol ma już 34 lata więc trzeba zacząć szukać jego następcy a do tego na pewno (niestety) dojdą jakieś kontuzje podczas sezonu mam nadzieję że to wystarczy żeby zmienić twoje poglądy na ten temat.
1
Niema to jak wrodzona inteligencja pana na zdjęciu wyżej.
Jak dla mnie to Barcelona wygrała w właśnie zakończonym sezonie 4 trofea mianowicie: Puchar Króla , Klubowe Mistrzostwo Świata , Superpuchar Hiszpanii oraz Superpuchar Europy a Real wygrał 1 czyli La Ligę.
Nie mówię że jestem jakimś geniuszem z matematyki ale według mnie Barca ma o 3 trofea więcej.
1
@barca12390 ja jakoś nie czekam i nie chcę jego transferu więc wyrażaj się tylko za siebie bo nie wszyscy muszą mieć takie zdanie jak Ty.
1
On w przyszłości będzie ostoją defensywy w Barcelonie.
0
A ja nie chcę takich tępych mał... w Barcelonie.
1
@Marco87 mecz jest o stawkę , o 1 ,2 mln
1
@MessiFcB10 masz rację ja też jestem zwolennikiem RVP ale Barcelona poszukuje środkowego obrońcy lub defensywnego pomocnika
1
40 mln euro to za dużo jak na takiego zawodnika za 40 mln to możemy mieć np. Francka Ribery a z obrońców to za 25-30 mln Luiza za 15 Thomasa Vermaelena.