1

Courtois jest lepszy pewniejszy z wiekszym potencjalem ale tez drozszy niz Ter Stegen ale bramkarz to najwazniejsza pozycja na boisku i do tego w takiej druzynie jaka mamy trzeba kupowac najlepszych zeby utrzymac sie na topie

1

zdecydowanie tak choc za nim nie przepadam ale za taka kase to nic tylko go
brac bo nawet gdyby slabo gral to na nim nie stracimy

1

czemu Valdes zaczyna dobrze bronic jak odchodzi od nas? poza tym golem na 2-1 to naprawde zagral dobre zawody a az tak duzego bledu nie popelnim przy tym golu

1

ciekawe ile za to zaplacili?

1

ale z was hipokryci...
gdy powiedzial: "Barcelona? nie gram z panienkami" to wszyscy go jechali, ze sam jest panienka wyzywali i obrazali a teraz "czekamy" "chodz do nas" "atak Neymar Mario Messi" jestescie zalosni...
poza tym on juz kiedys gral dla nas jak byl mlody ale wtedy uznali go za za slabego

1

czemu ten szwab skonczyl prawie pol minuty przed koncem?

1

nie zapominaj o Pedro bo jest teraz w naprawde dobrej formie i duzo nam daje

1

zgadzam sie z toba w 100% Pedro naprawde jest wstanie dac wiele Barcelonie tylko musi grac regularnie i czuc ze jest jedna z podstaw ofensywy
i tak jak Ty nie rozumiem tego najazdu na Pedro ze strony niektorych z tej strony przeciez on nie gra zle
strzela bramki rozgrywa i dobrze drybluje

1

znow Cesc w ataku...
lepiej niech Fabregas zagra w pomocy a Xavi niech odpoczywa na
Real
w ataku Tello na LW Neymar na ST/CF i Pedro na RW a w drugiej polowie tylko na wiecej niz 10 min niech wejdzie Sergi Roberto

1

ktory to juz karny dzisaj?

1

tak a co?

1

lipa ale i tak remis

1

Brawo!

1

skoro nie interesuje cie to kto rzadzi twoim klubem i interesuja cie tylko zwyciestwa to gdy Barcelona nie bedzie na topie sobie zwyczajnie sie od niej odwrocisz to mam mala rade dla ciebie: odejdzi juz teraz bo zwyciestwa nie trwaja wiecznie a Barcelona nie potrzebuje sezonowcow
gdybys nie wiedzial to prezes to najwazniejsza postac w klubie wiec to pierwsze co powinno cie interosowac

1

brawo Atletico

1

dokladnie o to mi chodzilo ;)

1

nie cieszcie sie jeszcze bo sedzia moze zawsze dac karny za faul na Pepe...

1

Sędzia porażka a do tek zachowanie cr7 po tym golu zalosne... Cieszył się jakby wygrał mundial a jego gol był decydujący, on dobrze wiedział ze karny jest nie sprawiedliwy wiec mógł po prostu strzelić i pójść w stronę swojej polowy... Zero szacunku

1

proste, wtedy byl na LS a nie na ŚP a ze ma swietnie dosrodkowania i inne cechy ktore w Fife sa wazne da skrzydlowego
ale Iniesta powinien miec 91 ovr, Xavi 87 Fabregas tyle co Xavi a Neymar 85-86 jeszcze Hazard po kapitalnym sezonie z 87 spadl na 85
ogolnie jeszcze wielu graczy ma stanowczo za niski ovr a niektorzy za wysoki

1

Popieram go!
Rosell niszczy ten Klub, pozbawia tradycji i robi z niego komercyjna maszynke a'la Real
no tylko ze ja bede jednak kibicowal Barcelonie bo nawet Sandro nie jest wstanie mnie od tego Klubu odpedzic

1

spacja przed wykrzyknikiem?

1

popieram Cie :) szwaby to syf

1

Bayern nie zasluzyl na zwyciestwo
co z tego ze mieli wiecej posiadania pilki? my zawsze mamy a niektore druzyny ktore nas ograly byly lepsze, pewnie byly tez takie mecze ze przegrywalismy totalnie nie zaslurzenie ale badz co badz to Chelsea dzis zasluzyla na Superpuchar

1

znowu Milan? no ilez mozna...
a grupe mamy jedna z ciezszych

1

bo chcial zostac w Hiszpanii a Real poza Barcelona to jedyny sensowny klub?

1

gdybys sie nie potykal o pilke to faktycznie moze bylbys cos wart...
zdradzieckie scierwo gdybym ja byl za Realem nigdy dla Barcelony bym nie zagral no ale on...

1

Isco przeszedl do Realu bo gdy zostal polecony Barcelonie to u nas woleli dac szanse Thiago a on obrocil sie plecami do nas

1

ale nudny mecz...
ale puchar jest

1

Super oby Legia awansowala!

1

@adamek1910
nie rossel tylko Rosell ja go nie lubie ale jesli ktos nie potrafi napisac nazwiska prezesa swojego klubu to cos jest nie tak...
a ma wpisana klauzule ktora glosi ze musi trafic do pierwszego zespolu po sezonie wiec jesli sie na masz wiedzy na jakis temat to sie nie wypowiadaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?