Bartek953
Dołączył/a: czerwiec 2011
Katowice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Courtois jest lepszy pewniejszy z wiekszym potencjalem ale tez drozszy niz Ter Stegen ale bramkarz to najwazniejsza pozycja na boisku i do tego w takiej druzynie jaka mamy trzeba kupowac najlepszych zeby utrzymac sie na topie
1
zdecydowanie tak choc za nim nie przepadam ale za taka kase to nic tylko go
brac bo nawet gdyby slabo gral to na nim nie stracimy
1
czemu Valdes zaczyna dobrze bronic jak odchodzi od nas? poza tym golem na 2-1 to naprawde zagral dobre zawody a az tak duzego bledu nie popelnim przy tym golu
1
ciekawe ile za to zaplacili?
1
ale z was hipokryci...
gdy powiedzial: "Barcelona? nie gram z panienkami" to wszyscy go jechali, ze sam jest panienka wyzywali i obrazali a teraz "czekamy" "chodz do nas" "atak Neymar Mario Messi" jestescie zalosni...
poza tym on juz kiedys gral dla nas jak byl mlody ale wtedy uznali go za za slabego
1
czemu ten szwab skonczyl prawie pol minuty przed koncem?
1
nie zapominaj o Pedro bo jest teraz w naprawde dobrej formie i duzo nam daje
1
zgadzam sie z toba w 100% Pedro naprawde jest wstanie dac wiele Barcelonie tylko musi grac regularnie i czuc ze jest jedna z podstaw ofensywy
i tak jak Ty nie rozumiem tego najazdu na Pedro ze strony niektorych z tej strony przeciez on nie gra zle
strzela bramki rozgrywa i dobrze drybluje
1
znow Cesc w ataku...
lepiej niech Fabregas zagra w pomocy a Xavi niech odpoczywa na
Real
w ataku Tello na LW Neymar na ST/CF i Pedro na RW a w drugiej polowie tylko na wiecej niz 10 min niech wejdzie Sergi Roberto
1
ktory to juz karny dzisaj?
1
tak a co?
1
lipa ale i tak remis
1
Brawo!
1
skoro nie interesuje cie to kto rzadzi twoim klubem i interesuja cie tylko zwyciestwa to gdy Barcelona nie bedzie na topie sobie zwyczajnie sie od niej odwrocisz to mam mala rade dla ciebie: odejdzi juz teraz bo zwyciestwa nie trwaja wiecznie a Barcelona nie potrzebuje sezonowcow
gdybys nie wiedzial to prezes to najwazniejsza postac w klubie wiec to pierwsze co powinno cie interosowac
1
brawo Atletico
1
dokladnie o to mi chodzilo ;)
1
nie cieszcie sie jeszcze bo sedzia moze zawsze dac karny za faul na Pepe...
1
Sędzia porażka a do tek zachowanie cr7 po tym golu zalosne... Cieszył się jakby wygrał mundial a jego gol był decydujący, on dobrze wiedział ze karny jest nie sprawiedliwy wiec mógł po prostu strzelić i pójść w stronę swojej polowy... Zero szacunku
1
proste, wtedy byl na LS a nie na ŚP a ze ma swietnie dosrodkowania i inne cechy ktore w Fife sa wazne da skrzydlowego
ale Iniesta powinien miec 91 ovr, Xavi 87 Fabregas tyle co Xavi a Neymar 85-86 jeszcze Hazard po kapitalnym sezonie z 87 spadl na 85
ogolnie jeszcze wielu graczy ma stanowczo za niski ovr a niektorzy za wysoki
1
Popieram go!
Rosell niszczy ten Klub, pozbawia tradycji i robi z niego komercyjna maszynke a'la Real
no tylko ze ja bede jednak kibicowal Barcelonie bo nawet Sandro nie jest wstanie mnie od tego Klubu odpedzic
1
spacja przed wykrzyknikiem?
1
popieram Cie :) szwaby to syf
1
Bayern nie zasluzyl na zwyciestwo
co z tego ze mieli wiecej posiadania pilki? my zawsze mamy a niektore druzyny ktore nas ograly byly lepsze, pewnie byly tez takie mecze ze przegrywalismy totalnie nie zaslurzenie ale badz co badz to Chelsea dzis zasluzyla na Superpuchar
1
znowu Milan? no ilez mozna...
a grupe mamy jedna z ciezszych
1
bo chcial zostac w Hiszpanii a Real poza Barcelona to jedyny sensowny klub?
1
gdybys sie nie potykal o pilke to faktycznie moze bylbys cos wart...
zdradzieckie scierwo gdybym ja byl za Realem nigdy dla Barcelony bym nie zagral no ale on...
1
Isco przeszedl do Realu bo gdy zostal polecony Barcelonie to u nas woleli dac szanse Thiago a on obrocil sie plecami do nas
1
ale nudny mecz...
ale puchar jest
1
Super oby Legia awansowala!
1
@adamek1910
nie rossel tylko Rosell ja go nie lubie ale jesli ktos nie potrafi napisac nazwiska prezesa swojego klubu to cos jest nie tak...
a ma wpisana klauzule ktora glosi ze musi trafic do pierwszego zespolu po sezonie wiec jesli sie na masz wiedzy na jakis temat to sie nie wypowiadaj