1

nawet tego nie czytam...
prosze redakcje aby nie publikowala na tej stronie wypowiedzi sprzedawczyka

1

szczerze bylem przeciwny temu transferowi ale przemyslalem to i stwierdzilem ze jesli on pomoglby nam wygrac LM to zwrocil by sie po jednym sezonie z nawiazka a majac 29 lat moze pograc na wysokim poziomie biorac pod uwage jego pozycje przynajmniej do 32 roku zycia

1

oby powrocil to byl prawdziwy prezydent a nie ten Rosell

1

miki ciekawe ze w 2004 w wieku 3 lat siedziales przed TV i ogladales mecz i do tego nawet kanal pamietasz...

1

Swietnie ze wracaja bo to moj 2 ulubiony klub w Hiszpanii

1

ponizej 55 mln nie warto nawet zaczynac negocjacji
chyba ze dadza 47 mln + Jonsa

1

obronca dobry silny i tani za takie pieniadze mozna go brac ale dokupic wtedy jeszcze jednego obronce
niestety Puyol sie starzeje wiec mozna by juz nad jakimis obroncami pomyslec tylko trzeba byloby sie pozbyc np. Songa i Mascherano moglby znow czasem grywac w pomocy
tylko ze Rami ma jedna spora wade: jest dostyc wolny

1

z taka wiedza to mozesz sobie za prawnika isc...

1

wkurzają mnie takie dzieciaki...

1

Postaram się pojechać ale mieszkam w Katowicach i będzie ciężko ale jeśli zagrają Iniesta Alba i Alves na pewno pojadę.
A tak zbaczając z tematu, Beckham zakończył karierę :(

1

jestesmy mistrzami!

1

Kogo obchodzi zdanie tego człowieka ze szwabii?

1

Będzie ciężko ale myślę, że damy radę.
A Real może się przejechać na BVB, nie lubię tych zółtków ale już raz Los Blancos pokonali więc czemu nie tym razem?

1

obrońca malagi w chwili dobitki był już poza boiskiem wiec przy tym golu był spalony.
brawo sędziowie...

1

brawo Valdes...

1

jest!

1

Stawialem na to, że trafimy na PSG.
A Real dostał Turków...

1

Ja chciał bym zagrać z PSG.
Mecz byłby bardzo ciekawy a do tego nie są aż takim ciężkim rywalem.

1

Ramos napastnik kompletny!

1

Kolejny w tym sezonie nie odgwizdany karny...
Prawo panie sędzio! brawo!

1

@prorokkk widać, że inteligencją nie grzeszysz...

1

Nie potrzeba jakiś super transferów ale przydał by się ktoś taki jak Wellington Nem piłkarz niezwykle szybki i wszechstronny a do tego młody.
Moim zdaniem był by równie dobry jak Neymarek ale o wiele tańszy.
Przydało by się zmienić również taktykę bo ta cała "fałszywa dziewiątka" nic nie daje, kiedyś lepiej to wyglądało z Villa na szpicy a z Messim na na PS

1

Pamiętacie sezon 10/11?
Wtedy nie graliśmy z żadną "fałszywą dziewiątką" tylko Pedro LS Villa N a Messi PS.
Po prawej stronie Leo schodził do środka a jego brak na skrzydle uzupełniał Dani a z lewej Pedro rozciągał grę z kolei obronę asekurował Abidal.
Dobra; przejdę do rzeczy wtedy Busquets rozbijał ataki w środku pola a jeśli on nie da rady mieliśmy jeszcze 3 obrońców, teraz mamy 2...
Nie da się tak grać jedna kontra i leżymy, oczywiście nie mówię, że to przez Albe bo zawodnikiem jest wybitnym ale nie można grać przeciwko takim klubom jak Real aż tak ofensywnymi bocznymi obrońcami właściwie to nawet nie sa obrońcy tylko cofnięci skrzydłowi.
Taka taktyka jest dobra na słabsze zespoły ale nawet z nimi nie potrafimy utrzymać czystego kąta.
Podsumowując: może to zabrzmi dziwnie ale jeśli jest za dużo graczy w ataku gracze się gubią bo jest za duży ścisk i ciężej jest strzelić bramkę, a już na pewno nie da się dobrze grać w defensywie.

1

Kluczem do zwycięstwa może okazać się dla nas Villa.
Najsłabszym punktem Realu jest PO wiec mam nadzieje, ze na lewej stronie zagra własnie David.
Oraz nie bez znaczenia będzie forma obrońców i przede wszystkim żeby Valdesowi nie zachciało sie dryblowac :D
O Messiego sie nie martwie bo nawet jak mu nie idzie to i tak moze zmienic obraz meczu.
Stawiam 2-1 lub 3-1 dla nas.
Do boju panowie! i oby sedzia nie zawalil...

1

Jak ja się ciesze, że Valdes odchodzi...

1

On może być ale można by spróbować wyciągnąć Dede z Vasco Da Gama

1

@AlexisSanchez9 Alex, Charlie Mulgrew, Gabriel Tamas nawet bramkarze mają lepsze rzuty wolne np. Rogerio Ceni

1

@Suavemente nie, nie jest na równo! Sędziowie na takim poziomie nie powinni popełniać żadnych błędów ba żadni sędziowie nie powinni popełniać błędów.

1

Patrząc na ten mecz uważam, że w lecie nie musimy ściągać żadnego Neymarka tylko zawodnika który potrafi uderzyć z dystansu! Ktoś a'la Tevez Rooney Falcao.
Oczywiście nie mówię o nich tylko o kimś o podobnych atrybutach.

1

Sorry, ale w tym tekście kipi hipokryzją i prowokacją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?